PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Chore to jest Twoje myślenie. Podał 2 sezonu abyś ziabxyzl że to kiedy liczby Alvareza dały mistrza. Bo i bez nich mistrzem byli. Ale widzę nie pasuje do narracji.
Po drugie latowej zrobić liczby grając na środku ataku albo za plecami 9 w świetle bramki, niż na skrzydle gdzie grał Rapha.
W tym sezonie Brazylijczyk gra na środku i zobacz jak wypada przy Alvarezie :)
0
@Coutinho007 Pinto to byl parodysta straszny. Ale miał kupę szczęścia.
0
@abram3k Ostatnie 2 sezony
Alvarez
20 w Kanadyjce
10 w Kanadyjce.
Raphinia
15 w Kanadyjce
14 w Kanadyjce
Identyczne liczby w lidze obu panów.
City w obudwu sezonach byli mistrzem. Barca w 1.
Czyli to nie tak że te liczby Alvareza dawały mistrzostwo bo tam strzela każdy.
1
@FcPortoFan1999 Ci z Warszawy to potrzebują z 5 wpadek nawet.
0
@abram3k Raphinja zrobił takie liczby w lidze. Pozdrawiam.
A Arsenal gra z parodysta na 9 i nie jest regularny. To będzie sezon gdzie każdy zdobędzie mniej pkt. I Arsenal i City i LFC.
Zobaczymy kto straci najmniej.
4
@MesQueUnClub96 Nie trzeba oglądać żeby wiedzieć co napiszesz. O to właśnie chodzi :)
1
@Coutinho007 Neto to był kawał bramkarza przy Peni.
Kiedyś też mieliśmy gorszych aparatów. Jak Pinto czy Rustu.
0
@Coutinho007 @tbas Absolutnie nie. Wczoraj byliśmy dużo slabsi. Penia przy żadnej bramce nie zawinił.
5
@FCB_dimiC Jak wygrywa Novak to kunszt i nie daje pograć rywalowi.
Jak wygrywa Alcaraz to przeciwnik ma słaby dzień.
Jak przerywa Hurkacz to przeciwnik ma najlepsza formę w życiu i fart.
0
@Encore Taaa. Jak z Kovacica jednego z najlepszych pomocników. I z tego Nunesa jeszcze.
0
@abram3k Arsenal nie będzie 1 to raz.
Alvarez nie był nigdy tak kluczowy jak Rodri to dwa.
I oni ciągle są w grze.
0
@tbas Niezarejestrowany?
0
@TheNekro94 No on już ma medalistkę.
1
De Jong za Rodriego? Czyli City nie chce zdobywać trofeów w tym sezonie.
0
@tadzik447 @Klejnot_Nilu Ale widocznie piłkarze to widać inaczej. Dla nich Szczęsny to nie jest żadna gwiazda.
A Penie widzą ma treningach codziennie. Widocznie oni mu ufają.
Nie jest to nic dziwnego w zespole....
Co do Peni to ja oczywiście też uważam ze jest za słaby.
1
@D10SLEO Jeżeli to prawda. To buntują się dlatego że ich kolega powinien dostać szanse. Skoro jest 2 bramkarzem i daje z siebie wszystko na treningach. Do tego czekał długo na swoją szansę.
0
@kamiVeB @Hindus No grał na lewej bo nie mieliśmy tam nikogo.
Ale jego pozycja kest PO. I dzięki dobrym wystepom na tej pozycji trafił do Barcy z rezerw.
2
@norbi77 Bramkarz w takim klubie nie jest od puszczania tego co ma puścić i bronienia tego co leci w niego.
Musi dać coś ekstra. Jak Tibo w Realu.
1
@kamiVeB Może dlatego że to prawy obrońca.
0
@Rewolucja123 Na meczach tez rozwijasz aspekty piłkarskie!
Ponieważ wszystko to co trenujesz na treningu masz też na meczu.
0
@DonCarletto No to go puscil czy nie? :)
0
@Rewolucja123 Nikt miejsca w kadrze meczowej po treningu nie utrzyma jeżeli nie przełoży tego na boisko.
Było pełno graczy którzy na treningach niby błyszczeli, a na placu gry dramat.
0
@adamek20151 Tu nie chodzi czy sobie radzili. Tylko o to że radziliby sobie lepiej z nimi. Bo wszystkie te ruchy były gorszym wyborem.
0
@Krzysztof1987 2 bramki z Udinese i znowu jest najlepsza 9 świata :)
0
@DonCarletto No puścić go musiał. Bo kontrakt to kontrakt. Sam to mógł sobie sweter na drutach zrobić.
0
@maroon Nie. Gundo był podobno wzorem bo mówił w mediach po przegrnaym El Classico :)
0
@Rewolucja123 Nigdy.
Ale z tym Gundo i bez Rodriego to będą ciężary z każdym.
1
@Lionel_Messi10 Przeciwko takim kelnerom to on strzelać potrafi co jakoś czas.
0
@Gibbon_FCB No Aguero , Silva , KDB, Rodri czy Haaland to są najgłośniejsze Nazwiska.
Obecnie to jakieś Grealishe, Kovacicze i inne kalafiory nie są takimi.
On nie kupował żadnych gwiazd w PRIME.
0
@Bartula Tam połowa to by się u nas nie załapała. Prawa strona u Nas lepsza. Środek pola tylko Rodri miałby plac. Środek obrony jak wszyscy zdrowi bardzo podobny.