PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rastafarnianin No dał na tace sporo to i promuje? Nie wiedziałeś że tak to działa?
0
@Criss18Barca Zabka jako firma się rozrasta. Zwłaszcza że mają też pełno pomysłów które są na etapie planowania.
0
@ViscaelBarca2007 No udało tam się. Ale ciężko tak się gra. Zero zaskoczenia gdy przeciwnik ustawiony.
0
@Rust_Cohle Na ten moment nie ma ekipy która by Wam zagroziła.
Jedynie czego możecie żałować to ,że nie jest to kluczowa faza sezonu I jeszcze dołek może przyjść.
0
@A4ron No mógł. Przecież nigdzie nie mówię że to nie jego wina.
Ma na ławce Doku który jest jak Dembele. I ma Savinho który powinien grać.
A on usilnie stawka na tego Bernardo i Nunesa.
Żaden nie rpbo przewagi i to jest problem.
Na szczęście że ten BSilva do Nas nie trafił.
0
@Marian_Pazdzioch Też bym powiedział Uran jakbym musiał strzelać.
4
Kibice, komentatorzy, eksperci dziwią się forma City.
A tam chłopaki graja bez skrzydłowych. W środku pola tartak po kontuzji Rodriego. Rozgrywać musi dziadek Gundogan i jakiś kalafior z akademii. W ataku 9 która bez podań nie istnieje.
Przecież z tych zawodników z całych 2 formacji to miejsce u Nas ,Bayernie czy Realu to mógłby mieć tylko Haaland.
1
@Faro Raportami to meczu nie wygrasz.
6
Sędziowie pomogli śmietankowym? A to mi nowość.
0
@Pnog37 No za to że gra jak kaszaniarz. Nikt go nie wypychał w pierwszych sezonach. Ale no wszystko ma granice ..
0
@arasz1819 No przy powodzi to każdy Polityk zachował się jak bałwan. Rządzący zero planu czy kontroli nad wydarzeniami oraz braki w kompetencjiach.
. A opozycja szczucie i straszenie ofiarami.
A za podręczniki to się Lewica wzięła i tam to dopiero mogły być kwiatki. Wachlarz płci do wyboru...I takie tam genialne rzeczy.
0
@Pnog37 Jak to jak? Chłop jest jednym z kapitanów. Gdy gra dobrze to kibice go oklaskuja. A tego forum nie czyta.
0
@tbas Tyle że to też rywal mógłby wziąć żeby grać na czas np. Ogólnie mogło by to trochę wpłynąć na dynamikę spotkań.
1
@AxelF No wyszedł trochę na głupka.
Ale co Tusk ostatnio się wytłumaczył że słów o powstaniach Trumpa z Rosją to czapki z głów.
Podsumowując każdy Polityk czasem powie coś głupiego. Problem polega na tym że dyplom bądź brak dyplomu Boska to nas obchodzi tyle co śniegi
Ale co innego jak sprawa może mieć znaczenie przy omawianiu inwestycji państwowych np.
2
@GigiAmoroso Brać do Legii. I odbudować jak Odidje Ofoe....:)
0
@Pnog37 No jak ktoś nie chce grać z zaangażowaniem dla tego klubu, to znaczy że nie jest to miejsce dla niego.
0
@Coutinho007 No Fort się nie popisał też wczoraj.
1
@Pnog37 Każdy z piłkarzy w tym okresie się zrzekł żeby była jasność.
A wina nie jego. Ale skoro jest jednym z najlepiej zarabiających to i oczekiwania są adekwatne do tego.
A na boisku bieda.
0
@Gaz Ten Gundo który sam dreptał w tych meczach na które narzekał. Od gadania jest szatnia. Jak ktoś chce zabłysnąć w mediach to niech zostanie celebryta.
Przyszedł to zespołu z 2 pucharami i nagle 0 pucharów. Teraz wrócił do City i forma jest ale do ciasta....
0
@FcPortoFan1999 Jakby sprzedali wszystkich piłkarzy to może na rok pensji by było.
1
@kaamil1910 @Pnog37 Ponieważ Gavi zawsze daje 100% zaangażowania. Jest Cule oraz nie jest ciężarem też ze względu na wynagrodzenie. Jest dużo młodszy od De Jonga który jest tu tyle lat a nie potrafił zagrać jednego świetnego sezonu. No i Mentalem Gavi to zakrywa 4 holendrow bo te to się wszędzie boi nogi wstawić.
1
@FcPortoFan1999 Może ładna prezentacje zrobił w Powerpoincie.
0
@Lionel_Messi10 Ja już Ci mogę powiedzieć co ugrają - NIC.
1
@norbi77 To ona? Jak na 100lat to muszę powiedzieć.....Nie wiedziałem że można się naciągnąć aż tak.
0
@Lionel_Messi10 Jest beznadziejna. Ostatnio ledwo wygrali z Leganes.
Wcześniej dramat z Betisem. No teraz ograli największe ogórki.
Ale tam jest ciągle ten sam marazm.
0
@tbas Mógłby nie wyjąć bł kat wtedy kest skrócony ale jednocześnie ma mniej czasu aby się położyć.
A takie kontry na 2,3 podania to Nas zaskakują ostatnio w każdym meczu.
0
@Lionel_Messi10 Ale kogo to obchodzi? Wydają i już. Bez znaczenia skąd. Chodzi o sam fakt że Simeone w swojej erze to miał 20 różnych napastników :) A gra jak była beznadziejna tak jest. A kupują raczy ofensywnych którzy tam się często nie odnajdują.
1
@Luciano99 No bo to są sytuacje gdzie nie ma pewności, że Szczęsny by to wyjął.
I dostaje się Peni gdy nasza oborna w kilu meczach to kryminał. Krycie na radar, albo pójście na raz. A wysokie ustawienie linii i spalone to często szczęście. A miejsce potrafił by wykorzystać Elevator Kaborno.
0
@tbas No ale tam był kryminał w obronie i ustawieniu 2 naszych linii. To czemu winić Penie.
Nie pomógł to fakt. Ale na pewno porażka nie jest jego wina.
Mimo że my mieliśmy dużo strzałów. To żadnych czystych okazji o których Flick mówił, że trzeba wykorzystywać.
A Las Palmas wyglądało na zespół który potrafił i wychodzić z pod pressingu. I 2,3 zawodnikami stworzyć sobie okazję.
3
A o co ludzie dzisiaj mają pretensje do Peni? Wiadomo ze nie jest to genialny Bramkarz. Ale jego winy w dzisiejszej porażce to nie było. 1 strzał dobre uderzenie. A drugi nawet jakby tam stał Petr Cech i się rzucił to by tylko upierdzielil hełm.