PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 A to tego Roque scouci nie ogladali? :)
0
@Faro A jaka masz pewność że on za rok przyjdzie tu?
3
@Ojciec5tkidzieci Ja bym nie byl zadowolony z tranferu piłkarza ,który mówi że nigdy koszulki Barcy nie założy....
0
@BORO_12 No to owszem. Araujo to był majstersztyk gościa którego już w klubie nie ma.
I sam jako argument podałeś tych piłkarzy. To Ci wyjaśnię że to kazdy scout ich obserwuje.
Mieliśmy też pełno wtop jak Trinaco i Demiry i inne kalafiory.
0
@Faro Ale poinformować klub o zamiarze wpłacanie jej trzeba. Tego nikt nie zrobił.
1
@zygzakmaklini 90? Za tyle to go nikt nie sprzeda. Do tego nie chcą się go pozbyć bo namawiali go pred tmy sezonem na przedłużenie kontraktu.
0
@lucca87 Leao którego koszty przewyższają Nico? Na cymbał upadłeś?
A weź sprawdź ile sezonów w dorosłej piłce zagrał NICO :)
4
Nie mamy pieniędzy ,problemy z rejestracja.
A pismaki jako alternatywę dla Nico podają Leao...
No ludzie kochani.
I obok zestawiają go z Comanem.
0
@BORO_12 Bardzo dobrych? Ciekawe propozycje? Te Naziwska to zna kazdy scout na świecie. I większości kibiców którzy się interesują rynkiem...
0
@Faro Athletic nic nie musi robić. Bopo pierwsze Nico nic im nie powiedział że odchodzi. A po drugie nie dostali żadnej oficjalnej oferty :)
2
@Lola120 Jak zaśpiewa hymn Polski jak Edytka to będzie można rozmawiać.
2
Ale jak to Nico nie przyjdzie?
Laprta mu obiecał ze kończy zbiórkę środków na jego transfer. I na 75% uda się go zarejestrować do końca października.
0
@Popitek12 Albo odmówiłeś picia, a się okazało że nie było warto.
8
Co Laporta wkroczył do akcji i nowy numer Nico załatwił to jego. Zna się na robocie jak mało kto.
9
@urbipl Trzeba wprowadzić na Igrzyska wyścigi pontonów, spływ pontonem i wtedy dopiero będą korzyści.
1
@Faro Jutro wstawi całe zdjęcie...
A tam Ansu Fati
0
@tbas No całkiem niezły. Ale grał w śmiesznym zespole. Dopiero teraz się zderzy z presją.
4
@Lucerfi Tam to bezdomni miasto wywożą
1
Jakiś dziennikarz z Sportu, wymyślił plotkę że Barca zainteresowana Requilonem.
Co to trzeba mieć za łeb....
0
@tristan87 A po co jej kombinezon? Niech trenuje bez i na stacjonarnym.
0
@FcPortoFan1999 Ja bym zrzucil wszystko na związek kajakarzy. Zdobyli by tyle medali co ostatnio i był by wynik genialny :)
0
@Khajio Przegrał rywalizację z kontuzjami i jedynym napastnikiem który nie był 9...
0
@FcPortoFan1999 10 medali. A gdyby nie pech i za dobre przygotowanie to by było 13...
Jednak idziemy w dobra stronę.
0
@Sawik_10 Już się raz odbil od lepszych klubów. Technika od Barbatova odstaje na pewno. I do tego kosztował 66mln + 10 zmiennych...
1
@BorzyKrzys Zmacyz jeśli Ty nie wid8zsz ogólnie mniejszego zainteresowania sportem u dzieci czy nastolatków którzy spędzając czas zupełnie inaczej. Jeszcze kilka lat temu osiedla były pelne ludzi grających w piłkę, a teraz obłożenie Orlików jest coraz mniejsze. Szkółki piłkarskie mają mniej chętnych. Przyrost naturalny coraz slabszy. Wiec o co może chodzić? :)
1
@sevs No problemem prócz sytuacji związkowych jest wejście młodego pokolenia na "rynek" sportowy.
Skoro masz pełno problemów w niektórych branżach żeby znaleźć pracownika.
To skąd mielibyśmy wziąć chętnych na skakanie do piaskownicy, rzucanie czymś w dal albo pływanie kajakiem....
2
@FcPortoFan1999 Może nie wygrać bo za dużo fanów będzie miał.
0
Czyli mówicie ze o tym iż Igrzyska były udane świadczy kobita rzucająca oszczepem? I ten jeden medal w tą albo druga stronę? Wspaniała to impreza.
0
Ale co Sancho dzisiaj wszedł na karnego to jego @Encore
0
@kubix05 30? Jeszcze 3 lata i może do Nas trafić.