PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swietny mecz , a to ze przeciwnik nam na bardzo duzo pozwalal i nie mail koncepcji na gre tego nie zmieni.
Ogolnie wszyscy zagrali swietnie
MVP meczu zdecydowanie Xavi , jak zawsze swietnie rozgrywal ,byl wszedzie gdzie trzeba i caly czas pod gra do tego zdobyl bramke :)
Bardzo dobrze zagral Caceres co mnie cieszy, choc z zachwytami duzo za wczesnie :) no i Eto'o sie wkoncu przelamal co musialo nastapic.
Martwi oczywiscie to iz caly nasz "mózg" zespolu jest kontuzjowany , ale na Bayern powinni byc gotowi :)
0
Zgadzam sie z Pepem ,teraz kazdy mecz bedzie najwazniejszy
musimy tewraz wygrywac by mozna bylo sobie pozwolic w najwazniejszej fazie sezonu na jakies potkniecie , bo wtedy bedziemy mieli napiety terminarz i zespol bedzie gral caly czas co 3 dni.
Stawiam 2:0 Barca
0
Wiedzialem o tym juz dawno :) to bylo oczywiste ze podpisze nowy kontrakt , nie wiadomo tylko bylo ile bedzie zarabiał :)
Bykunn
nie zgadzam sie z toba, te transfery nie maja byc opcja na przyszlosc tylko jezeli juz to wlasnie na nastepny sezon, kto byl by taki glupi zeby teraz zajmowac sie wzmocnieniami ktore mialyby nastapic za 2 lata :/
transfery sa potrzebne , nawet jezeli zdobedziemy mistrzostwo to trudniej bedzie je obronic dlatego nawet w przypadku Eto'o ktory zostanie potrzebujemy napastnika ktory zagwarantuje 20 bramek w sezonie, faworytem Ibra bo wniesie cos nowego do zespolu i takiego napastnika Pep chcial od poczatku!!Bojan narazie jeszcze za slaby
Fabregas jak najbardziej , bo Xavi nie moze grac wiecznie , a w przypadku kontuzji ktoregos z naszych playmakerów (Xavi,Iniesta)
widac ze zespol traci polowe wartosci.
Ostatecznie w przypadku odejscia Henrego , Ribery najlepszym wyjsciem, Henry nie jest juz taki mlody choc zdobywa w tym sezonie sporo waznych bramek to widac ze czasami brakuje mu pomyslu.
0
Kto by tego nie wiedzial :)
juz nie raz wypowiadal sie bardzo pozytywnie o Barcy ale tez o innych klubach, jest madry i niechce sobie zamykac drzwi do wielkich klubow deklaracjami.
Oczywiscie by sie przydal i to nie w przypadku odejscia Henrego tylko by wzmocnic zespol , pasowal by do systemu gry i rotacji stosowanej przez Pepa.
Ale na nagrode dla najlepszego pilkarza niema szans bo zapowiada sie sezon bez sukcesow.
0
Mylicie sie jezeli uwzacie ze jedyne zagrozenie to Ribery!!
Bayern ma Schweinsteigera ktory potrafi kropnac z dystansu , Napsatnikow nie trzeba przedstawiac :) sa wysocy i silni a do takich nasi obroncy nie sa przyzwyczajeni ,
Ich atutem z pewnoscia sa stale fragmenty czego nie mozna powiedziec o nas. Dlatego nie mozna ich zlekcewazyc , oczywiscie czysto pilkarsko jestesmy lepsi ale w futbolu nie takie rzeczy sie zdarzaly :)
Oczywiscie jezeli chcemy zagrac w finale trzeba wygrywac z kazdym
0
Wszyscy jestescie za pewni siebie!!
Oczywiscie mamy 6 pkt przewagi ale zostalo duzo meczy i to z najlepszymi druzynami, z Realem gramy na wyjezdzie w okresie w ktorym bedziemy bardzo zmeczeni CL .Dlatego uwazam ze teraz bedzie sie gralo ciezej nik kiedykolwiek i lkuczem do sukcesów bedzie to aby nikt z zawodnikow nie zlapal kontuzji :)
Bo bylo widac w lutym ze nie jest wtedy kolorowo.
Oczywiscie to ze gramy na 2 frontach bo w PK zostal tylko final, nie musi byc przeszkoda a wzmocnieniem druzyna dostanie rozpedu i zagra tak jak tego sobie wszyscy zyczymy ,na co licze ;)
0
Napewno by sie przydal , aktualnie nejlepszy napastnik na świecie!!
jest gwarancja bramek tak samo jak Eto'o ,za to jest od niego lepszy technicznie i bardziej opanowany. Wniosl by duzo do zespolu bo przyjscie Villi czy Aguero nie zmienilo by nic!!
Pozatym nia uwazam zeby Bojan jest na tyle juz dobry aby aspirowac do pierwszej 11-stki , powinien sie ograc gdzies na wypozyczeniu bo narazie nie jest zawodnikiem ktory zagwarantuje bramki a tego od napastnika sie wymaga przede wszystkim :)
I nie wypisujcie glupot typu samolub i trudny charakter!! Dobry trener potrafi kazdego ustawic a jezeli Guardiola chce go widziec w Barsie to chyba cos znaczy. I to niema byc zmiennik dla Eto'o ,
tylko konkurent do pierwszego skladu.
0
Didon11
Tylko sie ponizyles tym komentarzem :/
Zlatan jest najlepszym napastnikiem na świecie, i ma wszystko czego potrzeba napastnikowi (strzal,drybling,technike,swietnie gra w powietrzu, do tego swietnew warunki fizyczne)Jest gwarancja Goli i jestem pewien ze gdyby gral w Barcelonie to strzelil by wiecej od Eto'o.Pozatym jezeli Pep widzi go w skladzie touwaza ze wniesie duzo do zespolu!!!
Bo przy grze jednym wysunietym napastnikiem potrzeba gracza umiejacego sie zastawic i grac glowa.Co do charakteru to to mnie nie obchodzi poniewaz kazdy dobry trener potrafi sobie z tym poradzic!!!
tak samo jezeli chodzi o zarobki,skarbnikiem Barcy nie jestem :)
I jezeli chodzi o gre indywidualna Messiego ,CR7 czy Zlatana jezeli bedzie strzelal bramki to moze robic co chce, bo tego sie wymaga od napastnika
0
Zgadzam sie ze Sciahem
Kasper Hauser
Oczywiscie ze Ibra mogl by grac razem z Eto'o!!
PO 1 nigdy sam nie mowil nic ze jest najlepszy czy cos,jest pewny siebie ale to zaleta :)
2.Zwiekszyl by glebie w zespole,nie bylo by problemu w razie kontuzji(przypadek Iniesty)
3.Jezeli Pep go chce to nie po to by grzal lawe!!
4.Pilkarz takiego typu jest nam potrzebny ,wniosl by cos do zespolu,Bo Villa nic by nie zmienil.
Anarvin
Jestes smieszny, on jest za dobry na Inter, po drugie strzela bramki efektowniejsze niz Eto'o i ma lepsza technike od niego.
0
To jest lewy obrońca i jest na mtaki potrzebny :)
Ogladełem pare jego meczy w Premiership i pucharze UEFA
Grał świetnie ,jak dla mnie gralby w pierwszej 11-stce
Z Milanem byl ciagle pod polem karnym przeciwnika,
kondycje ma jak Alves :) do tego szybki i niezly drybling.
Jak najbardziej na TAK
0
Ja jestem za Ibrahimoviciem, lepszy od Villi pozatym potrzebujemy takiego typu napastnika jak on,szczegolnie gdy gra sie jednym wysunietym napastnikiem !!!
Villa by nie wniosl tyle do zespolu bo warunkami przypomina Eto'o
A z ta skutecznoscia to chyba zartujecie sobie :D ile Villa ma bramek ,od ilu kolejek gra słabo jak cala Valencia!!!
A gdybyscie chociaz obejrzelis skroty La Liga to zobaczycie jakie on marnuje setki!!!
0
Chyba nie ogladaliscie zbyt wiele wystepow Ibrahimovicia :)
Jezeli on to drewno to Eto'o jest pomalowanym drzewem :D
Niema lepszego technicznie napastnika na swiecie niz Zlatan
Pozatym kto mowi ze ma on przyjsc kosztem Eto'o.
Moga grac na zmiane i nie bedzie problemu jak ktorys z naszych ofensywnych pilkarzy zlapie kontuzje( Iniesta,Henry,Eto'o,Messi) a przekonalismy sie ze jest wtedy problem!!Za rok PNA Eto'o nie bedzie a Bojan nieda sobie rady :/
I napewno jak by przyszedl to nie po to zeby grzac lawe :D, pozatym potrzebujemy wysokiego napastnika a nie Aguero czy Villi bo oni niczego do zespolu nie wprowadza!!I co do bramek jezeli myslicie ze nie strzelal by tyle co Eto'o jestescie w bledzie, z tylu sytuacji mialby teraz juz króla strzelców. I na pewno by sie sprawdzil bo to pilkarz o silnym charakterze z jajami!!!
0
Pozatym jestem przekonany ze Eto'o zostanie ale to nie oznacza ze nie potrzebujemy Wzmocnienia !!!
za rok PNA ,pozatym kazdy wielki klub ma przynajmniej 2 napastnikow klasy światowej .
Bo Bojan nawet pomimo tych 2 bramek nie jest takim, jest nadzieja na przyszlosc,bo teraz jest jeszcze za slaby.
0
Jezeli mialbym wybrac z wszystkich pilkarzy jednego ktorego chcialbym u nas widziec to byl by Zlatan :)
Jest najlepszym napastnikiem na swiecie z Torresem ,ma wszystko (strzal,technike,drybling,swietnie gra glowa i zastawia sie)Nawet w przegranym meczu z Man.Utd gral dobrze ,byl osamotniony a jednak wygrywal wszystkie pojedynki z Ferdinandem i Vidicem,przyjmowal pilki na klatke i rozgrywal :)
Nawet jezeli gra samolubnie( jak Messi nie raz) to jest gwarancja bramek i nie interesuje mnie jego charakter ,bo dobry trener ustawi kazdego!!!Pozatym od napastnika wymaga sie aby strzelel bramki i jezeli gra sie 1 napastnikiem to musi on grac egoistycznie :)
0
Ja tez podziwiam Julio Cesara i niewiem dlaczego uwazacie ze jest słaby ,jest jednym z najlepszych w swoim fachu obok Casillasa ,Buffona.
I niema co porownywac do nich VV. U VV kazdy dobry mecz jest odrazu chwalony :) A np.Casillas i Buffon w kazdym meczu bronia dobrze jak nie znakomicie i nikt nie zwraca na to uwagi bo to jest normalne :)
0
Kibic_Z_Madrytu
prosze cie nie rozsmieszaj ludzi. Jezeli myslisz ze Przyjscie Zidana w charakterze dyr.sportowego bedzie sklanialo zawodnikow zeby wybierali Real to masz niezle :) Benzeme mozecie sobie brac bo do Barcy jest za cienki, Ribery powiedzial w wielu wywiadach ze chcialby zagrac w Barcelonie, Kaka zainteresowani nie jestesmy a Fabregas powiedzial ze gdyby odszedl z Arsenalu to tylko do Barcy :)
pozatym Ramos zostanie zwolniony po sezonie za klape w lidze mistrzow i przegrana lige :) A Perez moze probowac tworzyc galacticos choc to sukcesow wam nieda :p jak dla mnie to jest smieszny, a tym ze bedzie probowal sprowadzic Messiego to sie tylko zblaznilk :)
0
Pierwszy raz slysze o zainteresowaniu Barcy Zlatanem :)
WG mnie najlepszy napastnik na swiecie ,swietne warunki fizyczne a do tego bajeczna technika i strzal z dystansu :]
Aguero jest mlodszy ale nie wykorzystuje polowy sytuacji bramkowych,Villa jest dobry ale warunkami przypomina ETo'o
takze Ibra najlepszym wyjsciem,a Bojan nie oszukujmy sie grac to on moze w Pucharze Króla narazie bo jeden przeblysk na 5 meczy to niewiele :)
Jestem jak najbardziej za choc nie wierze w ten transfer
0
Oczywiscie rozwinal sie w tym sezonie ale dla mnie to za malo na Barcelone, ma dobre wystepy ktore przeplata słabymi, ta statystyka podan 85%celnych jest zadna rewelacja bo z tego wiekszosc jest do tylu lub na 3 metry do kolegi :/ bo asyst to on nie ma.I bardzo mnie irytuja jego glupie straty bo jak na ta pozycje to sie nie moze zdazac !!
Jak dla mnie za slaby na Barce ale jakis sredniak La Liga
choc moze jeszcze sie rozwinie
0
Wielki piłkarz który wiele osiagnal, zawsze bede darzyl go szacunkiem za to co zrobil dla Barcy.
Nie czytalem wywiadu takze nieznam pytania na jakie odpowiedzial a pewnie troche przekreconno jak zawsze :)
zawsze mowil ze kocha Porto i uczy sie kochac Barce :)
Dal mnie Porto z tamtego sezonu choc wygralo Lige i CL
nie bylo tak wielkim zespolem, zdecydowanie lepiej gralo Monaco i to im kibicowalem w finale, a liga portugalska a hiszpanska :)
tazke niema co porownywac !!
0
Jezeli bedziemy grac swoja pilke to zaden Loris nie bedzie mial nic do powiedzenia :) Benzema w pierwszym meczu nie pokazal nic ciekawego i mimo ze oslabienie Lyonu to jest ,to nigdy nie uwazalem go za swietnego napastnika ,wole Aguero :)
0
Śmieszna kwota i śmieszna oferta :)
City ma zabawna polityke transferowa chca kupic kazdego a zabiegaja o zawodnikow w taki sposob ze oglaszaja to publicznie :)
Zaden pilkarz klasy swiatowej tam nie przejdzie poki nie zmieni sie trener ,bo Hughes sie nie nadaje do prowadzenia klubu z takimi aspiracjami, przyjdzie dobry znany trener to i przyjda z nim zawodnicy z ktorymi pracowal w karierze.
Maja nieograniczone fundusze i ambitne plany ale nie odrazu Rzym zbudowano :)
0
Wkoncu sie przelamali i na to liczylem choc wynik powinien byc o wiele wyzszy :)
Dobry mecz zagrali Xavi z Iniesta widac bylo odrazu poprawe gry w rozegraniu ,Busquets gdyby nie bramka to by wypadl slabo :( jak zwykle niepotrzebne straty i kiwki w strone swojej bramki,
Eto'o mimo iz zmarnowal tyle sytuacji byl bardzo aktywny ,biegal najwiecej z calego zespolu ,charowal nawet w obronie i zabraklo mu tylko szczescia ;)
0
pedrofcb
Nie porownuj Messiego z Cristiano bo to zupelnie inne charaktery , Messi daje na mbardzo cenne punkty nawet w ostatnich meczach pozatym niegdy nie symuluje, jak pada tro wstaje i probuje jeszcze sie poderwac takze szacun dla niego a ze mu nie idzie jak wczesniej w tym sezonie to wina całej druzyny !!!
Mysle ze Pep skresli Jorquere,Pedro i kogos z srodkowych pomocnikow( Guddi ,Keita, Busquets) ja bym wybral Keite.
Oby wkoncu sie przelamali , nie interesuje ,mnie ile bramek stracimy czy nie tylko obysmy wiecej strzelili niz przeciwnicy bo to jest nam potrzebne !!!!Licze na błysk Iniesty i Xaviego :)
0
Jezeli mieliby tymi transferami podreperowac budżet to napewno ceny nie beda niskie :)
Jedyna różnica to ze nikt zawodnikow nie bedzie zatrzymywal na sile i jezeli bedzie konkretna oferta to bedzie transfer.
skrzydlowego jak najbardziej Ribery ,Silva choc wlole tego pierwszego
jezeli ktos z nich przyjdzie to Henry bedzie gral wiecej w napadzie i niema problemu :) jezeli juz to kupmy jakiegos młodego snajpera np: Keirrisona ;)
0
Zagrał dobry mecz ale nie mozna oceniac go po jednym wystepie ,
Jest solidnym bramkarzem co pokazal w Celcie ale świetny to on tez nie jest choc dal bym mu szanse wystepu w lidze ,moze VV potrzebna przerwa zeby sie skonceentrowac .
Oczywiscie dalej sadze ze nie mamy klasowego bramkarza i zanim kogos nie kupimy to sie nie zmieni
0
Zgadzam sie z (santiago) Cesc jest obecnie jednym z najlepszych rozgrywajacych w Angli , ma wszystko co musi miec srodkowy pomocnik odpowiedzialny za konstruowanie akcji: przeglad pola,strzal, technike, no i podanie otwierajace droge do bramki
Potrzebujemy srodkowego pomocnika bo Xavi nie moze wiecznie grac a Iniesta tez sam wszystkiego nie zrobi ,bo Guddi czy Sergio to nie sa zawodnicy od konstruowania akcji !!!
Osobiscie chcialbym aby Barca kupila Manuela Fernandesa z Valenci, jak dla mnie jest świetny ,widzialem go w 10 meczach. Gral w Evertonie na wypozyczeniu i jego styl gry jest Angielski , swietnie sie zastawia ,ma dobre podanie ,jest silny i szybki do tego swietny w odbiorze :) nawet w meczu z nami 0:4 z Valencia gral niezle
0
Chłopak ma talent ,gra w lidze Brazylijskiej i jest pierwszoplanowa postacia swojego zespolu a do tego przewodzi w tabeli strzelcow ,
Liga brazylijska jest kuznia talentow, uwazam ze jest lepszy od Bojana do tego młody,ma wiecej doswiadczenia i nie wypozyczal bym go bo moglby zastapic Eto'o gdy ten wyjedzie na PNA
Bedzie z niego jeden z najlepszych napadziorów na świecie i do tego bedzie tańszy od Benzemy czy Villi !!!
Uwazam ze powinien byc priorytetem w letnim okienku
przydalby by sie jeszcze lewy pomocnik i Fabregas co widac w ostatnich meczach ,aby zwiekszyc głebie w zespole i dokonywac zmian na tej pozycji bez straty dla zespolu
0
Powiem tak:
A co mial powiedziec o koledze z zespolu :)
I to ze ostatnich 5 latach byl najlepszym bramkarzem Barcy to nie dziwi ,jak nie mial konkurencji na tej pozycji.
Zawsze uwazalem ze jest za slaby na Barcelone i bede tak uwazal dalej i nie zmienia m,ojego zdania dobre czy zle wystepy,
poprostu widac to golym okiem
I choc jestem zagorzałym kibicem Barcy od dziecka to stac mnie na obiektywna ocene
Nie moge słychac ludzi porównujacych go z Casillasem. Bo choc jest on Bramkarzem Realu to dla mnie jest najlepszy na swiecie i to on wygral Realowi mistrzostwo w zeszłym sezonie.
0
Nawet jezeli wygraja to nie da im to pewnosci siebie ani nie zakonczy kryzysu bo to jest Puchar Króla , jestem ciekaw jakim skladem zagramy bo jak Guardiola wystawi zupelne rezerwy to sie boje o wynik ,bo jak pierwsza 11-stka nic nie gra to co moze grac druga.
Licze ze nie bedziemy tylko bronic zaliczki tylko powalczymy o jakies gole , w ataku powinien zagrac Bojan no i jestem ciekaw co pokaze Iniesta, bo go nam w ostatnich meczach brakowalo i to bardzo .
0
Haryztybetu
Uwazam ze Atletico w tej formie bylo w zasiegu wszystkich w lidze, tez im nieszlo takze bylismy w takim samym polozeniu
I nie piszcie rzeczy typu za tydzien z Realem wygraja ,bo tak samo mialo byc w przypadku Betisu i Espanyolu.
Prawda jest taka ze nawet jezeli Real przegra to my i tak musimy pare meczy wygrac bo do konca sezonu jeszcze kawalek