1

@Kondziubarca Ale przecież Flick ma taki sztab który z każdego zrobi Robocopa....

0

@Stinger_ Tak. Można powiedzieć że talent który odpalił.

7

W związku z kontuzja Brahima. Real chce awaryjnie zarejestrować Hernandeza- Hernandeza albo Soto Grado.

1

@Arden Ja nic nie dopisuje. Ale na pewno znając matematykę i rachunek prawdopodobieństwa różnica byłaby mniejsza :) Dodając do tego sezon wcześniejszy gdzie Real został odstawiony lekko. Nie wychodzi żeby ten Real w lidze od Barcy Xaviego był lepszy. @AmigoBlancos

0

@AmigoBlancos @bartas97 A dlaczego odnosiłeś się do 1 sezonu? A dwa temu?

3

@AmigoBlancos Pierdolenie. 2 sezony temu Xavi ten śmieszny Real odstawił w pewnym momencie na 15pkt....

W zeszłym sezonie gdyby nie błędy VAR to liga na styk by była.

4

@sevs No miał lepsze oferty finansowo. On jest po prostu za cienki na ścisły top.

2

W Interze czekają aż Piotruli przeskoczy w glowie

2

Ale co znowu dzisiaj Gundogana zabrakło.

0

@Azi Ujowy. Powinien być tort Realu i zamiast świeczki laska dynamitu.

1

@Encore Czas na ławce da mu sporo przemyśleń.

2

@AmigoBlancos Zabrałbyś karne i wyglądał by jak atak Elevatora Kaborno.

0

@Khajio Genialny pilkarz. Epokowy.

3

Jeszcze 50 karnych i Vini z Mbappe będą o koronę króla strzelców LL walczyli do końca.

0

@arasz1819 No nie. Natomiast ciężko żeby optyka się zmieniła po ograniu 3:0 beniaminka.

0

@Kengo W Egipcie wszyscy byli tak samo nieubrani. Ale potrzebowali gościa gadającego z płonącym krzakiem, aby się zbuntowac.

0

@kubix05 Ciekawe czy skończy chociażby w jakimś Betisie.

0

@arasz1819 No myślę że fani United są spokojni i z optymiem patrzą w przyszłość. :)

0

@jacobFCB Z zasady? Da się taki obiekt wygłuszyc aby nie niosło się na całe miasto.

0

@Lucyfffer Świeczkę na torcie odpali.

0

@tbas No wolałbym żeby jakieś Janusze z przed tv pomogli nosić worki. Raczej to nic trudnego.

Wojsko nawet jeżeli nie ma cześć co robić. To im się za to płaci. Plus dojazd itp. No koszty

0

@barcafan1789 Te dwa atuty plus zgubienie rywala na pierwszych metrach balansem czy dryblingiem. Tego już nie ma.

2

@fart Oczywscie że tak. Mógłby od Kowala troszkę charakteru wziąć i ogłady salonowej.

33

Roque: Od zawsze marzyłem aby grać w Betisie. Moim idolem był Wojtek Kowalczyk.

0

@Xaviball To zależy czy jakieś zarzuty udowodnią też.

1

@ObiwanKenobi 4 piłki i pompkę oferowali. Płatne w ratach.

0

@Herato Ederson i Oblak.

1

@Linnox Tu nie chodzi tylko o to co kto wygrał. Rodri był po prostu bardziej kluczowy. Mial większy wplyw na zespoły itp. Samo bycie częścią ekip wygrywających trofea nie stawia Cię wyżej.

1

@Kgorecki2500 Pójdzie z mamą na kompromis i będzie mial chomika e akwarium...

0

@NeroTFP1 Polacy lubia być robieni w wała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?