PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę.
0
Przecież to Chorwaci wybili oko Bieleckiemu...
0
Idioci, nasz zawodnik leży, a lekarze idą z noszami jak na plaży...
0
Czas na danie główne, mecz Polska - Chorwacja. Na deser Puchar Króla ;)
0
Myślę, że dzisiaj powinno dać się szansę Songowi.
0
Nie jest powołany na ten mecz.
0
To nie moja wina, że coś jest nie tak. Piszę normalnie komentarz, a dodaje mi go pod jego postem.
0
Afellay?
0
Alves, nie wiem dlaczego napisałem Montoya
0
W końcu? To już od kilku lat...
0
Czyżby taki skład?
Pinto - Montoya, Puyol, Pique, Alba - Song, Fabregas, Iniesta - Pedro, Messi, Alexis
0
Znowu nie ma Afellaya? Rozumiem, w lidze 1:1, to Martino woli powołać innych, ale gdy osiągniemy korzystny wynik w ty meczu, to w rewanżu po prostu musi zagrać Afellay
0
Słynne gololololololol w meczu Polski ze Szwecją ;)
0
I kogo to obchodzi?
0
Ludzie, ogarnijcie się. Jeżeli ma przyjść za małe pieniądze, to czemu nie? Do Alexisa mieli nosa.
0
Pięknie by wyglądał ten stadion w środku. A zewnątrz on będzie biały, czy jeszcze coś naniosą?
0
"Messi od pierwszej minuty
Argentyńczyk ponownie zagra w lidze w podstawowym składzie"
Brzmi jak sprzed 10 lat, kiedy dopiero wchodził do składu.
0
Tata: Siema Dongou, wbijaj do składu normalnie.
Dongou: Spoko, dzięki Geri.
0
Na trzeźwo tej grafiki chyba nie robili.
0
W porządku, tylko napisałem inny, że będzie taka opcja, która odciąży Administrację ;)
0
Spokojnie już niedługo sami będziemy mogli osądzić takich jak jarek ciemnota, bez pomocy administratorów.
0
Można powiedzieć, jakkolwiek to nie zabrzmi, że kontuzja wywarła dobry wpływ na Messim.
Szkoda, że nie padło pytanie o Afellaya i Cuenkę.
0
Nieziemskimi, przynajmniej Messiego tak się określa ;)
0
Zeus, jeżeli Afellay nie dostanie szansy w meczu, to nie dowiemy się, czy są lepsi. Trzeba mu dać szanse.
0
Ale teraz Sergi trochę gra. Mam nadzieję, że w końcu Afellaya czeka to samo.
O Cuence nie ma nawet co wspominać.
0
Możemy spodziewać się takiego składu:
Valdes
Montoya/Adriano, Pique, Mascherano/Bartra, Alba
Busquets, Xavi, Fabregas
Alexis, Messi, Pedro
0
Znowu brak Afellaya... Skoro Martino mówi, że na niego liczy, to czemu go nie powołuje?
0
3.11, to jest ten dzisiejszy Toure. Genialny zawodnik. To był błąd, że go oddaliśmy.
0
Serio?
0
Szkoda mi trochę tego Tello.