PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 Prawie każdy kradnie. A to coś tam z podatkiem. A to kombinuje tu to tam. Ważne aby Cię nie zlapali.
5
Tego Buddę powineli bo gość podobno jakieś domki dla powodzian postawił. Nie poszedł się spytać Tuska. I jeszcze zorganizował wszystko bez Jurka Owsiaka.
1
@Lionel_Messi10 Kevin i Gundo odejdą A ma ich zastąpić taki kalafior? Pep też się zwolni....
0
@takisobiektos Grabara grał w Angli. Gdyby nie to to nie mial żadnych innych ofert. Pokazał się na zapleczu i poszedł do Dani.
Chodz wcześniej nie chciał bo liczył ze zagra w LFC i że trenowanie pod okiem Kloppa jest lepsze niż granie w Ekstraklasie. :)
@Luciano99 A tu nie chodzi że to źle że za słaby na United. Tylko że nikt prócz Legii i to za darmo się nim nie interesował.
0
@Pressinho I koleś też do Legii poszedł?
0
@Kondzix Nie na pewno nie mają. Dlatego gość porejestrowal samochody w kilku państwach np. Nic nigdzie nie schował. Nigdzie nie zainwestował i nie kupił np złota.
0
@Cygan BRC Przerażająca to fakt. Ale tak samo przerażająca jest druga storna którą już wydała wyrok. Już wszystko wie i liczy na skuteczność naszej rodzimej prokuratury :)
1
@Who_you_mam Nagrywał. Ale dostal odruchu wymiotnego bo nie lubi transporno.
0
@MesQueUnClub_87 0:0 po "pięknym" meczu.
0
@Criss18Barca Wszyscy 4 do noszenia bidonów.
0
@Rewolucja123 To bardziej Holandia ma parodyste na ławce.
@Comentateiro Julek to nic w życiu jeszcze nie wygrał. Z Bayernu go pogonili. A w CL go Villareal z kadra śmiechu pogonil.
0
@Destroyer_of_Worlds A mało to było graczy którzy w juniorach błyszczeli a potem życie ich zweryfikowało. Taki Munir strzelał w juniorach jak karabin. Deulofeu grając na skrzydle był królem strzelców ligi w rezerwach. A gdzie do nich Darvichowi...
4
@Destroyer_of_Worlds Nico to jest pilkarz potrzebny. Jest to tracz który robi różnicę 1 na 1. I dzięki niemu będziemy mniej przewidywalni, odciążymy Yamala. I trudniej będzie rywalowi go podwajać bo oo drugiej stronie byłby ktoś taki...
3
Niemcy wyszli drugim składem. A Holendrzy nie wyszli z szatni....
Co oni dzisiaj w ofensywie graja?
1
@Rifek Ale kto by to oglądał? No wlasnie nikt bo i nikt by nie transmitował :)
Repka to wyzwanie dużo ciekawsze. Jeszcze tak przeklęta.
0
@Gacek5 No to że pokazał się dobrze w 3 meczach nie oznacza że jest udanym transferem to raz, że jest lepszy od Nico to dwa.
2
@MesQueUnClub96 Wpierdziela go na slodko- kwasno jak im grochówka zbrzydnie....
0
@Gacek5 A jak idzie Olmo zbawianie Barcy? A ma 2 występy.....
1
@Gacek5 Stary mało kto twierdził ze to słaby zawodnik.
Główne zarzuty były takie że są bardziej potrzebne pozycję do wzmocnienia. Oraz że często ma urazy.
5
Nic mnie ten Budda nie obchodzi. Czy będzie siedział czy nie.
Ale na tym świat polega że można korzystać na mniej inteligentych i zarabiać. Bo po to oni właśnie są.
Tak robią wszyscy. Kościół, rządy państw.
O ile ma się czyste rączki albo uda się wywinąć...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Who_you_mam Pewnie koło uja mu to lata. Ustawiony jest. Może za granica kupony odcinać. A z neta i tak znika.
@SawneyBean Mogę wszystko wywieźć. A potem będę przywozić z powrotem. Nie mówiąc o aktywach za granica
2
@Gacek5 I co się nie zgadza? Przecież Olmo to szklanka. A Nico by dziś był zbawieniem. Mielibyśmy 2 super zdrowych skrzydłowych którzy potrafiliby zrobić roznice. I genialnego Raphinie na 10.
A że nie ma Nico to trzeba lepić z czego jest.
0
@Who_you_mam Zatrzymany to może być każdy. Zobaczymy czy się wywinie.
2
@Pnog37 No myślałeś ze wyzdrowieją o tej samej godzinie tego samego dnia?
1
@FcPortoFan1999 No bo po co tyle biegać? ;)
4
@Stinger_ Można powiedzieć że na wyciągnięcie ręki mają ZP oboje.
0
@Stinger_ Ale jak my mamy zbudować jakieś schematy i zbudować kadrę aby nie powtórzył się blamaz jak w poprzednich eliminacjach?
No zgadzam się że można testować. Ale no też z umiarem bo zespół to zlepek przypadkowych kopaczy z trenerem, który wie co chce grać Ale tylko na konferencji prasowej.
0
@FcPortoFan1999 Ja bym mu dał szanse gdyby on zasługiwał na powołanie swoimi występami. A nie zasługiwał. Rok kopania w mur i zobaczymy
0
@Stinger_ Ale to o to właśnie chodzi że to jest reprezentacja Polski. Można testować ale takich graczu którzy na tle innych się wyróżniają. A nie pierwszego lepszego ,ze względu na to że Nazwisko brzmi fajnie, albo ma fikuśną fryzurę.