PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Oby tak było.
1
@Sulimo W Legii to akurat sporo było dobrych obcokrajowców którzy dali dużo naszej lidze. Radovic , Choto, Luquinias, Roger, Ljuboja czy Nikolic.
W Lechu zresztą też.
0
@Bulbulator Że się nadają do Serie A jak Puig do Barcy. Szybki spadek po głupich transferach i tyle.
8
@MESSIah16 Myślę że jego konkurenci nie ważne kto to będzie. To będą prawdziwi prekursorzy zmian. Iudzie godni zaufania i dbający o nasze interesy....
5
@A4ron Przecież oni zmienili żeby mieli trudniej. Wcześniej grali z Wyspami Salomona i Fidzi.....
@escarabajo
0
@mkord No co by nie mówić to chlop nie trenuje pod bieg. Często pewnie biega też z tyczką. Bo samo bieganie tak średnio mu potrzebne.
0
@kuz Raz że to nie byli wymagający rywale. Xavi w lidze takie Bilbao ogral 4:0. Realowi wrzucil 4 na Bernabeu, Atletico to samo.
Było gorzej i lm dalej w las.
Gdy przejął ekipę po Koemnie to też każdy chwalił pressing. Każdy mówił jak to super na konferencjach buduje drużynę itp.
Ja to poczekam na 2-3 spotkania z rywaliami którzy będą naciskać i grać tak aby ten pressing wykorzystać. @Luciano99 @Kengo
0
@NeroTFP1 Coś w tym jest. Bo ciężko oceniać potencjał kadry kiedy gramy z rywalami poza zasięgiem. Trenować coś jak i tak wiadomo że w eliminacjach bedosrmy mieli innych rywali i grali zupełnie inaczej.
1
@tristan87 Ja chyba też bym pozwiedzał świat gdyby jeszcze mi za to miliony płacili niż grał w Radomiaku.....
0
@Khajio W Napoli grał wielki Diego. I to dzięki temu głównie zdobyli spora rzesze kibiców.
Sam klub nie powiedziałabym że ścisły top.
Ale jednak liga zdecydowanie lepsza. I bliżej do pucharów Europejskich.
0
@FcPortoFan1999 Może my po prostu przerywamy bo jesteśmy słabi? Na turniejach to kto by nie komentował to było jak było :)
0
@FcPortoFan1999 Czemu końcówkę?
0
@FcPortoFan1999 Wierzysz w komentatorów przynoszących szczęście? Ja to bym jednak chciał na boisku zobaczyć jak chłopaki szczęśliwi po karceniu przeciwników
0
@Faro Normalne że Polskę. Mecze o nic to człowiek ogląda swoje Orły. @FcPortoFan1999
1
@Rastafarnianin Nie rozwinął by się tak u nas. On w tej Benfice siedział zobacz ile lat. I nitk się Jim nje interesował. I odszedł za darmo i to nie do żadnego topowego klubu.
2
@escarabajo Brakuje rezygnacja z Haalanda przez wzgląd na zepsucie drabinki płacowej.
0
@mkord No oczywscie ze ma. Ale nie tyle i z taką czestotliwoscia. Więc nje jest to norma ze robi taki wynik.
0
@mkord Trenuje rozbieg a nie sprint na 100m.
2
@Luciano99 W tamtych czasach to City dostawało bęcki od Lecha Poznań.
0
@VegetaPolska Mariano Diaza?
0
@Khajio A słyszałeś kiedyś zeby jakiś pilkarz ( nie Turek ) marzył aby u nich zagrać?
0
@Rust_Cohle Nie wygra bo dostal w cymbał od innego który też jest tu wyróżniony.
0
@FcPortoFan1999 Nie no bez przesady. Jest nowy Messi - Estevo coś tam.
Nowy Bobby Charlton.
2
Oshimen : Zawsze chciałem zagrać w Galaratataj.....
0
@BartqRKO Nie no wciąż tacy są. Masz Yamala czy Nico. Brazylia ma takich. Argentyna również.
Niemcy mają Musiale czy Wirtza.
Turcja Gulera czy Yildiza.
Francja Barcole...
0
@lucca87 Z Elevatorem Kabrono koga się bić w eliminacjach co najwyżej. I się cieszyć że nie muszą do Azerbejdżanu latac.
1
@FcPortoFan1999 @Comentateiro No Brazylia jeżeli chodzi o sukcesy na narodowej arenie to czeka dlugo i nawet dużo lepsze generację dawały plamy.
Jeżeli chodzi o piłkarzy to ich gra tyłu w Europie. Tylu ich dostaje angaż w Europejskich mocnych ekipach że kadra jaka by nie była to zawsze ma wartość. Tam problemem jest trener też często który się nadaje na drzwi do lasu. Zero europejskiego podejścia i taktyki
Bo piłkarzy wciąż dobrych sporo.
0
@Michael24 Przy Polsce to nie ma co gadać. Tam różnica jest duża że względu na szkolenie i samą właśnie technikę użytkową zawodników. Ale względu poprzednich generacji u nich jest przepaść. U nas odwrotnie.
0
@Khajio Trochę na wyrost. Taki Brahim Diaz dla Włochów byłby kluczowym piłkarzem. A tutaj się na trybuny nie załapał i musiał zmienić kadrę.
Już pomijając że kadra u21 również sukcesy.
6
Zobaczcie jak to jest obecnie że takie "wielkie" nacje jak Holandia czy Włochy. Mają problem z obecną generacją w futbolu. Trenerów dobrych mało, talentów jeszcze mniej. Kadry największy dramat od lat. Ligi coraz słabsze. Największe kluby również.
A jeszcze 2 lata temu ktoś wieńczył kryzys w Hiszpanii, że następców złotej generacji brak. A tu talentów więcej niż Włosi jedzą makaronu.