PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta Zależy dla kogo
0
Mbappe czy Alvarez na razie większym flopem?
0
@lucca87 Bernal nikim porządnym nie był. Mam gdzieś kto usiądzie. Jeżeli Flick chce DM to ma dostać DMa
0
@Pawel13sz Idealny 35latek nigdy nienl grający w Hiszpanii. Na pewno by się sprawdził w taktyce Flicka i wysoko grającej obronie. By gonił przeciwników na motorze.
0
@Zoker Lepsze to niż że go zobaczyła na boisku i jej się Sir Bobby przypomniał.
0
@lucca87 Potrzebny jest jeden typowy DM o czarnej roboty. Ani Pedri ani De Jong takimi piłkarzami nie są. Gavi też nie chodz świetnie pressuje.
0
@Luciano99 No właśnie jeden sezon. A nikt go nie chce. Do tego zmiana ligi, aklimatyzacja itp. Nie mówiąc że chlop jakby miał grać wysoko jak nasza linia obrony. To przeciwników musiałby gonić melexem.
0
@Popitek12 Boruc dlugo nic. Szczęsny, Dudek i Fabiański.
0
@barteq Liverpoolowi potrzebny 5 lewoskrzydłowy.
0
@Zimny To Adidas. Właśnie tymvsoe różnią od Nike. Że Nike ma waskie podbicie, a Adidas szersze.
0
@Marian_Pazdzioch Nada się. Przy Ferranie to każdy się nada.
0
@MeAndSwan On nie umie grać nogami. Więc odpada.
0
@kuz Potrzebują stopera na ławkę. Opcja dla nich na rok za "grosze" a w tym czasie poobserwują i za rok kogos kupią.
0
@tristan87 Alissonowi to on może wiązać buty. Więc będzie rezerwowym póki Brazylijczyk nie odejdzie.
0
@Marian_Pazdzioch Najwieksza nadzieja wloskiej piłki.
0
Komentarz usunięty
0
Barca to najlepszy klub na świecie. Tu nawet najlepszy pilkarz Euro oklaskuje ją z trybun mimo że jest zdrowy. Kontuzjowany jest najlepszy pomocnik Holenderskiej piłki od czasów Seedorfa.
Kontuzjowany Golden Boy i przyszłość kadry Hiszpanii. Jeden z kapitanów Barcy i Urugwaju też. Nadzieja brazykiej piłki nowy Fenomeno musi iść na wypożyczenie do Betisu.
"10" Bracy za którą nje tak dawno kluby proponowały grubo ponad 100mln zaraz wróci do gry. Nadzieja Wloskiej piłki chce tu grać za kromkę chleba.
Nie ma drugiego takiego klubu.
W tym Realu to nawet jakieś kalafiory Endricki graja co piłkę raz na rok prosto kopnął.
0
@Arden No trzeba było wypożyczyć od razu. Nie takie kalafiory z Brazylii dawały radę w Europie.
2
@Comentateiro W końcu zgadzam się z Tobą. Davies na początku w Bayernie też miewał takie rzeczy. Plus był tragicznie pogubiony w obronie ,co nadrabiał szybkością.
1
@escarabajo Pamiętam go jeszcze jak się nim interesowaliśmy gdy grał w Gremio. Kozak był.
0
@siara10 Zajmie miejsce motywatora Gundogana.
2
Wypożyczenie do Betisu Roque to najlepsza opcja dla wszystkich. Tak trzeba robi od razu po tranferze. Nie każdy jest Neyem aby po przyjściu z śmiesznej ligi brazylisjkiej grać w takim zespole jak Barca. Pokazują to przykłady wielu.
A tak zawodnik ma szansę od razu na przystosowanie się do futbolu i przede wszystkim regularna grę.
0
@pt9 No tyle że odejść musi na takiej zasadzie aby pasowało to obudwu stronom. Sam sobie takiej pensji nie dał. Kariera piłkarza jest krótka.
0
@escarabajo Chłop już takie głupoty w wywiadach gadał...
Do tego mnóstwo krytykujących artykułów. Mnóstwo zmarnowantch setek i słabych spotkań. Tak to widzę....
1
@escarabajo Cena jest dobra jeżeli zawodnik się "splaci" . A tu niestety było wielkie rozczarowanie. Chłop nie dźwignął presji.
0
@Kgorecki2500 Na ten moment to pełno jest połamanych. Ale jak wrócę to będzie przesyt. I co wtedy. Po co nam Garcia jako 5-6 stoper?
0
@Ryoumen On to w Barcy B powinien grać. Faye grał tam i poszedl z zyskiem.
0
@Encore Ten Haag lubi utalentowanych inaczej.
0
@gaucho104 Lewy gra na takiej pozycji gdzie ten pressing przestrzelony najmniej kosztuje.
1
@Encore U Ten Haaga i tak by przepadł.