0

@Lucyfffer Na tyle wyceniany ale nikt tyle nie da.

0

@Arkon Wszędzie powinien być test na IQ przed głosowaniem. Nie było by problemu.

Sam Trzaskowski jest pozerem i mało wie na ważne tematy dotyczące kraju. Byłby gościem sterowanym zgadzającym się na wszystko. Bez żadnego własnego zdania.

0

@arasz1819 To że prezydent mało może to nie znaczy że można brać byle kogo kto jest zwykłym pozerem. I jedyne jego zalety to że jest opalony i umie dobrać garnitur.

0

@arasz1819 A czy Ty sam uważasz że Trzaskowski czy Sikorski to dobry wybór? Pomijając resztę kandydatów

1

@Arkon No ale to pytasz o dobrego kandydata czy o kandydata z największym poparciem?
No bo to że ktoś ma duże poparcie jak Trzaskowski pokazuje jakim my jesteśmy narodem cymbałów.

1

@Arkon A czemu Bosaka nie liczymy, skoro on jako jedyny mówi co myśli?

0

@Lucyfffer Myślisz że jakiś taki klubik mógł kupić Ligę Mistrzów? To by też wyszło to raz. A dwa że to zupełnie inny kaliber i inni ludzie.

0

@Popitek12 Szybki Lopez

0

@AFA To nie ma w tej Argentynie żadnego stopera że musi drewniany emeryt grać?

0

@MesQueUnClub96 No różni się tym że Koreańska.

To tak jakbyś kupił sobie hamburgera w Korei. Można kupić, ale uj wie co to jest i co w nim jest.

0

@Lucyfffer Ale to kupili mistrza kraju? Czy Ligę Mistrzów?

2

@messi33 U białych to jest zawsze narracja taka, że tylko w pokojach bez klamek zamykać.

5

Mecz z Sociedad pokazał że potrzebny kest mimo wszystko Nico albo ktoś o takim profilu. Nie ma Yamala i nie było nikogo kto potrafił bu stworzyć eoznice dryblingiem albo "związać" dwóch rywali robiąc miejsce innym. Mamy dużo ludzi z świetna technika czy timingiem. Ale jak nie idzie to właśnie takie detale mogą przesadzić o wyniku albo dać impuls.
Sam Yamal często jest podwajany. A gdyby rywale musieli podwajać na obu skrzydłach to nasz środek by tylko na tym korzystał.

2

@Kgorecki2500 4 tiry pochłaniaczy wilgoci.

0

@barteq No lepiej ale on ofert to będzie miał po sufit. A nie wiesz co mu w głowie siedzi i na czym mu zależy.

0

@Kamil689 No zarobili dużo więcej bo sprzedają sporo.
No i jednak Bundesliga wydaje się pewniejsza liga niż jakieś holenderskie czy portugalskie. A tam zawodnicy też tani nie są.

6

Podobno interesujemy się tym Omarem z Eintrachtu, co jest rewelacja tego sezonu. Ale na razie tylko tego.

Jak sobie przypomne inne 9 które z tego klubu odchodził w świat to raczej same niewypały.
Jovic, Andre Silva, Rebic i Kolo Muani...

0

@Tomason Tyson to się rusza jak Lodówka. Każdy inny wynik niż wygrana Paula z tym emerytem to ustawka...

2

@tbas Wyklepalo by się. I ze dwa pochłaniacze wilgoci po 5zl i ogień.

0

@Criss18Barca Tak genialnie że musieli się przenosić po 1 dniu w Portugali.

@FcPortoFan1999

0

@Faro A kiedy ten Fati będzie grał? Jak nie ma Ferrana, teraz Yamala. To wszyscy muszą być kontuzjowani?

0

@Klabax To weź flagę ZSRR i idź na marsz :) . Zobaczymy jak wrażenia.

0

@VeB 1899 Nic nie jest możliwe. Rąk jak nie powtórzono meczu Almerii która protest złożyła.
W Serie A Juventus strzelił gola którego potem sędzia anulował po analizie. I VAR w kadrze uciął obrońcę przy choragiewce który 2 mereh łamał spalonego. I nic nie powtórzono.
@Luciano99 @MesQueUnClub96

1

@Klabax No widzisz złapali prowokatorów którzy wykorzystują Polskie święto do siania propagandy.

2

@arasz1819 @macio_944 Trochę się podpaliłem na gorąco po meczu. Sory chłopaki.

Bardziej chodziło mi o to że my mamy tylko 1 wariant grania. I trochę mi się to nie podoba. Flick z Realem zrobił genialne roszady które dały zwycięstwo. Ale mecze z Mallorca czy wczoraj pokazały że niedociągnięcia są.

0

@Pnog37 No może dlatego że jest po kontuzji. Nie rozegrał 1ni razu pełnym 90minut. A ogólnie to tyle co kot na płakał. Więc nie zasługuje na powołanie. No i gra strasznie zachowawczo unikając kontaktu.

0

@Klabax Czyli kolejny pozytyw obchodów tego święta. Można takich cymbalow nałapać i pozamykać.

1

@Sysia11 W Serie A nie uznali gola Juventusowi bo VAR zgłosił spalonego. A na obrazie uciekinier gościa który łamał linie o metr bo stal przy chorągiewce. I nikt niczego nie powtórzył.


Anulowanie kartek co normalna procedura w każdej lidze. Od każdej kary można się odwołać i komisją to ocenia.

0

@sergio5 Ja uważam że faul w piłce to ważna broń. I czasem faulowac trzeba bo jest to cześć tej gry.

0

@tbas Prawda jest taka że Pedri wychodził świetnie. Podanie było do wykonania. Ale sam Pedri z tą piłka nic by nie zrobił ,bo jest za wolny co pokazała inna sytuacja gdzie obrońca go dogonil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?