0

@Linnox Jakby był z Brazylii. To na Pereza trzeba by uważać.

0

@normasubiektywna Christensen w klubach Pepa? Chyba jako podawacz wody. Na SO owszem. Dla na DM gdzie mu do Busiego, Kimmicha czy Rodriego? Pep takiego Toure posadził który go zjada i wypluwa.

Chłop jest surowy. To typowy przecinak. Potrafi zagrać piłkę do przodu między linie. Ale nie potrafi regulować gry czy grać z oczami dookoła głowy.

0

@normasubiektywna @Luciano99 Tak naprawdę to i Garcia , Cubarsi , Christensen na DM to by się w żadnym klubie z topu nie załapali.

0

@FanBarcy22 No właśnie dlatego by się nie odnalazł. Bo Alvarez jako samotna 9 jest kiepski.

0

@Rastafarnianin Ciekawe na jakiej podstawie chcieliby rozwiązać kontrakt? :)

Chlop badania medyczne miał. Więc mogą go ten tego...

0

@Pnog37 Oby mieli jakieś ustalenia że zagra w jednym meczu.

Dzisiaj niech wyjdzie. Bo fajnie było by zobaczyć trio Rapha, Olmo i Yamal od początku.

0

@ArcziArtt No wszystko zgodnie z planem. Poszedł na ławie siedzieć. Gra w Interze który zdobył Scudetto. Więc za kogo miałby grać?

1

@Lanosss Ten Haag to tyle tam nie wytrzyma. Chłop już po poprzednim sezonie ledwo się utrzymał.

0

@clyde 2-3 stówki? Za takie pieniądze to się na ulicy człowiek zastanawia czy się schylić.

0

@SinMistico Że ktoś wziął te kalafiory to znaczy że są dobrzy?

0

@Sulimo Już można wręczać tytuł?

0

@Michael24 Arsenal. Nikogo nie stracili. A uzupełnili sobie kadrę- bramkarz, obrońca pomocnik.

0

@FcPortoFan1999 Rakow Genialna forma. Piękna gra to i może sobie pozwolić na takie ruchy :)

1

@Marcin91fcb No wlasnie idealny do futbolu Marcelino.

1

@FcPortoFan1999 No to poleciałeś. Tam to ani kadry, ani trenera. Ani nic

0

@DonCarletto A teraz kogo sprowadzili? 3 Holendrów :) i to myślisz że nie wynalazki Ten Haaga?

25

@kuz Ja tam nie widzę nic złego. Przytrzymali i wytłumaczyli spokojnie koledze o co chodzi. Tak żeby nie trzeba było tłumaczenia powtarzać. Bo to szkoda czasu i nieproduktywne jest.

0

Stawiałem Villareal jako zespół tuż za podium. Zaczęli świetnie sezon. A tu nagle wypożyczyli do Girony Danjumę....

0

@FcPortoFan1999 No oni z nami za dużo to nie wygrali :)

0

@FcPortoFan1999 No wiem. Po części rozumiem. Bo to świetny pilkarz. Ale nie niezbędny jak widać. I w wieku w którym na nim ciężko coś zbudować.

4

@Sulimo Uj mnie Boxdel , UJ mnie Wardęga, UJ mnie środowisko patusow.

Patrząc z boku. To jeden z drugim chwole temu się lizali po jajach. I robią wszystko dla hajsu. A aferami nakręcają zainteresowanie.

0

@Bernard777 Powiedz to Wiśle Kraków ktora wzięła kiedyś Błaszczykowskiego....

2

@Rust_Cohle Ciężko o to z ławki :)


0

@Sulimo To ten co odszedł z internetu ale nie mógł przepuścić okazji na pieniążki, więc wrzucil film?

0

@FcPortoFan1999 No z Gundo właśnie nie. Każdy lisze że to był nasz najlepszy pomocnik. Oczywscie to świetny pilkarz. Ale zanim przyszedł były 2 puchary. W tym zgnieciony Real w SPH. A w lidze w pewnym momencie 15pkt przewagi. Potem przyszedł on i Klasyki wszystkie w cymbał i placz w wywiadach. Swoje kreował. Ale jako całościowo zespół nie kreował więcej niż bez niego. Więc nie wiem na jakiej podstawie może go brakować....

0

@Messibestplayerintheworld Myślisz że będzie gorzej, niż sezon bez żadnego pucharu?


A to żadne wnioski. Na tenxmkment po prostu nie było jego braku widać w żadnym stopniu. Tak jak Mbappe w 3 meczach. :)

0

@FcPortoFan1999 No zeszły sezon pokazał....

0

@Lucho_Juchacho Suarez, Eto'o. Villa.

0

@Kubsoleon Na Cyprze to woda wokół Wyspy najciekawsza.

0

@DonCarletto No pozbyli się szrotu.....
Tam Ten Haag nakupowal to i tak bez znaczenia. Bo każdy u niego to wygląda jak kalafior.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?