PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer Na tyle wyceniany ale nikt tyle nie da.
0
@Arkon Wszędzie powinien być test na IQ przed głosowaniem. Nie było by problemu.
Sam Trzaskowski jest pozerem i mało wie na ważne tematy dotyczące kraju. Byłby gościem sterowanym zgadzającym się na wszystko. Bez żadnego własnego zdania.
0
@arasz1819 To że prezydent mało może to nie znaczy że można brać byle kogo kto jest zwykłym pozerem. I jedyne jego zalety to że jest opalony i umie dobrać garnitur.
0
@arasz1819 A czy Ty sam uważasz że Trzaskowski czy Sikorski to dobry wybór? Pomijając resztę kandydatów
1
@Arkon No ale to pytasz o dobrego kandydata czy o kandydata z największym poparciem?
No bo to że ktoś ma duże poparcie jak Trzaskowski pokazuje jakim my jesteśmy narodem cymbałów.
1
@Arkon A czemu Bosaka nie liczymy, skoro on jako jedyny mówi co myśli?
0
@Lucyfffer Myślisz że jakiś taki klubik mógł kupić Ligę Mistrzów? To by też wyszło to raz. A dwa że to zupełnie inny kaliber i inni ludzie.
0
@Popitek12 Szybki Lopez
0
@AFA To nie ma w tej Argentynie żadnego stopera że musi drewniany emeryt grać?
0
@MesQueUnClub96 No różni się tym że Koreańska.
To tak jakbyś kupił sobie hamburgera w Korei. Można kupić, ale uj wie co to jest i co w nim jest.
0
@Lucyfffer Ale to kupili mistrza kraju? Czy Ligę Mistrzów?
2
@messi33 U białych to jest zawsze narracja taka, że tylko w pokojach bez klamek zamykać.
5
Mecz z Sociedad pokazał że potrzebny kest mimo wszystko Nico albo ktoś o takim profilu. Nie ma Yamala i nie było nikogo kto potrafił bu stworzyć eoznice dryblingiem albo "związać" dwóch rywali robiąc miejsce innym. Mamy dużo ludzi z świetna technika czy timingiem. Ale jak nie idzie to właśnie takie detale mogą przesadzić o wyniku albo dać impuls.
Sam Yamal często jest podwajany. A gdyby rywale musieli podwajać na obu skrzydłach to nasz środek by tylko na tym korzystał.
2
@Kgorecki2500 4 tiry pochłaniaczy wilgoci.
0
@barteq No lepiej ale on ofert to będzie miał po sufit. A nie wiesz co mu w głowie siedzi i na czym mu zależy.
0
@Kamil689 No zarobili dużo więcej bo sprzedają sporo.
No i jednak Bundesliga wydaje się pewniejsza liga niż jakieś holenderskie czy portugalskie. A tam zawodnicy też tani nie są.
6
Podobno interesujemy się tym Omarem z Eintrachtu, co jest rewelacja tego sezonu. Ale na razie tylko tego.
Jak sobie przypomne inne 9 które z tego klubu odchodził w świat to raczej same niewypały.
Jovic, Andre Silva, Rebic i Kolo Muani...
0
@Tomason Tyson to się rusza jak Lodówka. Każdy inny wynik niż wygrana Paula z tym emerytem to ustawka...
2
@tbas Wyklepalo by się. I ze dwa pochłaniacze wilgoci po 5zl i ogień.
0
@Criss18Barca Tak genialnie że musieli się przenosić po 1 dniu w Portugali.
@FcPortoFan1999
0
@Faro A kiedy ten Fati będzie grał? Jak nie ma Ferrana, teraz Yamala. To wszyscy muszą być kontuzjowani?
0
@Klabax To weź flagę ZSRR i idź na marsz :) . Zobaczymy jak wrażenia.
0
@VeB 1899 Nic nie jest możliwe. Rąk jak nie powtórzono meczu Almerii która protest złożyła.
W Serie A Juventus strzelił gola którego potem sędzia anulował po analizie. I VAR w kadrze uciął obrońcę przy choragiewce który 2 mereh łamał spalonego. I nic nie powtórzono.
@Luciano99 @MesQueUnClub96
1
@Klabax No widzisz złapali prowokatorów którzy wykorzystują Polskie święto do siania propagandy.
2
@arasz1819 @macio_944 Trochę się podpaliłem na gorąco po meczu. Sory chłopaki.
Bardziej chodziło mi o to że my mamy tylko 1 wariant grania. I trochę mi się to nie podoba. Flick z Realem zrobił genialne roszady które dały zwycięstwo. Ale mecze z Mallorca czy wczoraj pokazały że niedociągnięcia są.
0
@Pnog37 No może dlatego że jest po kontuzji. Nie rozegrał 1ni razu pełnym 90minut. A ogólnie to tyle co kot na płakał. Więc nie zasługuje na powołanie. No i gra strasznie zachowawczo unikając kontaktu.
0
@Klabax Czyli kolejny pozytyw obchodów tego święta. Można takich cymbalow nałapać i pozamykać.
1
@Sysia11 W Serie A nie uznali gola Juventusowi bo VAR zgłosił spalonego. A na obrazie uciekinier gościa który łamał linie o metr bo stal przy chorągiewce. I nikt niczego nie powtórzył.
Anulowanie kartek co normalna procedura w każdej lidze. Od każdej kary można się odwołać i komisją to ocenia.
0
@sergio5 Ja uważam że faul w piłce to ważna broń. I czasem faulowac trzeba bo jest to cześć tej gry.
0
@tbas Prawda jest taka że Pedri wychodził świetnie. Podanie było do wykonania. Ale sam Pedri z tą piłka nic by nie zrobił ,bo jest za wolny co pokazała inna sytuacja gdzie obrońca go dogonil.