1

@matirix20 Puste słowa. Tak gadają żeby wejść na psyche Jonesa. A prawda jest taka że to Aspinall go "prosi" o walkę. A musi się ustawić w kolejce po autograf.

0

Myślicie ze wywala w końcu tego Simeone z Atletico? Co rok to samo i gra również dramatyczna.

0

@Rewolucja123 Patrząc na pozycję Aston Villi w lidze I CL to jest więcej niż dobrze.

0

@Rewolucja123 A kogo to obchodzi. Już FAME MMA ma więcej wspólnego ze sportem. Tam mniej pokazówki i chociaż zadaja prawdziwe ciosy.

0

@F3DO A kto ma tam zagrać jak Balde nie da rady?

19

@Roobo Rafał ma najważniejsze cechy prezydenta.

Opalony i dobrze wygląda w garniturze.

1

@Kapitan hawk Gdyby był Brazylijczykiem albo czarnoskóry to szanse by były.

0

@partymaker Mógłby przegrać i ta rywalizację.

0

@xvcWinterSoldier Na podawanie bidonów się nadaje.

1

@gumaz A wiesz ile kosztuje tir pudru?

0

@Popitek12 Skoki narciarskie to mało kogo interesują.

Jeszcze niech wymysla skakanie łyżwach w dal....

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja tam wolę 25 i 26. Można sobie na luzie usiac przy flaszce. Bo 24 wszyscy jacyś spięci.

3

Jakbyśmy kupili Napastnika za 50mln to było by taniej? Wtedy nie zarabia na kontrakcie?

Już pomijając że przy darmoym transferze nie ma amortyzacji i gdyby go sprzedać nawet za 50 to czysty zysk.

0

@Czajka90 Ale napastnika też kupił :)
Sam wybrał Jesusa. Zrezygnował z Lacazetta, Balguna.

0

@FcPortoFan1999 I na ten dzień. I na weekend. I na jutro :)

I jeden w pizdu wylądował.

0

@Czajka90 Fajnie. Zaczął od sezonów gdzie nie poprawił pozycji ani o jedną. Potem po wydaniu miliarda euro zdobył wicemistrzostwo. I teraz znów wlaczy o top4.

0

@paweuwarrior Mógłby tym razem się chociaż na czarno pastą do butów wysmarować.

1

@kanver_ Tam musiał przestrzelić aby szansa na puchar przepadła.

0

@FcPortoFan1999 Dobrze bo mam ich na kuponie.

5

@AduŚ07 Nasz najnowoczesniejszy sprzęt jaki mamy. Widły do gnoju.

0

@Arden Przecież widać że to specjalnie.

0

@sergio5 A gdzie Artur Wichniarek?

0

@Comentateiro Chłop by rady nie dawal. Ale by mówił że to najlepiej zmyte naczynia w Polsce.

1

@Bobo25 Ronj, Ronaldo czy Rivaldo. Ja to ich pamiętam jeszcze z Barcy.

Ale gdzie tamta Brazylia a gdzie dzisiejsza....
To prawie jak być w ambasadzie Peru.

0

@Bobo25 Do Brazylijskiej to trzeba zdjęcie Viniego mieć nad łóżkiem. Daj spokój.

3

@Comentateiro Wybitne jednostki będą rządziły tym krajem.

Anglicy do Nas na zmywak będą przyjeżdżali pracować.

1

Zakończyć te wojnę na Ukrainę może tylko to aby w Rosji z powrotem McDonaldy z Drwalami pootwierali.

0

@MesQueUnClub_87 Na miękko byśmy ich zrobili. Wystarczy wyeliminować drobne mankamenty. Czyli tracić mniej goli I więcej strzelać.

0

@mekston Czyli Włosi i Holendrzy, Portugole i Chorwaci do domu. Dobrze.

0

@Culer9002 Waldek z Zdzisławem w 2h na złom rozbiorą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?