0

@FanKFC Albo inaczej. Mecze trzeba umieć oglądać.

0

@FanKFC Simeone zawsze lubił takich postawnych graczy w ataku. Morata, Costa....

1

@Comfortable_ O to to.

0

Zszedł Sorloth który nic nie gral. A ma najwyzsza note w zespole....:)

0

@Lionel_Messi10 Złapałeś się jak młody.

0

@FanKFC On jest od bramek. Za piękne oczy nic nie dają. Jeszcze w Atletico..

0

@Rewolucja123 Guler to ja Ci mogę już powiedziec że będzie ławkę tyłkiem wycierał.

0

Ten Alvarez przeszedł z maszyny Pepa do tartaku Simeone.

Z zmiennika Haalanda na zmiennika Sorlotha.

A w ambasadzie Argentyńkiej mowia że to awans sportowy....

0

Nie ważne że ktoś odchodzi za darmo. Tutaj sukcesem jest jak zawodnikowi który odchodzi nie trzeba płacić pensji :)

0

@Death_voice Są tacy co się uczą języka włoskiego w rok, a są tacy którym to zajmuje 5 lat.

0

@Death_voice No organizacje pressingu, ustawienie itp można łatwo poprawić na treningu.

Ale szybkości czy techniki nie poprawisz...

0

@Rewolucja123 Po pierwsze Pep go nie chciał zatrzymać za wszelką cenę. City zaoferowało mu kontrakt krótszy niż my.

Po drugie pressing i organizacja jego. Oraz szybki powrót do obrony. To właśnie szybkość wyklucza trochę możliwości. Zwłaszcza kiedy masz Lewego. Który już tym odstaje.

1

@Coutinho007 To może wymiana bez dopłat. Ten Haag ma Antonego. Więc z Ferranem mogą mu stworzyć skrzydła marzeń.

3

@Salchent To samo City które nie chciało mu dać tyle lat kontraktu co my...

0

@Coutinho007 On jeszcze wierzy że on odpali. :)

0

Z okazji 80 rocznicy Powstania Warszawskiego, każdy klub z LL jako gest solidarności jednego Szwaba z kadry wywala.

2

To Flick namówił Kroosa żeby odszedł z Realu.

1

@Faro Zupełnie inny profil. Gundo potrafi zagrać na DM nawet czy głębiej zaczynając akcje. Rozprowadzić piłkę, Bellingham jest w tym słaby.

0

@Kondziubarca Lewy jest nieśmiertelny.

1

@Coutinho007 W Barcy B tacy grali.

0

@cules100pro To sama PL. Gralxw pierwszej 11stce u Pepa przez 4 sezony, to mało?

8

Gundo odchodzi ale przekwalifikujemy Lengleta na pomocnika i piłeczka będzie chodziła.

0

@cules100pro Odpalony. Ale co kilka sezonów pograł u Pepa w podstawie to jego. Ba nawet zdobywając pucharów pół szafy.

0

@MesQueUnClub96 Już samo jego odejście będzie wzmocnieniem.

0

@Worny Oczywiście literówka.

3

@Cule1234 Źródło "mówię Ci stary"

0

Ale co Fermin podwyżkę musi dostać to jego.
Żeby musieć mecze na strimach nielegalnych oglądać.
A i inteligencja błysnął niebywałą.

0

@SawneyBean Jest starszy wiec może być tylko gorzej. Jego pensja jest duża i "podobno" wzrosła.
Nie nadaje się do gry w pressingu.

6

A żeby to jebło jak Galacticos 2....

0

To na pewno przez Negreire.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?