PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To, że Barca ma taki styl, to nie znaczy, że Neymar ma tylko podawać piłkę.
0
I jeszcze jedno było dla mnie dziwne. Neymar, który w Brazylii mieszał obrońców z murawą magicznymi zwodami nie potrafił w takim meczu przejść 2-3 obrońców? Powinien robić to na luzie.
0
Dla mnie to dziwne. Tello tak huczy, że odejdzie jeśli nie będzie grał itp. a jak dostaje szansę w meczu z trzecioligowcem to nie potrafi pokazać nic, co przekonałoby trenera do częstszego wystawiania go w składzie...
0
Tylko że Roberto to tak naprawdę Sergio.
0
Szkoda, że Oier nie rozegrał żadnego meczu.
0
Fajnie gdyby został. Ma charakter.
Zobaczcie to :P https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1471283_469269886517815_1954143683_n.jpg
0
Ale ten gościu z trąbką jest denerwujący.
0
Polecam włączyć TVP Sport :)
0
Chodzi mu o to, że bez problemu dostałby bilet na ten mecz...
0
Jesteś chory. Barca na pewno nie kupi jakiegoś ośmiolatka za 5 milionów. Chyba że Ty u siebie w Fifie...
0
Ta i jeszcze bez ręki i prawego oka.
0
Za ośmiolatka 5mln? Chory jesteś chłopcze?
0
Nikt nie potrafi tak oddać emocji jak Szpakowski, ale myli się często.
Ale tu jest podobno ban za takie coś.
0
A możesz normalnie pisać nazwy zawodników dzieciaku?
Jak dla mnie to jest ban za takie przekręcanie nazwisk.
0
Idealnie. Szkoda tylko, że Tata nie chce dać szansy Cuence.
0
Fajny skład. Szkoda tylko, że nie ma Cuenki. No i ławka... dlaczego nie ma Dongou, Traore i choćby Patrica.
0
Nie no, nie mam jeszcze żadnej biografii piłkarza Barçy, oprócz książki o Messim, ale tą trzeba mieć w pierwszej kolejności.
0
Za kaleczenie języka polskiego powinien być tutaj i nie tylko tutaj dożywotni ban. A w regulaminie jest przecież zapisek na ten temat.
0
Ma rację. Trzeba przyznać, że City w tej formie może rozjechać każdą drużynę. Barca będzie musiała pokazać pazur.
0
Ale z tym porównaniem Lahma do Xaviego to faktycznie dowalił....
0
Pitinho, ale gimbus to stan umysłu, a nie wiek :P
0
Wyzywasz go, bo powiedział że Real to świetny klub? Raczej ten kto tak nie uważa jest dziwny...
0
Miki, Ty jesteś rypnięty? To takie dziwne, że gość chce grać jak najwięcej w piłkę?
0
Jesteście czubkami... Dlaczego zdrajca? Po prostu chciał odejść. A Ty gimbusie z góry nie powinieneś w ogóle mieć opcji wypowiadania się tutaj.
Figo odszedł do odwiecznego rywala, to prawdziwa zdrada. Odejście do Bayernu? Zwykły transfer...
0
Ty się ogarnij. Redakcja sobie tego nie wymyśla, tylko cytuje gazety. Ja się cieszę, że coś takiego jest. Wieści transferowe to zawsze coś fajnego.
0
Żeby chociaż z Kartaginą zagrał Cuenca. Jeśli nie we wtorek, to już nihy nie zagra.
0
Nie, podobno "ze względów bezpieczeństwa". Co tam w Hiszpanii nigdy nie mieli styczności z sektorówką?
0
Wiem, ale chodziło mi o sam mecz z City.
0
Do hppz.
0
Ok, ale dopiero w finale...