0

@pioz123 Mogłeś chociaż rozbić tego schabowego.

1

@Herato Za darmo to Juventus jest zainteresowany.

3

@ali3gator Borussia to się musi męczyć z każdym. Nawet beniaminek Bundesligi im krwi napsuł.

A Real w sumie też. Tylko że oni nawet jak graja slabo to takie kalafiory ogrywaja.

0

@Maker0 Alaba też. Bo to był boczny obrońca. To masz 2.

1

@Mitch_Atleta w tym sezonie? W tym sezonie to on walczy żeby nie być flopem sezonu.

2

@Arkon A czemu mieli by udawać. Połowa ludzi rzadacych była w innych partiach i mówiła tak jak im kazano :)

1

@arasz1819 No tak. Ale De Jong nie jest piłkarzem którego trzeba zastąpić. On nie ma tu żadnego statusu jak wspomniani gracze. Jego kariera u Nas to więcej rozczarowań niż sukcesów. Z kilkoma przebłyskami. Ale formy nigdy nie ustabilizował. A mankamentów z gry nue wyeliminował.

0

@Antimadridista_WR Ale wierzysz ze nagle nawet jak wróci to będzie miał formę ,której nie ma od lat prócz przebłysków?

3

@tbas Dyskomfort :)

10

@BulaKG Tylko tu się trzeba spieszyć żeby ETH nie zwolnili

0

@mmaciass Możliwe. Tyle że on aby dostać tak wysoki kontrakt gdzie indziej musi zacząć grać. Coś jak Dembele przed odejściem.
Zagrał dobra rundę i odszedł.

0

Jest ktoś kto liczy jeszcze na De Jonga? W sensie ze będzie on ważna postacią Barcelony?
@arasz1819

0

@Maker0 No ale kogo miał w obronie etedy Flick w Bayernie? Też 2 wolnych SO?
Flick zawsze mial taktykę gdzie obrona była trochę zaniedbywana. Wolał wygrać 3:2 niż 1:0.

1

@Jakchcesz Monaco, to samo Villareal....

5

@FcPortoFan1999 Tu nie ma co się dziwić. Tu trzeba do Choroszczy dzwonić.

1

@AFA Bardzo fajnie ze został królem strzelców. I to już jest wystarczająca nagroda dla niego :) .

Poszedł by do lepszej ligi i po chlopie.

0

@Murazor Jeden może dobrze rozgrywać. Cubarsi i Inigo razem dobrze to robią. Ale braków szybkościowych nie nadrobią. A my grając tak wysoko musimy mieć jednego szybkiego. Bo każdy rywal potrafi stworzyć sobie sytuacje posyłając piłkę za plecy obrońców.

1

@Puyolex Nam jest potrzebny taki stoper. Że względu na szybkość. Inigo to dziadek i jest wolny.
My grając tak wysoko ustawiona linia w końcu za to zapłacimy.

14

Kolejny mecz I znowu brakowało Gundogana. Nie było komu zwolnić, zastanowić się i podać do tyłu.
Pilka chodziła trochę za szybko.

1

@Encore Chłop strzela tylko kalafiorom w Serie A. W CL nie istnieje. W ważnych meczach często zawodzi.

0

@Bulbulator Gvardiol.
Może radzic sobie gorzej. Problem polega na tym że on radiz sobie najgorsze z obrońców na jakiej pozycji by nie zagrał.

0

@Sulimo Wiadomo....

0

@FcPortoFan1999 No rok 2035 może być ciężki bo 48 zawodnikom się umowy kończą :)

0

@Bulbulator No to skoro przegrał rywalizację na SO. I gra z konieczności na LO gdzie radzi sobie średnio, to jak można go nazwać?

Za duży przeskok. Wróci do słabszej Serie A gdzie obrońcy są chwaleni za wybijanie piłek w trybuny. I będzie git.

0

@MOLESTA Nie bo brakuje Gundogana. Tylko czekać aż przegramy mecz. I nje będzie komu kolegów skrytykować :)

2

@Sulimo Ligę Konferencji?

1

@Bulbulator Jest skończony. Gra tylko wtedy kiedy musi. Wyprzedzaja go wszyscy inni kiedy są zdrowi.
W zeszłym sezonie na LO też mial pełno słabych spotkań i kilka wtop. Oraz był objezdzany jak dzieciak.

I nie mów o momentach. Bo te jego dobre mecze to jak akurat nic nie spierdol....ł

1

@Comentateiro De Jong w wieku Gaviego to tulipany zrywał.

0

@NeroTFP1 On jak mówi to po prostu komentuje życie...

0

@shinthps On to by jakiekolwiek włosy chciał mieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?