PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Marian_Pazdzioch Jeżeli rozmawiamy o kibicach 40,50 czy nawet 30 letnich to jest to 50/50. Jeżeli o kibicach z mlekiem pod nosem to więcej Realu. Tak zwani kibice sukcesu.
1
@tomcias10 Treści sportowe to akurat Stano nią miał za dobrych i dalej nie ma. Jak ktoś się interesował gownoaferami, celebrytami to on ciągnął. Wiad9mo że to się klika. Ale no Kanał Spprtowy to kanał sportowy...
0
@NJR11FCB Bo to 2 biedne drużyny i zal patrzeć na takie widowisko.
3
@Linnox 9 to oni nie mają już od ponad dekady. Grali jakimiś kalafiorami tam jak Fred czy inne takie...
0
@mekston Bramkarz zawsze ma szansę nie iść w ciemno. Ba nawet może stać w miejscu jak chce.
2
@mordini123 No nie zatrzymał się w trakcie wykonywania ;)
0
@tbas Nie gra to raz. Dwa to jego wejścia to dramat. Zero pomysłu, jakości zagran. Wygląda jakby za karę ktoś mu kazał grać parędziesiąt minut.
2
@Matheu12 Tak tak. Dlatego mieli obsrane gacie jak Świderski prawie w końcówce ich skarcił.
1
@Sulimo A co oni tam stworzyli? Skorupski na bramce mógł torbę postawić. Jeden strzał w koszyk. Poprzeczka i kilka w trybuny
0
Wielka Chorwacja a strzelili gola z rzutu wolnego po miękkim faulu :)
Z gry nic. Tam w dziadka z dziadkiem trochę pograli i tyle. Niech się cieszą że Lewemu zeszła.
0
@Arden Merytorycznie to ten sam poziom co inni dziennikarze.
Tylko język wypowiedzi inny.
0
@FcPortoFan1999 Naszych Polskich też nie ma po jednych eliminacjach :)
1
@kamiVeB Taktyczna po czerwonej.
1
Patrze na ten skald Chorwatów a tam największe gwiazdy to 40letni rezerwowy dziadek z Madrytu i zapchajdziura rezerwowy Kovacic. Reszta z łapanki albo Elevatora Kaborno.
0
@D10SLEO To podaj mi Nazwiska tych nowych talentow Chorwackich. I gdzie oni graja?
1
@FcPortoFan1999 Ale to zaproponuj boki obrony? mamy najwiekszy przesyt w pomocy. Więc i ta taktyka jest najlogiczniejsza.
0
@BORO_12 Teorytycznie tam Fati grał w młodzieżówkach. No i może wariant z mobilna 9...
0
@FcPortoFan1999 Kiedy pokonać Chorwatów jak nie teraz. Kiedy kadra wypalona. Następców gwiazd brak. Trener wypalony....
0
@Comentateiro Bardzo daleko idące wnioski po tym 1 meczu...
Francja się nie rozwija i to fakt. Bo graja ciągle to samo ale każdy to już przeczytał.
Do tego ten mit że mają kilka genialnych jedenastek. A w środku pola najlepszym piłkarzem dziadek z ligi wielbłądziej....
Włochy natomiast graja kiepsko od dawna. ME to tylko potwierdziły. Tam talentów brak. Trenerów nowych brak. Liga coraz słabsza. A kadra co chwile kompromitację.
0
@Gall Dla mnie Anglia ma zdecydowanie lepsza kadrę. Tylko trenera mieli w łapanki.
A Deschamps też już wypalony.
Ogólnie śmieszy mnie to gadanie że Francuzi mogli hu wystawić kilka 11stek. A tymczasem w kadrze gra gość z ligi wielbłądziej...
0
Jaki paradoks? Chłop nieniest nawet w orbicie pierwszej kadry Hiszpanii. Do U21 został dowołany awaryjnie. W Gironie nie był pierwszym wyborem. Młodsi od niego graja w pierwszej kadrze i jednocześnie są jego rywalami w klubie, To za kogo on ma grać?
0
@AlexDark00 No zdecydowanie jest różnica gdy jakoś klub się zmienia po przejęciu przez Szejków czy innego bogacza. To samo City czy PSG.
Wiec tu po prostu Cheslea wraca do korzeni. :)
0
@AlexDark00 Z normalnego? Gdyby nie Romek to by grali o Puchar Tymbarka raz na 15 lat.
1
@tristan87 I mi się ten sklad podoba. Na papierze wydaje się git.
0
@arasz1819 Po prostu nie można wiecznie żyć sentymentem. Kluivert to była jedna z moich pierwszych koszulek. Barcy oczywiscie.
No a Haaga to ja nie cenie zbytnio. Uważam że przereklamowany strasznie. Uwaze się za nie wiadomo kogo, a nic nie wygrał. I miał jeden dobry sezon...
0
@aldewir Spójrz na prawdziwego Ronaldo.
0
@Adran360 To tak jakbyś stwierdził że Słowacja kiedyś była potęgą. Bo była Czechosłowacja :)
0
@arasz1819 Bardzo dużo. Uwielbiałem Holandię. Ich styl gry, trenerów, piłkarzy.
Van Basten, Rijkaard ,Gulit czy pozniej Seedorf, Van Persie, Snejider, Robben,
I wielki Bergkamp.
Ale oni są w mega kryzysie. Z dawnej Holandii zostały tylko wspomnienia. Trenerzy wypaleni i talenty które w Europie giną...
0
@Adran360 Jak pytałem o ZSRR czy Rosję?
0
@arasz1819 Się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Ich kultura gry jest tragiczna. Znaczy przy Bośni jest ok.
Ale tam jest dramat bo następców brak. Pokolenie słabe. A gwiazda kest taki Depay który się odbija od każdego poważnego klubu.