9

@Pawel13sz No jak odchodzi na zasadzie transferu/wolny zawdonik to jak miałby dostawać pensję od byłego klubu? :)

2

@Danny Gaucho Prawda jest taka że chlop przyszedł do mistrza Hiszpanii, a odchodzi z wicemistrza po roku. :)

0

@VegetaPolska Chłop jak Griezmann. Chcial zobaczyć jak się gra w piłkę. Ale wraca do byłego klubu bo się nie sprawdził.

0

@tbas Mało było takich których pół Europy chciało a po roku nikt....

0

@Who_you_mam On zarabia 6mln. To nie jest duża patrząc na naszą drabinkę. Do tego nie jest to żaden stary zawodnik. A kontrakty można zrobić tak aby się opłacało. % rozegranych spotkań w razie kontuzji. Albo premie za osiągnięcia itp.

0

@D10SLEO w Juve zarabia 6. Więc kto by mu dał 15? Skoro pozycję negocjacyjna ma słaba bo to klub się go chce pobyć.

4

@Rastafarnianin Pomalujesz czarna pasta do butów i będzie Leao.

12

CHIESA jest jaki jest.
Ale cena jest śmieszna. I tylko ze względu na to kest to dobry ruch biorąc pod uwagę jakość- cena. Małe ryzyko

Żeby Wam uzmysłowić ile to jest to więcej zaplacil Milan za nassego bylego Emersona Royala. Crystal Palace zapłaciło więcej za Chiadiego Riada.
I więcej kosztował Aston Ville ten Philogene.....

1

@JimMorrisonFCB @KamQiX A mówią do tego że taki zwyciezca. A tu się posypał projekt i pierwszy Xaviego przepraszał

0

@A4ron To było kluczowe w tym poście.

1

Odszedł dziadek Gundogan który z mistrza Hiszpanii zrobił wicemistrza.

Przychodzi NAJLEPSZY pilkarz Euro i zdobywca tytułu Olmo

Do tego największy talent Wloskiej piłki od czasów Antonio Cassano.
A ludzie narzekają :)

1

Lepszy ten Chiesa niż nikt chyba. :)

Upadła gwiazda tak jak Wloska piłka. Ze stylem kopnij a potem biegnij. Po kontuzjach. Którego chce się pozbyć Juventus za czapkę gruszek.

1

Ale po co komu ten Gundogan? Nie widzieliście jak piłeczka chodziła na Mestallla? Do tego wroci Gavi. Zarejestrują do października Olmo.
I zaoszczędzimy na pensji Niemca a on i tak 34 lata. Co mecz kolana trzynastką płaską musiał dokrecać.

0

@D10SLEO Jest starszy i na pewno mniej wydajny.

0

@D10SLEO Bierze przez sentyment. City mu nie chciało dać takiego kontraktu długiego jak my.

0

@Encore Kilka zaskoczen jest. Maguaire, Kovacic i ten Kai na 9...

0

@barteq 14 w ratach na 5 lat.

0

Zapomnieć o Leao.

Nie stać nas. Ani na niego ani na Nico.

Został tylko transfer jakiejś upadłej gwiazdy jak Felix.
Czyli albo Chiesa albo Sancho.

0

@Pawel13sz Maja rozmach sku....

1

@Comentateiro A co staniało za Peło?

7

@patrykzmc2000 Rozmawiać można. Tyle że wiadomo co on powie. Że mu tu ciepło i dobrze. Żona szczęśliwa. Małe dziecko i pieniążki niezłe.

1

@Kidd No w ostatnich klubach się nie popisał. Do tego słabe Euro

1

@Comfortable_ Bez dwóch zdań. Skończy jak ten Cunha co go Cholo chciał. A dzisj odcina kupony w Wolves.

0

@FanKFC Albo inaczej. Mecze trzeba umieć oglądać.

0

@FanKFC Simeone zawsze lubił takich postawnych graczy w ataku. Morata, Costa....

1

@Comfortable_ O to to.

0

Zszedł Sorloth który nic nie gral. A ma najwyzsza note w zespole....:)

0

@Lionel_Messi10 Złapałeś się jak młody.

0

@FanKFC On jest od bramek. Za piękne oczy nic nie dają. Jeszcze w Atletico..

0

@Rewolucja123 Guler to ja Ci mogę już powiedziec że będzie ławkę tyłkiem wycierał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?