PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Puste słowa. Tak gadają żeby wejść na psyche Jonesa. A prawda jest taka że to Aspinall go "prosi" o walkę. A musi się ustawić w kolejce po autograf.
0
Myślicie ze wywala w końcu tego Simeone z Atletico? Co rok to samo i gra również dramatyczna.
0
@Rewolucja123 Patrząc na pozycję Aston Villi w lidze I CL to jest więcej niż dobrze.
0
@Rewolucja123 A kogo to obchodzi. Już FAME MMA ma więcej wspólnego ze sportem. Tam mniej pokazówki i chociaż zadaja prawdziwe ciosy.
0
@F3DO A kto ma tam zagrać jak Balde nie da rady?
19
@Roobo Rafał ma najważniejsze cechy prezydenta.
Opalony i dobrze wygląda w garniturze.
1
@Kapitan hawk Gdyby był Brazylijczykiem albo czarnoskóry to szanse by były.
0
@partymaker Mógłby przegrać i ta rywalizację.
0
@xvcWinterSoldier Na podawanie bidonów się nadaje.
1
@gumaz A wiesz ile kosztuje tir pudru?
0
@Popitek12 Skoki narciarskie to mało kogo interesują.
Jeszcze niech wymysla skakanie łyżwach w dal....
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja tam wolę 25 i 26. Można sobie na luzie usiac przy flaszce. Bo 24 wszyscy jacyś spięci.
3
Jakbyśmy kupili Napastnika za 50mln to było by taniej? Wtedy nie zarabia na kontrakcie?
Już pomijając że przy darmoym transferze nie ma amortyzacji i gdyby go sprzedać nawet za 50 to czysty zysk.
0
@Czajka90 Ale napastnika też kupił :)
Sam wybrał Jesusa. Zrezygnował z Lacazetta, Balguna.
0
@FcPortoFan1999 I na ten dzień. I na weekend. I na jutro :)
I jeden w pizdu wylądował.
0
@Czajka90 Fajnie. Zaczął od sezonów gdzie nie poprawił pozycji ani o jedną. Potem po wydaniu miliarda euro zdobył wicemistrzostwo. I teraz znów wlaczy o top4.
0
@paweuwarrior Mógłby tym razem się chociaż na czarno pastą do butów wysmarować.
1
@kanver_ Tam musiał przestrzelić aby szansa na puchar przepadła.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze bo mam ich na kuponie.
5
@AduŚ07 Nasz najnowoczesniejszy sprzęt jaki mamy. Widły do gnoju.
0
@Arden Przecież widać że to specjalnie.
0
@sergio5 A gdzie Artur Wichniarek?
0
@Comentateiro Chłop by rady nie dawal. Ale by mówił że to najlepiej zmyte naczynia w Polsce.
1
@Bobo25 Ronj, Ronaldo czy Rivaldo. Ja to ich pamiętam jeszcze z Barcy.
Ale gdzie tamta Brazylia a gdzie dzisiejsza....
To prawie jak być w ambasadzie Peru.
0
@Bobo25 Do Brazylijskiej to trzeba zdjęcie Viniego mieć nad łóżkiem. Daj spokój.
3
@Comentateiro Wybitne jednostki będą rządziły tym krajem.
Anglicy do Nas na zmywak będą przyjeżdżali pracować.
1
Zakończyć te wojnę na Ukrainę może tylko to aby w Rosji z powrotem McDonaldy z Drwalami pootwierali.
0
@MesQueUnClub_87 Na miękko byśmy ich zrobili. Wystarczy wyeliminować drobne mankamenty. Czyli tracić mniej goli I więcej strzelać.
0
@mekston Czyli Włosi i Holendrzy, Portugole i Chorwaci do domu. Dobrze.
0
@Culer9002 Waldek z Zdzisławem w 2h na złom rozbiorą.