0

@Rifek Tu nie chodzi tylko o to. Brakuje polotu i tej łatwości zdobywając goli z wielkimi. Potrafią ograc slabeuszy ale jak rywal się ustawi to kaplica....

0

Ja to w sumie dawno nie widziałem dobrego meczu City z klasowym rywalem. Oni jak wygrywają to na styk.

0

@ViscaelBarca2007 Juventus bo oni też z "sukcesami" pozasportowymi

16

@norbi77 A jaka miało by jeszcze dawać?

0

@abram3k No tam był bez formy fizycznej. To słowo kluczowe.
@ShawnC Nikt nie zakazał, ale też może nikt nie nakazał.

1

Szczerze mówiąc to Fati gdyby zbudował przyzwoitą formę fizyczna. To nie może być gorszy niż Ferran Torres....

0

@NeroTFP1 Człowiek sobie wypije i musi na trzeźwych uważać. Wszystko dziś na opak jest.

0

@Bobo25 Do Yamala nie ma co porownywaccrkaich kalafiorow. I nikt nie zamierza.

Endrick gra ogony, nie jest pierwszoplanowa postacią ani w klubie ani kadrze.

0

@messi564 Dunczyk to akurat co 2 mecz ma dyskomfort.

0

@Objectivo Dostaną 9 karnych?

0

@Luciano99 Oni ściągają gości którzy sobie nie radzą w innych klubach. Jak Pulisic czy Loftus którzy w Chelsea byli rezerwowymi. Tam żaden z ich piłkarzy poza Leao czy Theo by nie gral w topowych klubach w wyjściowej 11stce.

1

@Luciano99 Tam sklad z odpadami z różnych klubów to każdy miałby ciężko.

3

@MesQueUnClub96 Razem z dobijakami na pustaka stanowiły 80%.

7

@MesQueUnClub96 Lewy jak ladowal z karnych, do tego wykonanych jak gość z Parkinsonem to piałeś z zachwytu.

1

@BorzyKrzys Bramki obie ładne. Ale gdzie tego kalafiora do Del Piero porównywać. Tu jest dopiero pokazana przepaść. I że dziś 10 może mieć każdy....

0

@MesQueUnClub96 No tam to się posypało konkretnie.

Odszedł lider obrony i lider pomocy i takie efekty.

0

@takisobiektos No w poprzednim była za to Genialna :)

0

@Sulimo Stary zluzuj. Oglądam i pamiętam jakie bylo gadanie że początek sezonu nie pokazuje formy fizycznej. Bo na początku każdy jest "swiezy". Formę ocenia się gdy wchodzi granie po kilku miesiącach w cyklu co 3 dni. I po przerwie zimowej kiedy jeden mecz decyduje czy jest o co grać.

0

@ViscaelBarca2007 A to ok. To dobrze ich przygotowali fizycznie.

0

Przecież teraz jest taki sztab medyczny, że każdy miał być jak Robocop.

1

@Xaviball Może inne alkoholiki w pikę grać nie potrafią :)

3

@Bartas7VeB Pieprzenie głupot dwóch pseudo ekspertów. Na początku Lewy w Bayernie nie mial żadnego statusu gwiazdy. Nie były do niego grane wszystkie piłki. Wystarczy przypomnieć sobie pretensję między Lewym a Robbenem czy Riberym :)

1

@D10SLEO Chłop to zaraz piłkarska emeryturę powinien ogłosić. Tyle lat w futbolu.

Chociaż może Arabia.

0

@mrboom Skończ pieprzyc. Nie ma o czym pisać to dziennikarze szukają sensacji. Xavi nie udzielił żadnego wywiadu. A tu tyle głupich komentarzy.

0

@Eto'o9 R10 A słyszałeś żeby Xavi coś takiego powiedział? Xzy uwierzyłeś w wygryw dziennikarski?

1

@Comentateiro A wpierdoliles kiedyś na raz 1,4 kasztanków? No właśnie

1

@fart Juve potęga to tylko w historii :)

0

@Commando Ja bym się nie obraził jakby na mojej ziemii znaleźli takie skromne.

0

@Firestone Żaden kompleks. Pierwsze kolejki pokazuje że jego strata nie jest aż tak widoczna. I nie jest to element którego nie można zastąpić.

Przypominam że sezon przed jego transferem zdobyliśmy mistrza i laliśmy 3 razy Real Madryt. A z nim tylko żale były....

0

@Azi Zakładaj firmę udzielająca pożyczek na niski procent i zobaczysz :)

Do tego komis samochodowy z furami w dobrej cenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?