0

RMCF fans

Fakt ze Villa ma 28 lat a Benzema 21 ale za to ten pierwszy jest gwarancja bramek ,sprawdzony w lidze hiszpanskiej i od paru lat w formie , za to Benzema to wielka niewiadoma ( w reprezentacji nie istnieje a ten sezon tez cienki) fakt ze jest mlody i moze sie rozwinac ale ja kto bywa moze sie obrazic siedzeniem na lawce i nie bedzie juz kolorowo .

0

ja Tez sie ciesze z takiego obrotu sprawy ;D

najslabszy zawodnik jakim sie przewinal jako wzmocnienie Barcy.

Zdecydowanie Villa albo Aguero.

Troche Zidan namieszal ,napewno chcial jakiegos francuza ;]

0

Villa , Ibra ,Aguero , Benzema , Forlan.

Jak dla mnie to Benzema jest najgorszy z nich .

I ciesze sie ze powqazniej sie nim nie interesowalismy ;)

W przypadku odejscia Eto'o i braku zakupu Villi.

skupil bym sie na Aguero , kumpel Messiego i jak by wygladal nasz atak (Aguero,Bojan,Keirrison) a bramki by gwarantowali ;]

0

Zawsze robi sie afera jezeli dziennikarze podlapia jakis temat na sensacje.

Eto'o sam jeszcze nie wie co robic dalej , niechcial podpisal nowego kontraktu bo chcial znaczaca podwyzke , a to ze chce jak najwiecej kasy wiem od paru lat ;] .Jest swietnym napastnikiem i symbolem klubu ale zarzad ma racje .

Trzeba go sprzedac bo za rok odejdzie za darmo (bo kontraktu niechcial przedluzyc)

On. chce isc tam, gdziemu sie podoba nie patrzac na interes Barcelony dlatego chce wypelnic umowe!.

Oficjalnie : Benzema w Realu

Uwazam ze Villa bedzie priorytetem na nastepny sezon a jego zmiennikiem powinien zostac Keirrison (dlaczego niema potwierdzenia)

a Bojan powinien ograc sie w Valenci na wypozyczeniu co bedzie z pozytkiem dla obu stron :)

0

Ja juz sie pogodzilem z jego odejsciem.

Mial dobry sezon ale kazdy inny napstnik by strzelil podobna ilosc bramek grajac z takimi zawodnikami.

Powiedzial ze nowego kontraktu nie podpisze takze trzeba cos zarobic .

Jedyne co mnie zastanawia to to co bedzie dzialo sie w City.

Przyszedl Santa Cruz ulubieniec Hughesa ,Tevez ktory idze tam aby byc gwiazda ,a do tego jeszcze Eto'o i ktory bedzie siedzial :D

a i Robinho gra praktycznie jako napastnik.

0

Jego kupno jest genialnym posunieciem :)

Chlopak jest mlody ale w kazdym zespole jakim gral byl pierwszym strzelcem ,ma wspaniele statystyki.

A wiadomo ze Brzylia to kuznia talentow.

Uwazam ze jest nie gorszy od Pato czy Robinho w momencie gdy oni ruszali do Europy ;]

A skoro kogos wypozyczac za Ville to wolalbym Bojana wypozyczyc.

W tamtym sezonie prawie nie gral a z Keirrisonem moze byc inaczej bo to inny typ napastnika.

Co do transferow to widze ze zarzad skupia sie na transferach na lata i to mnie cieszy(Filipe,Hazard)

co do lewego skrzydla to sadze iz tez nie trzeba wydawac duzych sum, podoba mi sie D.Capel z Sevilli(klauzula 15mln) Giovinco lub Young. i wtedy mamy fantastycznych mlodych zawodnikow ktorzy powoli byli by wprowadzani do pierwsze j11-stki tak jak Iniesta gdy gra lRonaldinho ;]

0

Ja powiem tak!

Mascherano jest jednym z najlepszych DM na świecie , ale

naprawde mamy Yaya i Keite do tego Sergio.B ewentualnioe Marqueza.

Wiem ze za rok PNA ale ono sie skonczy i co wtedy.

Po co nam 4 klasycznych DM - 3 o duzych kontraktach skoro 2 ma grzac lawe, bo nie wyobrazam sobie Barcy grajacej z 2 defensywnymi pomocnikami!!!!

Zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem bylby Fabregas .Podczas PNa gral by na DM a tak bylby swietna alternatywa dla Xaviego i Iniesty ktorzy nie moga grac wiecznie i rotacja bylaby bez oslabiania zespolu :)

a jezeli zarzad chce tak bardzo klasycznego DM-a to niech kupia jakiegos mlodego ,perspektywicznego zawodnika za mniejsze pieniadze ktory moglby byc przyszlascia Barcelony!!!

(Felipe Melo,Camacho,Mikel,M.Veloso)

0

Czas najwyzszy wziasc sie do pracy!!!

Tez uwazam ze jezeli chcemy sprowadzic zawodnika ktory "stwarza roznice" to nie mamy co oszczedzac tylko trzeba dac 60-70 mln zanim inni to zrobia!!

Kiedy mamy miec pieniadze jak nie po wygraniu 3 tytułów!!

Ribery bedzie idealny i lepszy od Silvy :)

Co do napastnika Villa juz jedna noga w Madrycie, Ibrahimovic najlepszy sposrod wszystkich, jest idealny napastnikiem

wysoki (a takiego chcial Pep) a do tego ma swietna technike :)

umie sie zastawic z 2 zawodnikami na plecach a takiego gracza nam brakuje!!

0

Zlatan bylby najlepszym rozwiazaniem, jest lepszy od Eto'o

owszem ma trudny charakter ale Eto'o takze ma taki a Pep pokazal ze umie sobie z takimi radzic!!

Ibra jest typem napastnika jakiego u nas brakuje ,wysoki ,silny ,swietnie sie zastawia tylem do bramki ,niezle gra glowa pozatym ma swietna technike (przy nim Eto'o to drewno)

i zabojczy strzal z dystansu. Gdyby przyszedl Villa to nic by sie nie zmienilo dalej w niektorych sytuacjach Pep musial by posylac Busquetsa w pole karne przeciwnika to jest aktem rozpaczy!!

a to potwierdzenie moich słów :



0

Najgłupszy news jaki ostatnio czytałem :D

Eto'o za Benzeme i niby jeszcze doplacic haha ,

to chyba marzenia Lyonu ;]

Benzema nawet niema porownania z Eto'o najmniejszego.

Nic wielkiego narazie nie zrobil i ma przecietny sezon jak nie slaby!!

A Eto'o wrecz przeciwnie takze tylko człowiek niespelna rozumu by mogl to wymyslic.

Zawodnika ktory jest gwarancja bramek i ma swietny sezon ,jest symbolem klubu (150 bramek) wymienic na zawodnika przyszlosciowego ktory moim zdaniem nie poradzilby sobie w La Liga ani Premiership a nawet w Serie A!!

0

to oczywiste ze potrzebne sa wzmocnienia , pamietam sezon w ktorym po wygraniu CL i La Liga wszyscy krzyczeli ze w takiej druzynie sie nic nie powinno zmieniac!!!

Potrzeba swiezej krwi aby zawodnicy sie nie wypalili ,pozatym przyszly sezon bedzie trudniejszy jeszcze bardziej napiety i daje glowe ze bez 3-4 transferow (jest PNA) niema co liczyc na powtorke.

uwazam ze trzeba nam jednego zawodnika do srodka :

Fabregas lub Xabi Alonso byli by idealni,

pozatym przydal by sie Ribery bo gdy Eto'o bedzie na PNA to Henry moze grac napastnika :) oczywiscie przydalby sie jakis lewy obronca,

ale niechce Lahma :/ Evra nie do wyciagniecia takze pozostaje Cole lub Clichy srodek obrony wystarczajacy bo wraca Milito i Henrique :)

przy takich transferach mozna wprowadzic rotacje przy czym nie oslabia sie zespolu :)

Odejsc powinni : Guddi , Caceres ,Hleb ,Sylvinho

0

pamietam go z meczu z nami :) zagrał świetne zawody i komentatorzy nie raz go chwalili .

uwazam ze bylby idealnym zmiennikiem ,doświadczony ,ograny w lidze hiszpanskiej do tego za darmo.

0

jowunia

połowicznie zgadzam sie z tobą ;]

Ale to nie Perez bedzie za wszystko odpowiadal , skoro w sztabie bedzie Zizou i zostanie zakontraktowany jakis wielki trener to chyba nie wyobrarzasz sobie aby to Perez mowil na.Wengerowi,Mourinho kogo maja kupic :D.

Co do Franka to tak naprawde gościu jest niezdecydowany i niechce zamykac sobie drzwi do zadnego z tych klubów :)

poprostu chce sie wymknac z Bayernu i grac w druzynie ktora bedzie odnosila sukcesy na arenia miedzynarodowej.

I w tej sprawie kazdy klub ma plany, Z jednej strony piękna piłka połączona ze zwyciestwami pod wodza Guardioli a z drugiej Plan Pereza o wielkiej druzynie ktorej to Frank mial by byc fundamentem

.

0

Ja bym go przywitał z otwartymi ramionami ;) Jest lepszy od Eto'o i Villi!!

Co do charakteru mnie on nie obchodzi bo kazdy dobry trener potrafi utemperowac zawodnika, do stylu gry Barcy pasuje jak najbardziej bo grajac jednym napastnikiem na szpicy jego zadaniem jest robienie miejsca ,przyjecie pilki tylem do bramki i gra głowa .

To Guardiola odpowiada za transfery i napewno zdaje sobie sprawe ze zespol trzeba wzmocnic by nie powtorzyla sie sytuacja z Ryjkiem.

A Pep juz przed sezonem chcial wysokiego snajpera bo przyjscie Villi nic by nie zmienilo i nie dalo wiekszego pola manewru (oczywiscie jezeli Eto'o zostanie).Takze z pośrod Drogby,Adebayora,Ibrahimovicia zdecydowanie wole tego 3 ;]

0

Y2M

Dlatego ze Juve Rozbilo Real 2 razy to sadzisz ze maj lepsze zaplecze.U nich sa 3 liczace sie druzyny Milan Inter Juve,Roma nie jest druzyna z swiatowej czolowki ,jeszcze pamietam te mecze z Man U. Juve przegralo z Chelsea bo nie bylo przygotowane wydolnosciowo zabraklo im sił.Pozatym Chelsea jest lepsza od Juve zdecydowanie co pokazal mecz z nami i to ze byli w finale CL rok temu.

Co do sredniakow Arsenal gral lepsza pilke od Romy i jest lepszym zespolem.Udinese Fiorentina Roma Genoa to nie sa zespoly na miare Valenci Villareal Atletico czy Sevilli.

Tak naprawde o ich lidze wszystko mowi Inter ktory co sezon zdobywa mistrzostwo a w Europie sie nie liczy.

Serie A jest uzalezniona od starych zawodnikow Nedved ,Del Piero,Seedorf,Inzaghi i tak dalej gdy oni odejda to Liga jeszcze upadnie b oz dnia na dzien młodz inie beda gwiazdami.

Poprostu maja zla polityke

0

TM Riddle

Tak Maicon to jest czołowka światowa, jest jednym z najlepszych prawych obroncow na swiecie i gra w pierwszej 11-stce reprezentacji Brazyli!!

0

Y2M

Jestes w bledzie jezeli uwazasz ze sredniaki z Serie A sa lepszymi zespolami z sredniakami z Premiership czy La Liga.

Ich liga jest bardziej wyrownana to nie znaczy ze lepsze ma zaplecze, jest duzo niespodzianek bo to liga opierajaca sie glownie na taktyce. Serie A jest słaba i sporo musi sie zmienic, wplyw na taka sytuacje miala terz afera korupcyjna ale to inna sprawa.

a ich slabosc pokazaly puchary -skoro walczacy o tytul Milan przewgrywa z 10-tym w tabeli Werderem to mowi samo za siebie

Inter nie mial zadnych szans w starciu z Man U. O reszcie nawet szkoda gadac

0

Zaden Busquets czy Pedro nie sa przyszłoscia Barcy!!1

Bojan , Gai Assulin, Dos Santos jak najbardziej ale

Busquets jest poprostu za slaby na Barcelone, jest takim sreniakiem ,nie mowie tu o meczu z Chelsea bo tam gral tragicznie.

Zalicza glupie straty ktore narazaja druzyne na strate gola i to w prawie kazdym meczu, niepewny i statyczny.

Pedro to inna historia jak moze byc przyszlascia :D ma rywalizowac z Messim , powinien zostac sprzedany do jakiegos sredniaka ligi jezeli chce zaistniec.

0

Po drugie nie potrzebujemy zmiennikow średniej klasy, Jezeli Eto'o jest bez formy to lezymy , jest Bojan ale to jeszcze nie to.

Potrzebujemy snajpera klasy światowej który zastapi a nawet wygryzie Eto'o ze skladu ,pozatym za rok jest PNA.

Pozatym bledem bylo by nie robic wzmocnien ,

Pokazal to sezon w ktorym wygralismy CL i La Liga

chlopaki sie wypalili ,zabraklo swiezej krwi

I zarzad mam nadzieje nie popelni tego bledu drugi raz

0

Jestem zdecydowanie na tak ;]

Najlepszy napastnik na rynku, i napewno wpasowal by sie w styl Barcy.

Patrząc jak strzela bramki w Serie A odrazu widac ze jest gwarancja bramek, w odróżnieniu od Eto'o ma spokoj wykanczania sytuacji,

Eto'o jest tylko szybszy ,Za Ibra przemawia gra głową ,technika ,wykonczenie sytuacji a nie od dzis wiadomo ze takiego napastnika Pep szuka :)

Choc te 70 m i Eto'o to troche za duzo , ale mysle ze dojdzemy do porozumienia i moje marzenie sie spełni ;]

0

Soltyz

gratuluje wiedzy skoro Zlatan jest dziadkiem to Villa tez bo maja tyle samo na karku.

Ibrahimovic jest w najlepszym wieku dla napastnika !!!

Warto go kupic ponieważ:

1)Niemamy zmiennika dla Eto'o ktory ostatnio gra słabo i uwazam ze Zlatan by wygryzl go ze skladu!!

2)W naszym zespole brakuje takiego pilkarza o takich warunkach i walorach!!Co bylo widac w przekroju sezonu Pique na ataku z Chelsea i Busquets w paru meczach :/

3)Jest gwarancja bramek ,swietny technicznie i dobrze gra glowa

4)Pep nie raz mowil ze chce takiego napastnika ,a wole Ibre niz Adebayora!!

Takze jestem zdecydowanie na tak choc cena jest wygurowana

0

Marco87

Real nie gra żle :D dwumecz z Liverpoolem , 2 mecze z nami , Dwumecz z Juventusem i duzo slabych wystepow w lidze to nie jest zle. Real potrafi wygrywac z zespolami z środka tabeli ale od czołówki światowej wyrażnie odstaje co pokazal w CL .

Nawet sam Ramos to przyznal

0

Wielki znawca :] piłkarzem był wyśmienitym ale to co innego niz funkcja w sztabie szkoleniowym, Perez liczy ze skoro Zizu bedzie w Realu to łatwiej bedzie kupic gwiazdy

A to ze chca szkolic wlasna mlodziez na gwiazdy to plan na 20lat :] pozatym ja kmoga nie kupywac gwiazd z zagranicy skoro Perez obiecuje kibicom co najmniej 3 gwiazdy jak wygra wybory!!!

A najlepsze jest zdanie ze jedynie galaktyczny Real gral an poziomie tej Barcelony :D

0

Własnie takiego napastnika Barca potrzebuje , o takich predyspozycjach, wysoki ,dobrze gra głową a do tego jest najlepszy technicznie z pośród wszystkich napastników :)

Pep nie raz mowil ze takiego pilkarza Barcy brakuje i napewno kiedy s taki zawita ,Lepszy od Drogby i Adebayora , jest gwarancja bramek i sadze ze wygryzl by Eto'o ze skladu bo Bojan niema nawet najmniejszych szans ,dlatego powinnien dostawac wiecej szans na gre albo go wypozyczyc.

A widok Busquetsa robiacego za srodkowego napastnika w niektorych meczach moiwi sam za siebie ;]

0

VV za wysoko zdecydowanie 6 , nie mail nic do roboty a ten strzał Drogby był zły ponieważ trafił prosto w niego w sam srodek bramki a ten drugi kontakt z piłka to mialo byc minięcie portero :)

Najlepsyz na boisku Pique i Toure.

Messi tez powinien miec chociaz 6 skoro Eto'o i Marquez taka dostali

0

Dokładnie kazdy mecz jest najwazniejszy .

Mecz z Getafe jest bardzo wazny , poniewaz potem mamy juz sama czołówkę i wtedy nie trudno zgubic punkty .

Co do meczu na Bernabeu uwazam ze Real bedzie musial zaatakowac i nadzieje sie na kontry Barcy. W takim meczu wszystko jest mozliwe ale ze cos strzelimy to jestem pewien na 101%

0

To oczywiste ze nie wzial Hleba i Caceresa, skoro nie grali zbyt czesto to nie oczekujcie ze Pep bedzie ich wpuszczal na koniec sezonu gdy mistrzostwo nie jest pewne a kazdy punkt jak złoto :)

a co do bramkarzy to jak wół napisane ze VV ma stłuczenie takze takie asekuracyjne zagranie.

0

Sklad trafilem idealnie :D

a on pokazuje ze Barca potraktuje Bayern powaznie , wystarczy ze strzelimy bramke i bedzie po meczu , spokojna kontrola pilki bez przemeczania ;)

A Messi chcial grac bo liczy na korone krola strzelcow ligi mistrzow , co przyblizy go do triumfu na najlepszego zawodnika na swiecie :)

Henry nie gra bo mial goraczke i nie trenowal z druzyna

0

Mysle ze zagraja aby strzelic 1 bramke i wtedy nawet cud nikomu nie pomoze,

Beda chcieli szybko strzelic i oszczedzac sily na Lige BBVA.

Co do skladu to zagra Iniesta za Henrego w srodku Xavi Yaya i Keita tak mi sie wydaje , bo to jest najbardziej optymalne ustawienie w Ataku oczywiscie Eto'o ktory byl oszczedzany no i wlasnie jestem ciekaw prawej flanki ale raczej Messi zagra.

0

Dla mnie to Xavi jest najlepszym pilkarzem na swiecie !!!

i ma szanse dostac nagrode Fifa po tym sezonie

Bez niego nasz druga linia nie gra juz tak z polotem, kazda akcja przechodzi przez niego , ma najlepsze prostopadle podanie na swiecie

Symbol BARCY ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?