PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Ale przecież Flick ma taki sztab który z każdego zrobi Robocopa....
0
@Stinger_ Tak. Można powiedzieć że talent który odpalił.
7
W związku z kontuzja Brahima. Real chce awaryjnie zarejestrować Hernandeza- Hernandeza albo Soto Grado.
1
@Arden Ja nic nie dopisuje. Ale na pewno znając matematykę i rachunek prawdopodobieństwa różnica byłaby mniejsza :) Dodając do tego sezon wcześniejszy gdzie Real został odstawiony lekko. Nie wychodzi żeby ten Real w lidze od Barcy Xaviego był lepszy. @AmigoBlancos
0
@AmigoBlancos @bartas97 A dlaczego odnosiłeś się do 1 sezonu? A dwa temu?
3
@AmigoBlancos Pierdolenie. 2 sezony temu Xavi ten śmieszny Real odstawił w pewnym momencie na 15pkt....
W zeszłym sezonie gdyby nie błędy VAR to liga na styk by była.
4
@sevs No miał lepsze oferty finansowo. On jest po prostu za cienki na ścisły top.
2
W Interze czekają aż Piotruli przeskoczy w glowie
2
Ale co znowu dzisiaj Gundogana zabrakło.
0
@Azi Ujowy. Powinien być tort Realu i zamiast świeczki laska dynamitu.
1
@Encore Czas na ławce da mu sporo przemyśleń.
2
@AmigoBlancos Zabrałbyś karne i wyglądał by jak atak Elevatora Kaborno.
0
@Khajio Genialny pilkarz. Epokowy.
3
Jeszcze 50 karnych i Vini z Mbappe będą o koronę króla strzelców LL walczyli do końca.
0
@arasz1819 No nie. Natomiast ciężko żeby optyka się zmieniła po ograniu 3:0 beniaminka.
0
@Kengo W Egipcie wszyscy byli tak samo nieubrani. Ale potrzebowali gościa gadającego z płonącym krzakiem, aby się zbuntowac.
0
@kubix05 Ciekawe czy skończy chociażby w jakimś Betisie.
0
@arasz1819 No myślę że fani United są spokojni i z optymiem patrzą w przyszłość. :)
0
@jacobFCB Z zasady? Da się taki obiekt wygłuszyc aby nie niosło się na całe miasto.
0
@Lucyfffer Świeczkę na torcie odpali.
0
@tbas No wolałbym żeby jakieś Janusze z przed tv pomogli nosić worki. Raczej to nic trudnego.
Wojsko nawet jeżeli nie ma cześć co robić. To im się za to płaci. Plus dojazd itp. No koszty
0
@barcafan1789 Te dwa atuty plus zgubienie rywala na pierwszych metrach balansem czy dryblingiem. Tego już nie ma.
2
@fart Oczywscie że tak. Mógłby od Kowala troszkę charakteru wziąć i ogłady salonowej.
33
Roque: Od zawsze marzyłem aby grać w Betisie. Moim idolem był Wojtek Kowalczyk.
0
@Xaviball To zależy czy jakieś zarzuty udowodnią też.
1
@ObiwanKenobi 4 piłki i pompkę oferowali. Płatne w ratach.
0
@Herato Ederson i Oblak.
1
@Linnox Tu nie chodzi tylko o to co kto wygrał. Rodri był po prostu bardziej kluczowy. Mial większy wplyw na zespoły itp. Samo bycie częścią ekip wygrywających trofea nie stawia Cię wyżej.
1
@Kgorecki2500 Pójdzie z mamą na kompromis i będzie mial chomika e akwarium...
0
@NeroTFP1 Polacy lubia być robieni w wała.