PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek Tu nie chodzi tylko o to. Brakuje polotu i tej łatwości zdobywając goli z wielkimi. Potrafią ograc slabeuszy ale jak rywal się ustawi to kaplica....
0
Ja to w sumie dawno nie widziałem dobrego meczu City z klasowym rywalem. Oni jak wygrywają to na styk.
0
@ViscaelBarca2007 Juventus bo oni też z "sukcesami" pozasportowymi
16
@norbi77 A jaka miało by jeszcze dawać?
0
@abram3k No tam był bez formy fizycznej. To słowo kluczowe.
@ShawnC Nikt nie zakazał, ale też może nikt nie nakazał.
1
Szczerze mówiąc to Fati gdyby zbudował przyzwoitą formę fizyczna. To nie może być gorszy niż Ferran Torres....
0
@NeroTFP1 Człowiek sobie wypije i musi na trzeźwych uważać. Wszystko dziś na opak jest.
0
@Bobo25 Do Yamala nie ma co porownywaccrkaich kalafiorow. I nikt nie zamierza.
Endrick gra ogony, nie jest pierwszoplanowa postacią ani w klubie ani kadrze.
0
@messi564 Dunczyk to akurat co 2 mecz ma dyskomfort.
0
@Objectivo Dostaną 9 karnych?
0
@Luciano99 Oni ściągają gości którzy sobie nie radzą w innych klubach. Jak Pulisic czy Loftus którzy w Chelsea byli rezerwowymi. Tam żaden z ich piłkarzy poza Leao czy Theo by nie gral w topowych klubach w wyjściowej 11stce.
1
@Luciano99 Tam sklad z odpadami z różnych klubów to każdy miałby ciężko.
3
@MesQueUnClub96 Razem z dobijakami na pustaka stanowiły 80%.
7
@MesQueUnClub96 Lewy jak ladowal z karnych, do tego wykonanych jak gość z Parkinsonem to piałeś z zachwytu.
1
@BorzyKrzys Bramki obie ładne. Ale gdzie tego kalafiora do Del Piero porównywać. Tu jest dopiero pokazana przepaść. I że dziś 10 może mieć każdy....
0
@MesQueUnClub96 No tam to się posypało konkretnie.
Odszedł lider obrony i lider pomocy i takie efekty.
0
@takisobiektos No w poprzednim była za to Genialna :)
0
@Sulimo Stary zluzuj. Oglądam i pamiętam jakie bylo gadanie że początek sezonu nie pokazuje formy fizycznej. Bo na początku każdy jest "swiezy". Formę ocenia się gdy wchodzi granie po kilku miesiącach w cyklu co 3 dni. I po przerwie zimowej kiedy jeden mecz decyduje czy jest o co grać.
0
@ViscaelBarca2007 A to ok. To dobrze ich przygotowali fizycznie.
0
Przecież teraz jest taki sztab medyczny, że każdy miał być jak Robocop.
1
@Xaviball Może inne alkoholiki w pikę grać nie potrafią :)
3
@Bartas7VeB Pieprzenie głupot dwóch pseudo ekspertów. Na początku Lewy w Bayernie nie mial żadnego statusu gwiazdy. Nie były do niego grane wszystkie piłki. Wystarczy przypomnieć sobie pretensję między Lewym a Robbenem czy Riberym :)
1
@D10SLEO Chłop to zaraz piłkarska emeryturę powinien ogłosić. Tyle lat w futbolu.
Chociaż może Arabia.
0
@mrboom Skończ pieprzyc. Nie ma o czym pisać to dziennikarze szukają sensacji. Xavi nie udzielił żadnego wywiadu. A tu tyle głupich komentarzy.
0
@Eto'o9 R10 A słyszałeś żeby Xavi coś takiego powiedział? Xzy uwierzyłeś w wygryw dziennikarski?
1
@Comentateiro A wpierdoliles kiedyś na raz 1,4 kasztanków? No właśnie
1
@fart Juve potęga to tylko w historii :)
0
@Commando Ja bym się nie obraził jakby na mojej ziemii znaleźli takie skromne.
0
@Firestone Żaden kompleks. Pierwsze kolejki pokazuje że jego strata nie jest aż tak widoczna. I nie jest to element którego nie można zastąpić.
Przypominam że sezon przed jego transferem zdobyliśmy mistrza i laliśmy 3 razy Real Madryt. A z nim tylko żale były....
0
@Azi Zakładaj firmę udzielająca pożyczek na niski procent i zobaczysz :)
Do tego komis samochodowy z furami w dobrej cenie