PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton Nie ma ropy? A to komu to potrzebne? To powysyłać rakiety jednym i drugim to się sami powybijają.
0
@Rupert_Haubica Dziwne żeby mieli w to przychodzić jak Xaviego nie było. Bo chcieć to by chcieli....
0
@Joe_Barbaro Na neutralnym boisku MLS wygrywa. Na pustyni Saudi bo oni przyzwyczajeni do grania z piachem w oczach.
1
Eto'o dawał sobie radę z nisko ustawiona obrona a to podobny profil. Wystarczy dobrze to wykorzystać i sporo ruchliwości z przodu.
9
@Rupert_Haubica Nikt?
Chłopie jak był tu Xavi to zawodnicy sami się zgłaszali i prosili aby tu grać. Co to za pierdoly.
Gundogan wybrał Nas zamiast City.
Cancelo tęskni do teraz. Auba to samo.
0
@MESSIah16 Pięknie upadł ten projekt szejkow. Aż ciepło na sercu.
0
@ViscaelBarca2007 Co nie zmienia faktu że nie grał w każdym z kluczowych meczów/dwumeczów.
Czy to przez kontuzje czy decyzje czymś podyktowana. Tak samo nie podawałem pojedynczych spotkań z Betisem czy Sociedad.
3
@takisobiektos Jeszcze się nie nauczki że w Ekstraklasie można być nawet mistrzem jesieni by później spaść z ligi na wiosnę.
0
@ViscaelBarca2007 W ciągu 2 lat Xaviego opuścił 2 spotkania z Realem ( kontuzje) 2 spotkania z Atletico. Mecz z PSG, z United był rezerwowym, Opuscil mecz z Bayernem , opuścił mecz z Interem....
Czyli wszystkie najważniejsze jakie graliśmy. Rzeczywiście mit....
5
@marcin62 Ja tu też się zgadzam z Stanowskim. Jednak jak zobaczyłem te "ciosy" to uważam że śmiało można by to wyciąć i wykorzystać w filmie Rocky 16. Jak Stalone powróci na ostatnio walkę prosto z sanatorium w wieku 105 lat.
19
Teraz niech Atalanta powiezie Real i będzie pięknie.
0
@Kgorecki2500 Taka miła insynuacja żebyś się częściej mył.
0
@Guess To lepiej niż Mbappe w LL.
0
@FanBarcy22 No pewnie tak. Do tego 3 lata młodszy.
3
@Kapitan hawk Real Madryt to jest Wybitny klub ze stolicy Hiszpani , który nie stawia na Hiszpanów w składzie. Liczy na porażki kadry swojego kraju. Oraz bojkotuje gale gdzie od X lat wygrywa rodak. :)
0
@ViscaelBarca2007 Dunczyk prócz tego że nie można na niego liczyć w trakcie kontuzji ,to ma jeszcze sraczke przed ważnymi spotkaniami.
Obaj są często niedostępny. Ale widocznie z nich 2 bardziej trenerowi podchodzi Araujo. I z mich 2 uważam że to lepszy wybór.
7
@Czajka90 Mowi to gość który trenował zespół zbudowany dokładnie tak samo jak City. Różnica tylko taka ,że pieniądze wykładał Rusek zamiast szejka.....
1
@Ronin47 Ja bym się nie zastanawiał. Poziom podobny.
Ale na tej operacji możemy zarobić to raz.
A dwa że Dunczyk i tak przed większością ważnych meczów ma dyskomfort albo sraczke.
1
@Kapitan hawk Tam jest Griezmann który jest talizmanem aby mistrza nie wygrać.
0
@michal26 Nie. Ugadali się z Arhletickie że dadzą.iu odejść za wysokość klauzuli. Ale płatnej w całości.
1
@MOLESTA Podaj 3 lepszych za 60 mln...
0
@michal26 Ale jakie 100? Jak on ma klauzulę 55...
Za 100 to nie ma mowy
0
Mbappe slabo bo on się przyzwyczaił, ze go Vini za rękę trzyma na lewym skrzydle.
4
Pamiętam jak Real kiedyś miał zaległy mecz I sobie 3 pkt dopisywali. Jakież było zdziwienie jak dostali w nim w cymbał.
1
@michal26 Dla mnie właśnie Nico za Ferrana i Fatiego to idealna podmiana. Finansowo na plus , sportowo również. Do tego chlop by moment się zaaklimatyzował. I jest to gość umiejący grać na obu skrzydłach, a Salah tylko tam gdzie Yamal...
0
@kuz Tak samo nie kończy się dla Nas. Mamy przewagę więc skupić się na sobie. A Ci popaprańcy niech nagrywają filmy i płaczą .
1
@goldmetaxa To jest jego tajna taktyka.
2
I tak za długo miał ten Real szanse na Lidera tabeli....
Teraz tylko w cymbał od Girony, potem to samo z Atalanta i gitara.
0
@michal26 No na końcówki może wchodzić sobie Victor czy Ferran. Ale jak trzeba "ratować" wynik, albo Olmo czy Yamal kontuzja. To nagle bieda z przodu....
0
@Bykunn Właśnie tu nie o to chodzi że ktoś lepszy czy gorszy.
Post mający na celu załapanie idiomów i to starych. A trzeba wrzucić kogos innego :)