0

@Stinger_ @FcPortoFan1999 @Sinirsey Ja nie mówię że on nie może być lepszy. Ale na ten moment nie nadaje się na grę w reprezentacji!
Zagrał raptem 5 spotkan w seniorach w karierze.
Prócz Legii zainteresowany jego sprowadzeniem był Elevator Kaborno.
Żadnej propozycji z np Championship....

No nie jest to piłkarz gotowy na kadrę, ani na Lidera zespołu w kryzysie.

0

Podsumowaniem Oyedele z wczorajszego meczu jest podanie z 62min....

Jak on ma być motorem napędowym Legii w tym sezonie, to nie wróżę sukcesów.

0

Ja to bym chciał zobaczyć jak Probierz przekazuje sprawy taktyczne zespołowi. Bo ja mam wrażenie że my taktykę to mamy ale tylko przy kryciu SFG. A indywidualnie pod rywala, albo jeżeli chodzi o konstrukcje akcji to na "żywioł"

Tam brak jakiejkolwiek wizji gry i składnej akcji. Nawet kontry nam wychodzą przypadkowo.

2

@Roobo Bo tam co drugi ma Yamal...

0

@Kgorecki2500 Na żołnierzy i policjantów to teraz każdego biorą. Trzeba przewrót w przód zrobić. A jak nie zaliczysz to na poprawce damska pompkę.

2

@bartekvisca Ja kiedyś jechałem za kilkoma motorami które zderzyły się czołowo z Policją. Kilka trupow na miejscu. 3 przeleciało z motorami po masce w pole. Jak pogieblem "ratowac" to widoku nie zapomnę nigdy.

I co ciekawe wina Policji.

1

@kamyk_23 Ściągnie zaraz jakichś Canarinhos z emerytury i ogień :)


@Szklaner No właśnie 2 dolary akcje kosztowały. Miał w kieszeni akurat

0

@ArterkHD Warzywa w ziemii nakładane koparka prostu do zbiornika. Się nieczystości wypala w kotle :) Tak leżą na betonie deszcz, nie deszcz.

1

@Kgorecki2500 Robią koło mojej miejscowości w Olsztynku. Gdyby ktoś widział proces twórczy to by nie zjadł jak parówek.

0

@Arden Pobyt w United pokazał że to żaden aż taki pilkarz....

1

@wojopancer I 2 czerwone z rzędu.

1

@Ojciec5tkidzieci Czekał na transa jakiegoś.

0

Pavlidis to chyba drugie najciekawsze Nazwisko po Gyökeresie. Za chwilę mogą być w klubie z topu.

0

@FcPortoFan1999 Albo Graham Potter :)

0

@escarabajo No chodzi o to że oni generację mają genialną. Taki PAL.er czy Arnodl się nie łapał do składu. Mają piłkarzy grających w najlepszych klubach świata. Real, Arsenal, City , Bayern, Liverpool.
I duże zaplecze. Każdy pilkarz ma zmiennika czy dwóch.
Trener jest problemem. Bo bez planu to jest tylko zlepek gwiazd. Coś jak Galacticos w 2003-2009 :)

0

@FcPortoFan1999 Tam brakuje zeby wzięli Garyego Nevilla.

0

@escarabajo Ale w Angli nawet najlepszy pilkarz sezonu Palmer siedzi na ławie.

0

@Bulbulator Myśleli że przeciwnik się nie połapie.

0

@FcPortoFan1999 No dokładnie. A w PL ciężko Anglika znaleźć.

0

@Rifek No ale wzięli ich nie w tym momencie. Oni już po poważnym futbolu byli.

1

Gareth weź wróć.....:)
A tak serio to nie wiem dlaczego Anglicy są tak dumni ,że nie mogą wziąć jakiegoś ogarniętego zagranicznego trenera.

0

@maroon Ale ona nie jest polska artystka. Niech poleci Podsiadło do USA i zrobi takie liczby...

Przychód jaki został wygenerowany przy tych koncertach. Hotele, marketing, pamiątki, gastro był ogromny.

1

@MesQueUnClub96 Raczej też nie przegrał. Poszło w świat to co zrobił :)
I kupę ludzi mu winszuję jak zauważyłeś. A tolerancja poglądów działa tylko w 1 stronę.

0

@Rastafarnianin A jeszcze wyjdzie ktoś uśmiechnięty z pomysłem aby sprzedać komuś polskie banki :)


A co do wzrostu cen. To zarobiłem na mieszkaniu kupę kasy. Gdyby cofnak się w czasie to bym kupował lata temu 3...

1

@mekston w 2008 Xavi został wybrany zawodnikiem turnieju.
Do tego był najlepszym piłkarzem MŚ u20 gdzie też zdobył złoto. @tristan87

1

@tristan87 @fart Najlepszy w historii Hiszpani jest Xavi. Był kluczowy we wszystkich największych sukcesach. Dodatkowo to samo z młodzieżowa kadra.

1

@escarabajo O naszego byłego kolegę z forum?

A kogo widziałeś z Barcy na żywo?

0

@NeroTFP1 Mi on bardzo przypomina drybling Polskich piłkarzy. Czyli kopnij i biegnij. Ale no swoją cegiełkę dołożył.

1

@escarabajo Pokaźny zbiór. Ja mam bilety mojego Stomilu Olsztyn z lat 90tych. Jak mecze z Legia czy Wisła.
Pamiętny mecz z Legia 3:3 np. Jak u nas grał Stlwek Czereszewski a u nich Wojtek Kowalczyk. :)

0

@Toretto Jestem. Ale w zeszłym sezonie nie było problemu z dostępnością. Bilety na wiele spotkań można było bez problemu kupić w kasie w dniu meczowym. A karnetowocze zawsze mają pierwszeństwo i jest to normalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?