PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 Mogłeś chociaż rozbić tego schabowego.
1
@Herato Za darmo to Juventus jest zainteresowany.
3
@ali3gator Borussia to się musi męczyć z każdym. Nawet beniaminek Bundesligi im krwi napsuł.
A Real w sumie też. Tylko że oni nawet jak graja slabo to takie kalafiory ogrywaja.
0
@Maker0 Alaba też. Bo to był boczny obrońca. To masz 2.
1
@Mitch_Atleta w tym sezonie? W tym sezonie to on walczy żeby nie być flopem sezonu.
2
@Arkon A czemu mieli by udawać. Połowa ludzi rzadacych była w innych partiach i mówiła tak jak im kazano :)
1
@arasz1819 No tak. Ale De Jong nie jest piłkarzem którego trzeba zastąpić. On nie ma tu żadnego statusu jak wspomniani gracze. Jego kariera u Nas to więcej rozczarowań niż sukcesów. Z kilkoma przebłyskami. Ale formy nigdy nie ustabilizował. A mankamentów z gry nue wyeliminował.
0
@Antimadridista_WR Ale wierzysz ze nagle nawet jak wróci to będzie miał formę ,której nie ma od lat prócz przebłysków?
3
@tbas Dyskomfort :)
10
@BulaKG Tylko tu się trzeba spieszyć żeby ETH nie zwolnili
0
@mmaciass Możliwe. Tyle że on aby dostać tak wysoki kontrakt gdzie indziej musi zacząć grać. Coś jak Dembele przed odejściem.
Zagrał dobra rundę i odszedł.
0
Jest ktoś kto liczy jeszcze na De Jonga? W sensie ze będzie on ważna postacią Barcelony?
@arasz1819
0
@Maker0 No ale kogo miał w obronie etedy Flick w Bayernie? Też 2 wolnych SO?
Flick zawsze mial taktykę gdzie obrona była trochę zaniedbywana. Wolał wygrać 3:2 niż 1:0.
1
@Jakchcesz Monaco, to samo Villareal....
5
@FcPortoFan1999 Tu nie ma co się dziwić. Tu trzeba do Choroszczy dzwonić.
1
@AFA Bardzo fajnie ze został królem strzelców. I to już jest wystarczająca nagroda dla niego :) .
Poszedł by do lepszej ligi i po chlopie.
0
@Murazor Jeden może dobrze rozgrywać. Cubarsi i Inigo razem dobrze to robią. Ale braków szybkościowych nie nadrobią. A my grając tak wysoko musimy mieć jednego szybkiego. Bo każdy rywal potrafi stworzyć sobie sytuacje posyłając piłkę za plecy obrońców.
1
@Puyolex Nam jest potrzebny taki stoper. Że względu na szybkość. Inigo to dziadek i jest wolny.
My grając tak wysoko ustawiona linia w końcu za to zapłacimy.
14
Kolejny mecz I znowu brakowało Gundogana. Nie było komu zwolnić, zastanowić się i podać do tyłu.
Pilka chodziła trochę za szybko.
1
@Encore Chłop strzela tylko kalafiorom w Serie A. W CL nie istnieje. W ważnych meczach często zawodzi.
0
@Bulbulator Gvardiol.
Może radzic sobie gorzej. Problem polega na tym że on radiz sobie najgorsze z obrońców na jakiej pozycji by nie zagrał.
0
@Sulimo Wiadomo....
0
@FcPortoFan1999 No rok 2035 może być ciężki bo 48 zawodnikom się umowy kończą :)
0
@Bulbulator No to skoro przegrał rywalizację na SO. I gra z konieczności na LO gdzie radzi sobie średnio, to jak można go nazwać?
Za duży przeskok. Wróci do słabszej Serie A gdzie obrońcy są chwaleni za wybijanie piłek w trybuny. I będzie git.
0
@MOLESTA Nie bo brakuje Gundogana. Tylko czekać aż przegramy mecz. I nje będzie komu kolegów skrytykować :)
2
@Sulimo Ligę Konferencji?
1
@Bulbulator Jest skończony. Gra tylko wtedy kiedy musi. Wyprzedzaja go wszyscy inni kiedy są zdrowi.
W zeszłym sezonie na LO też mial pełno słabych spotkań i kilka wtop. Oraz był objezdzany jak dzieciak.
I nie mów o momentach. Bo te jego dobre mecze to jak akurat nic nie spierdol....ł
1
@Comentateiro De Jong w wieku Gaviego to tulipany zrywał.
0
@NeroTFP1 On jak mówi to po prostu komentuje życie...
0
@shinthps On to by jakiekolwiek włosy chciał mieć.