0

@abram3k Chore to jest Twoje myślenie. Podał 2 sezonu abyś ziabxyzl że to kiedy liczby Alvareza dały mistrza. Bo i bez nich mistrzem byli. Ale widzę nie pasuje do narracji.

Po drugie latowej zrobić liczby grając na środku ataku albo za plecami 9 w świetle bramki, niż na skrzydle gdzie grał Rapha.

W tym sezonie Brazylijczyk gra na środku i zobacz jak wypada przy Alvarezie :)

0

@Coutinho007 Pinto to byl parodysta straszny. Ale miał kupę szczęścia.

0

@abram3k Ostatnie 2 sezony

Alvarez
20 w Kanadyjce
10 w Kanadyjce.

Raphinia
15 w Kanadyjce
14 w Kanadyjce

Identyczne liczby w lidze obu panów.
City w obudwu sezonach byli mistrzem. Barca w 1.

Czyli to nie tak że te liczby Alvareza dawały mistrzostwo bo tam strzela każdy.

1

@FcPortoFan1999 Ci z Warszawy to potrzebują z 5 wpadek nawet.

0

@abram3k Raphinja zrobił takie liczby w lidze. Pozdrawiam.

A Arsenal gra z parodysta na 9 i nie jest regularny. To będzie sezon gdzie każdy zdobędzie mniej pkt. I Arsenal i City i LFC.

Zobaczymy kto straci najmniej.

4

@MesQueUnClub96 Nie trzeba oglądać żeby wiedzieć co napiszesz. O to właśnie chodzi :)

1

@Coutinho007 Neto to był kawał bramkarza przy Peni.

Kiedyś też mieliśmy gorszych aparatów. Jak Pinto czy Rustu.

0

@Coutinho007 @tbas Absolutnie nie. Wczoraj byliśmy dużo slabsi. Penia przy żadnej bramce nie zawinił.

5

@FCB_dimiC Jak wygrywa Novak to kunszt i nie daje pograć rywalowi.

Jak wygrywa Alcaraz to przeciwnik ma słaby dzień.

Jak przerywa Hurkacz to przeciwnik ma najlepsza formę w życiu i fart.

0

@Encore Taaa. Jak z Kovacica jednego z najlepszych pomocników. I z tego Nunesa jeszcze.

0

@abram3k Arsenal nie będzie 1 to raz.
Alvarez nie był nigdy tak kluczowy jak Rodri to dwa.
I oni ciągle są w grze.

0

@tbas Niezarejestrowany?

0

@TheNekro94 No on już ma medalistkę.

1

De Jong za Rodriego? Czyli City nie chce zdobywać trofeów w tym sezonie.

0

@tadzik447 @Klejnot_Nilu Ale widocznie piłkarze to widać inaczej. Dla nich Szczęsny to nie jest żadna gwiazda.
A Penie widzą ma treningach codziennie. Widocznie oni mu ufają.
Nie jest to nic dziwnego w zespole....

Co do Peni to ja oczywiście też uważam ze jest za słaby.

1

@D10SLEO Jeżeli to prawda. To buntują się dlatego że ich kolega powinien dostać szanse. Skoro jest 2 bramkarzem i daje z siebie wszystko na treningach. Do tego czekał długo na swoją szansę.

0

@kamiVeB @Hindus No grał na lewej bo nie mieliśmy tam nikogo.
Ale jego pozycja kest PO. I dzięki dobrym wystepom na tej pozycji trafił do Barcy z rezerw.

2

@norbi77 Bramkarz w takim klubie nie jest od puszczania tego co ma puścić i bronienia tego co leci w niego.

Musi dać coś ekstra. Jak Tibo w Realu.

1

@kamiVeB Może dlatego że to prawy obrońca.

0

@Rewolucja123 Na meczach tez rozwijasz aspekty piłkarskie!
Ponieważ wszystko to co trenujesz na treningu masz też na meczu.

0

@DonCarletto No to go puscil czy nie? :)

0

@Rewolucja123 Nikt miejsca w kadrze meczowej po treningu nie utrzyma jeżeli nie przełoży tego na boisko.

Było pełno graczy którzy na treningach niby błyszczeli, a na placu gry dramat.

0

@adamek20151 Tu nie chodzi czy sobie radzili. Tylko o to że radziliby sobie lepiej z nimi. Bo wszystkie te ruchy były gorszym wyborem.

0

@Krzysztof1987 2 bramki z Udinese i znowu jest najlepsza 9 świata :)

0

@DonCarletto No puścić go musiał. Bo kontrakt to kontrakt. Sam to mógł sobie sweter na drutach zrobić.

0

@maroon Nie. Gundo był podobno wzorem bo mówił w mediach po przegrnaym El Classico :)

0

@Rewolucja123 Nigdy.
Ale z tym Gundo i bez Rodriego to będą ciężary z każdym.

1

@Lionel_Messi10 Przeciwko takim kelnerom to on strzelać potrafi co jakoś czas.

0

@Gibbon_FCB No Aguero , Silva , KDB, Rodri czy Haaland to są najgłośniejsze Nazwiska.

Obecnie to jakieś Grealishe, Kovacicze i inne kalafiory nie są takimi.

On nie kupował żadnych gwiazd w PRIME.

0

@Bartula Tam połowa to by się u nas nie załapała. Prawa strona u Nas lepsza. Środek pola tylko Rodri miałby plac. Środek obrony jak wszyscy zdrowi bardzo podobny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?