0

@Foton Nie ma ropy? A to komu to potrzebne? To powysyłać rakiety jednym i drugim to się sami powybijają.

0

@Rupert_Haubica Dziwne żeby mieli w to przychodzić jak Xaviego nie było. Bo chcieć to by chcieli....

0

@Joe_Barbaro Na neutralnym boisku MLS wygrywa. Na pustyni Saudi bo oni przyzwyczajeni do grania z piachem w oczach.

1

Eto'o dawał sobie radę z nisko ustawiona obrona a to podobny profil. Wystarczy dobrze to wykorzystać i sporo ruchliwości z przodu.

9

@Rupert_Haubica Nikt?
Chłopie jak był tu Xavi to zawodnicy sami się zgłaszali i prosili aby tu grać. Co to za pierdoly.
Gundogan wybrał Nas zamiast City.
Cancelo tęskni do teraz. Auba to samo.

0

@MESSIah16 Pięknie upadł ten projekt szejkow. Aż ciepło na sercu.

0

@ViscaelBarca2007 Co nie zmienia faktu że nie grał w każdym z kluczowych meczów/dwumeczów.

Czy to przez kontuzje czy decyzje czymś podyktowana. Tak samo nie podawałem pojedynczych spotkań z Betisem czy Sociedad.

3

@takisobiektos Jeszcze się nie nauczki że w Ekstraklasie można być nawet mistrzem jesieni by później spaść z ligi na wiosnę.

0

@ViscaelBarca2007 W ciągu 2 lat Xaviego opuścił 2 spotkania z Realem ( kontuzje) 2 spotkania z Atletico. Mecz z PSG, z United był rezerwowym, Opuscil mecz z Bayernem , opuścił mecz z Interem....

Czyli wszystkie najważniejsze jakie graliśmy. Rzeczywiście mit....

5

@marcin62 Ja tu też się zgadzam z Stanowskim. Jednak jak zobaczyłem te "ciosy" to uważam że śmiało można by to wyciąć i wykorzystać w filmie Rocky 16. Jak Stalone powróci na ostatnio walkę prosto z sanatorium w wieku 105 lat.

19

Teraz niech Atalanta powiezie Real i będzie pięknie.

0

@Kgorecki2500 Taka miła insynuacja żebyś się częściej mył.

0

@Guess To lepiej niż Mbappe w LL.

0

@FanBarcy22 No pewnie tak. Do tego 3 lata młodszy.

3

@Kapitan hawk Real Madryt to jest Wybitny klub ze stolicy Hiszpani , który nie stawia na Hiszpanów w składzie. Liczy na porażki kadry swojego kraju. Oraz bojkotuje gale gdzie od X lat wygrywa rodak. :)

0

@ViscaelBarca2007 Dunczyk prócz tego że nie można na niego liczyć w trakcie kontuzji ,to ma jeszcze sraczke przed ważnymi spotkaniami.
Obaj są często niedostępny. Ale widocznie z nich 2 bardziej trenerowi podchodzi Araujo. I z mich 2 uważam że to lepszy wybór.

7

@Czajka90 Mowi to gość który trenował zespół zbudowany dokładnie tak samo jak City. Różnica tylko taka ,że pieniądze wykładał Rusek zamiast szejka.....

1

@Ronin47 Ja bym się nie zastanawiał. Poziom podobny.
Ale na tej operacji możemy zarobić to raz.
A dwa że Dunczyk i tak przed większością ważnych meczów ma dyskomfort albo sraczke.

1

@Kapitan hawk Tam jest Griezmann który jest talizmanem aby mistrza nie wygrać.

0

@michal26 Nie. Ugadali się z Arhletickie że dadzą.iu odejść za wysokość klauzuli. Ale płatnej w całości.

1

@MOLESTA Podaj 3 lepszych za 60 mln...

0

@michal26 Ale jakie 100? Jak on ma klauzulę 55...

Za 100 to nie ma mowy

0

Mbappe slabo bo on się przyzwyczaił, ze go Vini za rękę trzyma na lewym skrzydle.

4

Pamiętam jak Real kiedyś miał zaległy mecz I sobie 3 pkt dopisywali. Jakież było zdziwienie jak dostali w nim w cymbał.

1

@michal26 Dla mnie właśnie Nico za Ferrana i Fatiego to idealna podmiana. Finansowo na plus , sportowo również. Do tego chlop by moment się zaaklimatyzował. I jest to gość umiejący grać na obu skrzydłach, a Salah tylko tam gdzie Yamal...

0

@kuz Tak samo nie kończy się dla Nas. Mamy przewagę więc skupić się na sobie. A Ci popaprańcy niech nagrywają filmy i płaczą .

1

@goldmetaxa To jest jego tajna taktyka.

2

I tak za długo miał ten Real szanse na Lidera tabeli....

Teraz tylko w cymbał od Girony, potem to samo z Atalanta i gitara.

0

@michal26 No na końcówki może wchodzić sobie Victor czy Ferran. Ale jak trzeba "ratować" wynik, albo Olmo czy Yamal kontuzja. To nagle bieda z przodu....

0

@Bykunn Właśnie tu nie o to chodzi że ktoś lepszy czy gorszy.
Post mający na celu załapanie idiomów i to starych. A trzeba wrzucić kogos innego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?