PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Po pierwsze to nie żadne ego bo Xavi nie wypowiadał się w tym temacie. I nigdy nie wypowiedział się źle o klubie po zwolnieniu w takim stylu. A narracja jest bo nawet jeżeli trenują ciężej w co uwierzyć mogę bo założenia są jakke są. To nie sama "ciężkość" treningów wpływa na wyniki. Bo by wtedy zawsze wygrywali Ci co najwięcej trenują :)
5
@AlexDark00 To jest Twój największy zyciowy sukces :)
0
@Faro Kilka artykułów bylo o tym. Plus wypowiedzi piłkarzy takie jakby nie wiadomo skąd.
0
@MesQueUnClub96 Czyli walka o nic.
7
Pomijając ten artykuł Miguela o Xavim i treningach. To narracja jaka powstała jest śmieszna. Xavi w jednym sezonie zdobył 2 puchary. Ale podczas niego trenowali pilates i grali tylko w rondo na treningach :) Puchary się wygrały same. Ciekawe jak trenowali śmietnikowi jak mieli kilkanaście pkt straty w lidze....
0
@Zoker Ale to on tak robił. Nklt mu nie kazał wyśmiewacie kiedyś Realu za wszystko :)
No zmiana kontekstu była po coś. Może dorósł i stał się dorosłym cymbalem. Nie wiem i mi to wisi.
Ale w drugą stronę zaczął przekonać bardziej. Bo zaufania jednej strony kiedy im jedziesz po rajtach przez lata, obiektywizmem nie odbudujesz.
0
@Dieselzor To jedziecie do Zimbabwe że nie mają tam TV?
1
@Zoker Głównie stracił sympatię przez udawanie obiektywnego nad wyraz. Bardzo chciał zwiększyć zasięgi. A z bycia fanem Barcy i wyśmiewania Madrytu ciężko o to. Więc trochę odwrócił tendencje i pyklo. No ale co kto lubi.
5
@dafik85 W Romie nie daje rady a ty by dał. Chłopak jak na polskie warunki się wyróżnia. Ale w poważnym klubie byłby nikim.
1
@Sysia11 Vini w kadrze ma tylko 5 goli więcej niż ten syn Rivaldo ,co grał w Cracovi.
0
@escarabajo Jaka by nie była. To z Totkow, PSG czy Chelsea jest to zjazd.
0
@escarabajo Szybki zjazd Poche.
0
@Kapitan hawk @Kidd @escarabajo Teraz modne jest wsickanie gdzieś czarnych w filmach. I ja bym go widzial jako nowego Kwazimodo.
0
@David_Beckham Najważniejsze aby koszulki wybrał wygodne.
0
@MesQueUnClub_87 Czekali na tego co robi sos.
0
@nitey Tylko Bogatych :) A jakby zrobił coś takiego tam. To chłopa ni ma. A pieniążki zostają
3
@Miszak Kolumbia też bez Messiego dzisiaj. Także obie przegrają.
0
@MESSIah16 A niech idzie do Włoch. Argentyna ma kim grać. Włosi maja pokolenie dramatyczne.
1
@arasz1819 A pamiętasz jakiś mecz Koemana z wielkim zespołem aby on odwrócił jego losy? @Comentateiro
2
Ja już kiedyś CR widziałem na Narodowym. Jak graliśmy gdy go otwierano :) Musze Wam powiedzieć że gość był słaby. I jeszcze prawie cały stadion go wygwizdał przy zmianie....
0
De Jong po prostu nie ufa lekarzom. I stosuje terapie próby wyleczenia dyskomfortu. Na ten moment pomaga brak treningu I gry.
0
@Sysia11 Cel osiągnął skoro pełno osób śledzi jego SM I czeka na film...
1
@Encore Albo bez koszulki.
0
@Marian_Pazdzioch Busquetsa przy nich stawiać to grzech śmiertelny.
0
@AmigoBlancos A co ma nie spaść. Powie ze żartował i tyle. Słyszałeś żeby ktoś kogos zastraszał publicznie i mu odpowiadał na pytania? A ogólnie żeby zastraszany dalej się z nim trzymał i prowadził interesy?
Sam Wardega jest też takim patusem. Chłop najpierw z wszystkimi pozakładał biznesy. Pił i balował. A jednocześnie ich nagrywał :)
Może u Ciebie to normalne że jak zapraszał kumpla na pokera i wódkę, to w drzwiach masz zainstalowany wykrywacz metalu z lotniska :)
2
@Sulimo Ja mam Brytyjczyka. Z takimi oczami. Ale maści czarnej.
0
@Firestone Czyli tyle było z mistrzostwa Arsenalu.
0
@cules100pro To że przez miesiąc czy dwa mial za zadanie wchodzić w pole karne i dawał liczby, to nie czyni go najlepszym zawodnikiem. To był dla mnie dramat, kiedy głównym jego zadaniem zakiasg rozgrywania czy regulowania tempa gry było biec w pole karne.....
No pomocnik to musi mieć jednak też inne zadania.
17
Ja to jestem ciekaw co o tym zachowaniu sądzą ludzie postrzegający go jako genialnego zawodnika i kluczowego dla Barcy. A bylo tu takich.
0
@RobiS Z drugiej strony jak masz zapłacić 3zl karta to przedsiębiorcą dostaje z tego mniej niż 3zl.