PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andi18 No chyba 2 lata temu wydali najwięcej na transfery z całej ligi. Widocznie teraz procentuje :)
1
@JimMorrisonFCB Barca co roku się nim interesowała :)
@escarabajo A gdzie Śp Reyes :)
0
@Kidd Tam nikogo Bundesliga za bardzo nie interesuje.
Wymiana pokoleniowa może pość różnie.
Co do wyników to grali 3 mecze z rywalami powiedzmy z topu. Aston Villa , Barca i Leverkusen. I żadnego nie wygrali odnosząc 2 porażki.
0
@Toretto Zgadzam się że logistycznie można to zrobić lepiej. Ale tu chyba chodzi o moc przerobową NIKE.
Bywa tak że cały kontener koszulek Barcy nie trafia nawet do sklepu a już jest sprzedany. Przecież gdyby koszulek był ciągle brak. To jak moglibyśmy bić rekordy sprzedaży ich. Albo być w czołówce na świecie jeżeli chodzi o ich sprzedaż.
0
@Kidd Frustracji ciąg dalszy. Zmiana trenera która nie wniosła dużo. Remis z Leverkusen czy porażka z Barca.
Za chwilę odejścia Neuera, Mullera. Kończące się kontrakty Kommicha i jeszcze paru.
Tam przyszłość nie maluje się kolorowo.
0
@Toretto Często jak koszulki nawet są. To priorytet mają zamówienia dużych ilości dla franczyz, czy zamówienia dla klientów biznesowych, oraz zamówienia masowe. Nie opłaca się klubowi dbać o klienta indywidualnego.
0
@DamianBarcaCule Bez bo łatwiej zapamiętać, łatwiej i szybciej wbić na klawiaturze.
0
@priest9999 To nie ma znaczenia. Były i takie ekipy. To jest podsumowanie na dziś.
2
@GeneralXavi Czas antenowy ma znaczenie tylko na rynek Azjatycki.
0
Trenerzy topowych klubów w tym sezonie. Faworytów buków do triumfu w CL.
Ancelotti - nikogo poważnego nie pokonał. Na razie na rozkładzie tylko Atleti i remis. Sama gra nie powala ale wyniki są.
Guardiola - W lidze całkiem dobrze. Na ten moment 2 mecze z ekipami z topu i 2 remisy ( Inter i Arsenal) kontuzje nie pomagają. A gra nie przekonuje.
Kompany - 2/3 ( Barca, Leverkusen, Aston V) poważnych rywali i weryfikacja. Postrzelali kalafiorom ale nie potrafią wygrać z lepszym rywalem.
0
@NeroTFP1 Czyli trzeba jakoś doestp ograniczyć. Mamy ograniczony dostęp do broni bo pełno idiotow. A niebezpiecznego psa każdy imbecyl może kupić.
1
@tbas Ancelotti tak gra zawsze.
1
@Terapuls Bayern mial sytuacje? Przecież to jakieś takie marne próby rozpaczy żeby pokazać że niby walczli do kocna chodz byli na kolanach.
Na każdą ich sytuacje my mieliśmy 2...
0
@barteq Ferimn zdał egzamin z Bayernem więc zasłużył na pierwszy sklad.
0
@Zoker Znaczy No 11 meczów bez zwycięstwa to jest fakt. I takie statystyki podaję. Jakby kolejnego nie wygrali to będzie 12 meczów bez zwycięstwa. Bo każda seria ma kiedyś swój początek i koniec. Jak podajesz serie ligowych meczów nez porażki to również gdy jest to przykładowo 40meczow. To 41 musiał być porażka. :) tak to zazwyczaj działa @NeroTFP1
0
@Terapuls A ile goli strzelił rywal przy ich dreptaniu? Jeszcze jak wprowadził 2 świeżych skrzydłowych?
3
@Kondziubarca To są wyniki jakich United potrzebuje.
Po za tym to dopiero 3 sezon. Klub w budowie, to proces. Będzie dobrze, dobrze graja chłopaki.
0
@Sulimo Ciągle to samo. Albo w rezerwach albo rezerwowy.
3
@NeroTFP1 Jescze grał przeciwko zespołowi który w środkowej linii miał 2 zawodników przez niego odpalonych Freda i Amraabata. :)
0
@Uukasz_93 Feio ma taki pomysł na kazdy mecz. Bo Legia przeważnie gra z kontry i daje pograć rywalom.
0
@partymaker Przegrał rywalizację z Bernalem o miejsce w składzie. W podstawie wyszedł dopiero po kontuzji jego.
1
@arasz1819 Wybitny pojedynek 2 genialnych strategów i wizjonerów.
0
@mekston Patrząc na szybkość? To ta sama półka.
0
@Gibbon_FCB Co najlepsze będzie to pojedynek w środku pola jego obecnych pomocników. I tych których się pozbył. Czyli Fred z Amrabatem.
1
@dafik85 Bilbao miało tak samo szybkich Williamsow. Villareal to samo.
Bayern też miał Gnabryego czy Olise.
Flick gra ciągle tak samo i nie zmienia taktyki. Czy słusznie to się okaże.
0
@sergio5 No u Flicka Casado też nie grał nic do kontuzji Bernala :)
0
@Zoker Ja owszem. Ale do pełni szczęścia brakuje zwycięstwa Totkow I Bilbao.
0
@mekston Nie możesz mieć gorszego meczu bezpośredniego jeżeli nie przegrałeś żadnego.
1
@Herato Son. Znaki
1
@Stinger_ Opinia jest taka. Że nie można powiedzieć że to udany transfer Romy na ten moment.