0

@BORO_12 A to tego Roque scouci nie ogladali? :)

0

@Faro A jaka masz pewność że on za rok przyjdzie tu?

3

@Ojciec5tkidzieci Ja bym nie byl zadowolony z tranferu piłkarza ,który mówi że nigdy koszulki Barcy nie założy....

0

@BORO_12 No to owszem. Araujo to był majstersztyk gościa którego już w klubie nie ma.

I sam jako argument podałeś tych piłkarzy. To Ci wyjaśnię że to kazdy scout ich obserwuje.

Mieliśmy też pełno wtop jak Trinaco i Demiry i inne kalafiory.

0

@Faro Ale poinformować klub o zamiarze wpłacanie jej trzeba. Tego nikt nie zrobił.

1

@zygzakmaklini 90? Za tyle to go nikt nie sprzeda. Do tego nie chcą się go pozbyć bo namawiali go pred tmy sezonem na przedłużenie kontraktu.

0

@lucca87 Leao którego koszty przewyższają Nico? Na cymbał upadłeś?

A weź sprawdź ile sezonów w dorosłej piłce zagrał NICO :)

4

Nie mamy pieniędzy ,problemy z rejestracja.

A pismaki jako alternatywę dla Nico podają Leao...
No ludzie kochani.
I obok zestawiają go z Comanem.

0

@BORO_12 Bardzo dobrych? Ciekawe propozycje? Te Naziwska to zna kazdy scout na świecie. I większości kibiców którzy się interesują rynkiem...

0

@Faro Athletic nic nie musi robić. Bopo pierwsze Nico nic im nie powiedział że odchodzi. A po drugie nie dostali żadnej oficjalnej oferty :)

2

@Lola120 Jak zaśpiewa hymn Polski jak Edytka to będzie można rozmawiać.

2

Ale jak to Nico nie przyjdzie?

Laprta mu obiecał ze kończy zbiórkę środków na jego transfer. I na 75% uda się go zarejestrować do końca października.

0

@Popitek12 Albo odmówiłeś picia, a się okazało że nie było warto.

8

Co Laporta wkroczył do akcji i nowy numer Nico załatwił to jego. Zna się na robocie jak mało kto.

9

@urbipl Trzeba wprowadzić na Igrzyska wyścigi pontonów, spływ pontonem i wtedy dopiero będą korzyści.

1

@Faro Jutro wstawi całe zdjęcie...

A tam Ansu Fati

0

@tbas No całkiem niezły. Ale grał w śmiesznym zespole. Dopiero teraz się zderzy z presją.

4

@Lucerfi Tam to bezdomni miasto wywożą

1

Jakiś dziennikarz z Sportu, wymyślił plotkę że Barca zainteresowana Requilonem.
Co to trzeba mieć za łeb....

0

@tristan87 A po co jej kombinezon? Niech trenuje bez i na stacjonarnym.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym zrzucil wszystko na związek kajakarzy. Zdobyli by tyle medali co ostatnio i był by wynik genialny :)

0

@Khajio Przegrał rywalizację z kontuzjami i jedynym napastnikiem który nie był 9...

0

@FcPortoFan1999 10 medali. A gdyby nie pech i za dobre przygotowanie to by było 13...

Jednak idziemy w dobra stronę.

0

@Sawik_10 Już się raz odbil od lepszych klubów. Technika od Barbatova odstaje na pewno. I do tego kosztował 66mln + 10 zmiennych...

1

@BorzyKrzys Zmacyz jeśli Ty nie wid8zsz ogólnie mniejszego zainteresowania sportem u dzieci czy nastolatków którzy spędzając czas zupełnie inaczej. Jeszcze kilka lat temu osiedla były pelne ludzi grających w piłkę, a teraz obłożenie Orlików jest coraz mniejsze. Szkółki piłkarskie mają mniej chętnych. Przyrost naturalny coraz slabszy. Wiec o co może chodzić? :)

1

@sevs No problemem prócz sytuacji związkowych jest wejście młodego pokolenia na "rynek" sportowy.
Skoro masz pełno problemów w niektórych branżach żeby znaleźć pracownika.

To skąd mielibyśmy wziąć chętnych na skakanie do piaskownicy, rzucanie czymś w dal albo pływanie kajakiem....

2

@FcPortoFan1999 Może nie wygrać bo za dużo fanów będzie miał.

0

Czyli mówicie ze o tym iż Igrzyska były udane świadczy kobita rzucająca oszczepem? I ten jeden medal w tą albo druga stronę? Wspaniała to impreza.

0

Ale co Sancho dzisiaj wszedł na karnego to jego @Encore

0

@kubix05 30? Jeszcze 3 lata i może do Nas trafić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?