PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique dobry wystep choc niepewny, ale tak samo gra w Barcelonie jest młody i musi nabrac troche doświadczenia bo gra dopiero po przyjsciu do Barcy
Iniesta wspanialy wystep, lekkosc poruszania sie ,dynamika i te podania
Xavi zaliczyl asyste przy 2 bramce ale zagral przecietnie jak na jego mozliwosci,
Villa coz ladna bramka ale nie zeby wpadac w zachwyt Jagielka sie poslizgnal a pilka po przyjeciu sama ulozyla mu sie do strzalu :)
i stwierdzenia ze Villa jest lepszy od Eto'o sa nie na miejscu, ogladalem duzo meczy Valenci w tym sezonie i ma pelno niewykorzystanych sytuacji takich jak Eto'o i kazdy napastnik .
Hiszpania zdominowala Anglików w kazdym elemencie , tak jak Brazylia Włochów
0
Wolałbym Torresa od Villi , Ale i tak Eto'o jest o nich lepszy
Masq
:) rozśmieszyłes mnie z tym napastnikime z pierwszego zdarzenia :D
Benzem nawet niema prawa sie porównywać z Eto'o , jak ogladalbys lige francuska to bys widzial jak on tam gra,cały Lyon jest ustawiony pod niego takze kto inny ma strzelac :) a i tak nie blyszczy i ma mniej bramek w gorszej lidze ,a dla Ibisevicia sezon juz sie skonczyl ,to napastnik jednego sezonu zobaczysz co z nim bedzie za rok .
i zadne uzasadnienia ze Benzemie nikt nie dogrywa niemaja sensu
bo słabsi dogrywajacy to i slabsi obroncy :D
a Torresa szanuje ,bardzo dobry zawodnik
Ale Eto'o jest najlepszy no i jeszcze Zlatan :)
0
Laporta bardzo ceni sobie Eto'o ,predzej by sprzedal Henrego
a filozofia Guardioli jest taka aby podpisac nowe kontrakty z wszystkimi podstawowymi zawodnikami :)
chociaz Eto'o i Zlatan sa dla mnie najlepszymi napastnikami na świecie
gdyby byla mozliwosc przejscia do nas Ibrahimovicia to by byl transfer ,Ale to raczej niemozliwe :)
Ale za 30 mln i Zlatana bym sprzedal :D
0
niewiem czemu mowicie nie Adebayorowi - on jest jednym z najlepszych napastników na świecie i jak nikt pasuje do roli jedynego napastnika, wysoki świetnie gra głową, potrafi sie niezle zastawic i odegrac pilke i jak na wysokiego zaowdnika jest bardzo zwinny do tego szybki i ma niezly drybling :) oczywiscie jezeli Eto'o by nie przedluzyl kontraktu jest pierwszym kandydatem!!
Van persie mi nie pasuje ,choc wole go niz Ribery.
Ale powinnismy rozejzec sie za mlodszymi zawodnikami na ta pozycje
proponowal bym Capela albo Angela Di Marie jest świetny co pokazal na Olimpiadzie z reprezentacja Argentyny, razem z Messim tworzyli by najlepsze skrzydla na świecie :)
A co do Fabregasa to jak najbardziej by sie przydal, Guddi po sezonie moze odejdzie a Xavi potrzebuje kogos kto na boisku moze go w pelni zastapic ;)
0
wujo444
jezeli od Eliminacji Euro Casillas broni w bramce a Hiszpania wygrywa to zaden trener nie szukal by zmiany bramkarza,
VV mogl by dostac szanse ale to nic by nie zmienilo, pozatym w takim prestizowym meczu trener chce zobaczyc optymalny sklad
w dobrze funkcjonujacej maszynie nic sie nie zmienia ;)
0
lincoln25
jestem kibicem Barcy dość długo ,rozumiem ze VV jest zawodnikiem Barcelony i chcesz zeby byl najlepszy na świecie :) ale prawda jest taka ze jezeli np Real gra slabo nie strzela bramki i powinien przegrac to Casillas prawie zawsze ratuje im 'tyłki' . takich meczy mial tyle ze nieda sie policzyc a Barca zawsze musi sie obawiac o Bramke bo Valdes jest nieobliczalny potrafi bronic bardzo dsobrze ale z nieraz to co wyprawia to woła o pomste do nieba :)
takze niegdy nie porównam VV do Casillasa choc bardzo nie lubie Realu!!!
i jeszcze jezeli uwazasz ze poprzedni sezon mial dobry to masz niezle wymagania niema co :) choc jezeli popatrzymy na cala jego kariere to byl nie najgorszy
pozatym kazdy kibic obojetnie jakiego zespolu prócz Barcy powie szczerze ze VV jest cienki jak na taki klub to tyle
0
Valdes lepszy od Reiny :D dobre . moze ogladales ostatnie mecze Liverpoolu z Evertonem ,gdyby nie Reina to Liverpool by niezle poplyną a Valdes coz meczy dla zespolu nie wygrywa jak to robi Casillas czy Reina .
nie to ze go nielubie ale nawet jezeli jest w formie jak w tym sezonie to i tak do klasy światowego bramkarza sporo mu brakuje :)
jest solidny a na reprezentacje kraju to za malo.
co do Busquetsa to ciesze sie ze dostal powolanie choc w rywalizacji z reszta srodka pola niema szans(szczerze) a Pique gra w angielskim stylu takze moze dostac szanse :)
Skład jest mocny poniewaz wagą meczu jest prestiz i to duzy sprawdzian dla obu ekip takze nikt nie bedzie eksperymentował !!
0
Hleb zagrał bardzo dobry mecz, niewiem po czym wnioskujecie ze grał słabo :/ nawet komentatorzy go docenili . Zagrał pare świetnych piłek w tym wyłożył 2 setki dla Bojana. Prawda ze ma specyficzny styl grania ale dryblował rywali niemiłosiernie :)
A Jeffren i Pedro cóż wyladuja w jakims słabszym zespole Ligi .Bo do Barcelony sie nie nadaja !!Rezerwy to nie pierwsza druzyna, a najmłodsi juz nie sa :)
0
Benzema niema porównania z Eto'o , gra w duzo słabszej lidze i pozatym cały zespół Lyonu jest ustawiony pod niego takze kto ma strzelac bramki jak nie on!! Pozatym w tym sezonie strzelil ich 8 przy 19 Samuela :/ a do tego jest samolubny i jak mowil chcialby grac w Realu takze zdecydowanie jestem na NIE!!
a poki Eto'o strzela a Barca wygrywa ja jestem szczesliwy, pozatym niema takiego co by strzelal wszystko :) ja bym chcial zeby Barcelona kupiła jakis młody talent Keirrisona albo Balloteliego.
Bo Bojan nigdy nie osiagnie poziomu SAmu :)
0
Bardzo bym chcial zeby przyszedl do nas. Jest lepszy od Ribery i Benzemy i pasuje bo Barcy. Pozatym przedstawiany jest jako nowy Zidan i mysle ze ma taki potencjał :).
a jesli chodzi o pieniadze to każda sume jestesmy w stanie wydac na jednego zawodnika ,bo zakupów w zimie nie robilismy :)
A porownywanie do niego Jeffrena ,Pedro czy nawet Bojana niema sensu bo oni sie tak nie rozwina napewno !!
A Xavi coż niema na świecie lepszego takze ktos musi dac mu wariant kontuzji czy zmeczenia :)
0
Henry jest w formie , a wiadomo ze zawodnik w formie jest drozszy. w tym sezonie strzelil duzo waznych bramek ale stracil z wiekiem szybkość i drybling.
w każdym meczu ,próbuje przy lini takich naiwnych zwodów :/
czesto traci pilki . To nie jest ten Henry sprzed kilku lat i nigdy juz
niebedzie :(
Wiec zarzad dobrze kombinuje chca go sprzedac poki jest w formie .
Mimo i go bardzo lubie jestem za
0
na lewą obrone mozna przesunac keite .a w środku caceres z abidalem.
0
komentatorzy przesadzili ,Eto'o niegral wczoraj zle co wiecej w pierwszej polowie byl chyba najlepszy z Barcy :) jego zagrania do Xaviego i Messiego byly 100% sytuacjami !! Mogł strzelic wiecej niz jedna ale zaden napastnik nie strzela wszystkiego :) Pozatym Messi tez wczoraj zmarnowal conajmniej 2 setki. A jesli ETo'o strzelajac bramki jest bez formy to mi to pasuje :]
0
Osasuna musi sie teraz tak motywowac na kazdy mecz, widac to bylo w meczu z nami .Muysza zdobywac punkty z kazdym aby wyjsc ze strefy spadkowej. A Real myslal ze z nami sie zmeczyli i bedzie łatwe zwyciestwo :)
0
Osasuna powinna prowadzic 2:0 ,ten karny byl widoczny golym okiem . Jak liniowy mogl tego nie zauwazyc :/ i jeszcze Juanfran dostal za to żółta kartke :)
0
bedzie dobry mecz :) Deportivo walczy o puchary i musza zdobywac punkty z kazdym ,choc ich celem bedzie remis . I to nie bedzie Deportivo z meczu z Lechem . A o grze z Barca kazdy zespół gra to samo wysoki pressingiem, ostro i czeka na kontre. Wszystko zalezy od naszego skladu i minuty w ktorej strzelimy bramke :]
0
to pewne ze jak juz kogos kupia to nie wszystkich tylko jakiegos lewego pomocnika i napastnika :)
Ribery mnie nie przekonuje , stylem gry przypomina mi Hleba a nam potrzebny jest drugi Messi czyli Silva :)
a Tevez bardzo dobry zawodnik ,szczegolnie gdy gra sie jednym srodkowym,potrafi sie zastawic, odegrac i ma dobry strzal . A i dryblingu i techniki tez mu nie brakuje jak niektórzy sadzą!!
Inne opcje Aguero i Villa,(nie dla Benzemy)
0
Ogólnie mecz był dobry, przewazalismy i stworzylismy sobie duzo sytuacji a Atletico zagrazalo tylko po wolnych lub naszych prezentach
No i ten mecz pokazał jak wiele musi sie jeszcze Caceres nauczyć :)
to ze niedostawal szans bylo spowodowane tym ze sa lepsi.
A Bojan choć strzelil piekna bramke to tez zagral tak sobie ,poniewaz gdyby gral Eto'o to wykorzystalby conajmniej 2 sytuacje wiecej :)
a z Espanyolem nie musi byc łatwo ,zawsze derby to podwojna mobilizaca choc i tak powinnismy sobie poradzic :]
0
nie lubie Benzemy, jest zbyt samolubny i blyszczy tylko w meczach z slabszymi druzynami, mysle ze w Barcelonie by sobie nie poradzil :/
zdecydowanie lepsi sa Aguero i Villa :) a napastnika potrzebujemy poniewaz Bojan musi sie jescze duzo duzo nauczyc a poziomu Eto'o to raczej nigdy nie osiagnie :/ A Titi gra przewaznie na skrzydle .
0
przed meczem wszyscy sie smiali z Nekounama ,ze wygaduje glupoty i wogole. A Osasuna napedzila nam takiego stracha jakiego dawno nie przezylismy.
Gralismy slabo ,zwlaszcza nie funkcjonowal środek Keita i Sergio ,
Xavi sam nie mogl zrobic wszystkiego !!
Valdes zawalił bramke ale za to przy stracie Messiego nas uratowal, zawsze mowie ze jest on nieobliczalnym bramkarzem i wszystkiego mozna sie spodziewac : )
Tak jak mowilem wczesniej wymeczone zwyciestwo choc podobala mi sie walka zespolu do konca :]licza sie 3 pkt
0
to co zrobil teraz sedzie i Neukonam to porażka ,tak sie nie robi. pozatym przy kazdym faulu na żółtą kartke sie przerywaa gre
0
niech wprowadza Toure bo bedzie ciezko ,Keita i Sergio sobie nie radza :(
0
to napewno nie jest jedna z lepszych połów w tym sezonie !! byla ona bezbarwna i chwilami niewiezielismy jak sforsowac obrone Osasuny a bramka padla w najmniej spodziewanym momencie :) ale niewazne jak sie gra polowe ,tylko jaki jest wynik na koniec:]
0
tak jak myslalem ciezki mecz,wysoki pressing i agresywna gra .Dobrze ze strzelilismy ta bramke do szatni teraz beda musieli sie otworzyc :)
I przekonalem sie ze Keita z Sergio nie moga grac razem w pierwszej 11:/ muszi kogos z nich wspierac Yaya z Xavim ,bez nich nasza gra juz nie jest taka płynna !!
0
Mecz bedzie trwał do pierwszej bramki Barcy ,musimy zagrać szybciej piłka bo Osasuna bedzie grała pressingiem i raczej bedzie dużo fauli . A Barcelona bedaca w takiej formie predzej czy pożniej strzeli bramke :)
stawiam 0-2 :]
0
Silva ,Van Persie któryś z nich by sie przydał ale Ribery nie pasuje do Barcelony!! David Villa jak najbardziej ,imponuje mi technika i dryblingiem jest pod tym wzgledem najlepszym napastnikiem na świecie :) Eto'o jest typem szybkościowca ,Ma fantastycznty start do piłki i szybkość .a do tego potężne uderzenie jest najlepszy :]
0
Bardzo waleczny zawodnik ,debiutowal w Osasunie w meczu z Barca przgranym 0:3 :) Oczywiste jest ze Osasuna sie dodatkowo zmobilizuje , po drugie im sa poterzebne kazde punkty a z tak grajaca Barca nie maja co na to liczyć. Jasne jest ze zagraja pressingiem i beda duzo faulowali takich graczy jak Messi ,beda czekali na kontre a przez to straca duzo sił.
Bedzie to mecz do pierwszej bramki Barcy pozniej bedzie po wszystkim :]
0
Kazdemu bramkarzowi zdazaja sie wpadki, Wielkich bramkarzy cechuje mocna psychika :) Valdes coz nie jest zlym bramkarzem, ale do bycia jednym z najlepszych w swoim fachu sporo,sporo mu brakuje:) jest poprostu niepewny w swoich interwencjach i w trakcie meczu po kazdym strzale na jego bramke sie denerwuje :] oczywiscie ze ma dobre mecze i swietne interwencje w niektorych meczach to jednak ,kazdy bramkarz musi w meczu pare pilek wyciagnac inaczej mielibysmy 2-cyfrowe wyniki :) a porownania do Casillasa niemaja sensu ,bo Casillas to jeden z najlepszych na swiecie i widac to po Euro jak i bylo widac w zeszlym sezonie gdy dzieki niemu Real wygral lige :/
Ale gra cala druzyna i w tym Liga jest nasza ;)
Vamos
0
Yaya piekny mecz ,choć przy przy bramce zawinil:P A według mnie graczem meczu Puyol :) gral fantastycznie ,przecinal wszystkie kontry Mallorcy a do tego pełno go bylo wszedzie i dawal duzo w ofensywie !!
0
I tak jak typowałem 3:1 pięknie , choc przy drugiej bramce byl spalony Guddi pokazal ze liczy sie druzyna nie strzelanie bramek :) a trzecia byla nastepstwem czerwonej kartki . tak to juz jest ,wkoncu kazda obrona musi sie kiedys rozsypać ;)