0

Naprawdę.

0

Przecież to Chorwaci wybili oko Bieleckiemu...

0

Idioci, nasz zawodnik leży, a lekarze idą z noszami jak na plaży...

0

Czas na danie główne, mecz Polska - Chorwacja. Na deser Puchar Króla ;)

0

Myślę, że dzisiaj powinno dać się szansę Songowi.

0

Nie jest powołany na ten mecz.

0

To nie moja wina, że coś jest nie tak. Piszę normalnie komentarz, a dodaje mi go pod jego postem.

0

Afellay?

0

Alves, nie wiem dlaczego napisałem Montoya

0

W końcu? To już od kilku lat...

0

Czyżby taki skład?
Pinto - Montoya, Puyol, Pique, Alba - Song, Fabregas, Iniesta - Pedro, Messi, Alexis

0

Znowu nie ma Afellaya? Rozumiem, w lidze 1:1, to Martino woli powołać innych, ale gdy osiągniemy korzystny wynik w ty meczu, to w rewanżu po prostu musi zagrać Afellay

0

Słynne gololololololol w meczu Polski ze Szwecją ;)

0

I kogo to obchodzi?

0

Ludzie, ogarnijcie się. Jeżeli ma przyjść za małe pieniądze, to czemu nie? Do Alexisa mieli nosa.

0

Pięknie by wyglądał ten stadion w środku. A zewnątrz on będzie biały, czy jeszcze coś naniosą?

0

"Messi od pierwszej minuty
Argentyńczyk ponownie zagra w lidze w podstawowym składzie"

Brzmi jak sprzed 10 lat, kiedy dopiero wchodził do składu.

0

Tata: Siema Dongou, wbijaj do składu normalnie.
Dongou: Spoko, dzięki Geri.

0

Na trzeźwo tej grafiki chyba nie robili.

0

W porządku, tylko napisałem inny, że będzie taka opcja, która odciąży Administrację ;)

0

Spokojnie już niedługo sami będziemy mogli osądzić takich jak jarek ciemnota, bez pomocy administratorów.

0

Można powiedzieć, jakkolwiek to nie zabrzmi, że kontuzja wywarła dobry wpływ na Messim.

Szkoda, że nie padło pytanie o Afellaya i Cuenkę.

0

Nieziemskimi, przynajmniej Messiego tak się określa ;)

0

Zeus, jeżeli Afellay nie dostanie szansy w meczu, to nie dowiemy się, czy są lepsi. Trzeba mu dać szanse.

0

Ale teraz Sergi trochę gra. Mam nadzieję, że w końcu Afellaya czeka to samo.
O Cuence nie ma nawet co wspominać.

0

Możemy spodziewać się takiego składu:

Valdes
Montoya/Adriano, Pique, Mascherano/Bartra, Alba
Busquets, Xavi, Fabregas
Alexis, Messi, Pedro

0

Znowu brak Afellaya... Skoro Martino mówi, że na niego liczy, to czemu go nie powołuje?

0

3.11, to jest ten dzisiejszy Toure. Genialny zawodnik. To był błąd, że go oddaliśmy.

0

Serio?

0

Szkoda mi trochę tego Tello.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?