2

@Sulimo Podaj mi te ciekawsze opcje.

Ja uważam że siadłby idealnie. Że względu na brak potrzeby aklimatyzacji i feeling z kolegami z kadry.
Do tego to typ skrzydłowego który potrafi dobrze dryblowac i mógłby odciążyć Yamala.

0

@abram3k Zobaczymy. Chodz Alvarez na razie to wygląda jak kalafior. Walczy o 11stke z Sorlothem. A strzela w PK z kelnerami.

1

@Lucyfffer Chłop przyszedł do bagna. Zarabiał 3mln w pierwszym sezonie. Odbudował zespół mentalnie po Koemanie. I zdobył 2 trofea w 2 lata. W tym mistrzostwo gdzie byly głosy, że nie mamy na nie szans. Ale tutaj mają krótka pamięć.

1

@abram3k Dalej twierdzisz że Alvarez jest lepszy od Raphini i skończy ten sezon z lepszymi liczbami?

3

@barteq Wszyscy ściemniają? Tak samo wypowiedział się Raphinia.

4

@Lucyfffer Właśnie tak zawodnik czy trener powinien się wypowiadać o klubowej legendzie po jego odejściu.

2

@MesQueUnClub96 Dla BVB nie ma łatwych rywali.

1

@Kgorecki2500 I zobaczył polska sambę.

2

@zodiak_10 Się napinają jakieś Hamiltony i inne pokemony.

A tu ich Messi gokartem zrobił. I jeszcze wygrał nagrodę dla konstruktorów.

7

@Rust_Cohle Tyle co udanych występów w pucharach w tym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Nie zmieni? Papszun i Lech poza PP. Lech nagle zameej przewagi w lidze. Jaga jednak dala rade. Feio się odbudował.

2

A jeszcze kilka kolejek temu w naszej Ekstraklasie:

Lech mistrzem Polski
Papszun cudotwórcą
Feio zwolniony
Spadkowicze znani
Jagiellonia nie potrafi na 2 frontach

@FcPortoFan1999

5

@barcelonaLM Nigdy nie można rąk gadać o napastniku który gra w lidze ogorkowej.

Masz przykład Nuneza

4

Amorim: Chodź Viktor ze mną do tego United. Zobaczysz fajnie bedzie, nauczymy tych nieudaczników w piłkę grać. Tam jest taki Hojlund to bedzie Ci buty i bidon nosił.

0

Szału nie ma. Rozumiem ze ten fiolet ma przyciagac wzrok i herb pierwsze co sie rzuca w oczy.

Ale dali by jakiś lampas dodatkowo w tym kolorze i efekt bylby lepszy

0

@kanver_ No może dlatego że PSG nie kest marka z tych największych. I nie działa na wyobraźnię jak Barca, Real, United itp....
I tu nie chodzi o luz.
Może znać swoją wartość i nie chcieć się pakować do pierwszego lepszego PSG, gdzie jest jak w klatce.

0

@AlphaNumeric Xabi się skończył po nie wygraniu nagrody.

0

@kanver_ No jeszcze to on musialby chcieć tam iść. Może ma inne plany?

0

@pasquda Wyjaśnili Real, wyjaśnili Atletico.
To my byśmy ich w końcu wyjaśnili.

2

@kanver_ Ludzie go porownuja do kalafiora Nuneza. Że on też strzelał w portuglaskiej lidze.
Ale raz że nie z taką regularnością. Dwa że Gyokeres strzela też w kadrze.

0

@FcPortoFan1999 Amorim samograja zostawił?

0

@Safrani Spoko stary. Miłej zagadki.

0

@PatrychoO czyli w sumie słuchasz wszytkich stacji na raz?

0

@DonCarletto Widzę go u Ciebie któryś raz. I raz był śmieszny.
Każdy kolejny żenujący.

1

@Safrani Ja rozumiem że niektórych ciekawi co Edyta Górniak jadała na śniadanie w poprzedni piątek.
Tylko jak w tym państwie ma być dobrze jak ludzie się interesują takimi rzeczami. I łykają takie tematy o niczym. I zamiast rozliczać właściwych ludzi to się zajmują jakimiś babami.

0

@DonCarletto Bardziej. Chodzi mi o lekceważenie i podważanie Xaviego. Gdy chlop w 2 sezony w tym burdelu zdobył 2 puchary.

4

@Safrani Skoro ona się nie zajmują żadnymi problemami to o co chodzi? To kto z czym ma problem?
Ja bym się raczej zajął właśnie problemami państwowymi. A nie szukać mózgu w dupie.

Jakieś historie wymyślone przez cymbalow o cymbalach dla innych cymbalow,

9

@Safrani Uważam że tocjest temat najw6zszej wagi państwowej. Co oznaczały gwiazdki na koszulce jakiegoś polityka kilka lat temu.

Trzeba stworzyć spacjalna komisje śledczą. I wpomowac kilka mln aby to raz na zawsze rozwiązać.

0

@DonCarletto No ale piszesz jakby historia ich pojedynków była jakaś dla Xaviego kompromitujaca.
A chłopaki zdobyli przez okres gdy rassm trenowali tyle samo punktów w lidze. Xavi kilka więcej :) . A nie miał ułożonego zespołu jak Carlo...
Do tego 2 razy go ogral jak dzieciaka raz ładując 4 gole. Raz niszcząc w Superoucharze tak że aż sędziowie z litości gola ze spalonego Wam dali.

Wygrał mistrza odstawiając Real na kilkanaście punktów.
A w zeszłym sezonie gdyby nie błędy sędziów, według Archivo VAR walka o mistrza byłaby do ostatnich kolejek. :)

0

@DonCarletto A Ancelotti który przegrał z tym Xavim w jednym sezonie 2 puchary to do Bragi. Niech zrobią dogrywkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?