PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanKFC Albo inaczej. Mecze trzeba umieć oglądać.
0
@FanKFC Simeone zawsze lubił takich postawnych graczy w ataku. Morata, Costa....
1
@Comfortable_ O to to.
0
Zszedł Sorloth który nic nie gral. A ma najwyzsza note w zespole....:)
0
@Lionel_Messi10 Złapałeś się jak młody.
0
@FanKFC On jest od bramek. Za piękne oczy nic nie dają. Jeszcze w Atletico..
0
@Rewolucja123 Guler to ja Ci mogę już powiedziec że będzie ławkę tyłkiem wycierał.
0
Ten Alvarez przeszedł z maszyny Pepa do tartaku Simeone.
Z zmiennika Haalanda na zmiennika Sorlotha.
A w ambasadzie Argentyńkiej mowia że to awans sportowy....
0
Nie ważne że ktoś odchodzi za darmo. Tutaj sukcesem jest jak zawodnikowi który odchodzi nie trzeba płacić pensji :)
0
@Death_voice Są tacy co się uczą języka włoskiego w rok, a są tacy którym to zajmuje 5 lat.
0
@Death_voice No organizacje pressingu, ustawienie itp można łatwo poprawić na treningu.
Ale szybkości czy techniki nie poprawisz...
0
@Rewolucja123 Po pierwsze Pep go nie chciał zatrzymać za wszelką cenę. City zaoferowało mu kontrakt krótszy niż my.
Po drugie pressing i organizacja jego. Oraz szybki powrót do obrony. To właśnie szybkość wyklucza trochę możliwości. Zwłaszcza kiedy masz Lewego. Który już tym odstaje.
1
@Coutinho007 To może wymiana bez dopłat. Ten Haag ma Antonego. Więc z Ferranem mogą mu stworzyć skrzydła marzeń.
3
@Salchent To samo City które nie chciało mu dać tyle lat kontraktu co my...
0
@Coutinho007 On jeszcze wierzy że on odpali. :)
0
Z okazji 80 rocznicy Powstania Warszawskiego, każdy klub z LL jako gest solidarności jednego Szwaba z kadry wywala.
2
To Flick namówił Kroosa żeby odszedł z Realu.
1
@Faro Zupełnie inny profil. Gundo potrafi zagrać na DM nawet czy głębiej zaczynając akcje. Rozprowadzić piłkę, Bellingham jest w tym słaby.
0
@Kondziubarca Lewy jest nieśmiertelny.
1
@Coutinho007 W Barcy B tacy grali.
0
@cules100pro To sama PL. Gralxw pierwszej 11stce u Pepa przez 4 sezony, to mało?
8
Gundo odchodzi ale przekwalifikujemy Lengleta na pomocnika i piłeczka będzie chodziła.
0
@cules100pro Odpalony. Ale co kilka sezonów pograł u Pepa w podstawie to jego. Ba nawet zdobywając pucharów pół szafy.
0
@MesQueUnClub96 Już samo jego odejście będzie wzmocnieniem.
0
@Worny Oczywiście literówka.
3
@Cule1234 Źródło "mówię Ci stary"
0
Ale co Fermin podwyżkę musi dostać to jego.
Żeby musieć mecze na strimach nielegalnych oglądać.
A i inteligencja błysnął niebywałą.
0
@SawneyBean Jest starszy wiec może być tylko gorzej. Jego pensja jest duża i "podobno" wzrosła.
Nie nadaje się do gry w pressingu.
6
A żeby to jebło jak Galacticos 2....
0
To na pewno przez Negreire.