PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@goldmetaxa To jest jego tajna taktyka.
2
I tak za długo miał ten Real szanse na Lidera tabeli....
Teraz tylko w cymbał od Girony, potem to samo z Atalanta i gitara.
0
@michal26 No na końcówki może wchodzić sobie Victor czy Ferran. Ale jak trzeba "ratować" wynik, albo Olmo czy Yamal kontuzja. To nagle bieda z przodu....
0
@Bykunn Właśnie tu nie o to chodzi że ktoś lepszy czy gorszy.
Post mający na celu załapanie idiomów i to starych. A trzeba wrzucić kogos innego :)
2
@Commando I bardzo dobrze się stało. Teraz tylko czekać aż się ta Unia z Urszula opamiętają z tym swoim zielonym ładem...
1
@fart To że akurat sobie gadają to tam mogą gadać o pierdolach. Gorzej że na te komisję miliony idą z podatków.
1
@maroon Dokładnie. A w swoim pierwszym Xavi miał 38pkt na tym etapie.
0
Lewy teraz wróci I zagra dopiero w debiucie Szczęsnego w PK z Racingiem Wypizdowo.
Flick przeczytał Ramble I się wku....znaczy zdenerwował.
0
@KamQiX A jakby sierpniu ktoś powiedział że będziemy liderem LL I na 3 miejscu w tabeli CL. Ogrywajac Real i Bayern?
1
@MarianekFCB Czekaj niech sie zastanowię jakie odczucia ma kibic po przegranym meczu....
1
To nie personalia były ostatnio problemem. Ani Pena, ani brak Yamala czy Casado. To był brak pomysłu z przodu. Oraz to że przeciwnicy już wiedzą jak gramy.
Wystarczy mieć pomysł z przody, kilka opcji ataku i sytuacje będą. A jak będą sytuacje to i w ataku może grać emerytowany Paweł Brożek i też by coś strzelił.
3
Mallorca strzela średnio gola na mecz. Więc wystarczy strzelić dzisiaj 2.
0
@Stinger_ No jednak czasem to on w rozegraniu nawet przeszkadzał.
0
@Kengo To było nie do wyjaśnienia. Jeszcze to było "wiekie'
CSKA z Vagnerem Love....
Ostatnio to samo mi zrobiło City. Uwalił kupon w CL remisujac z Feyenordem.
0
@Kengo Ja kiedyś puściłem taśmę głosem do wygrania było coś koło tysiaka. Jeszcze stacjonarnie w STS. CSKA zamykało kupon, do przerwy wygrywali 3:0. Mowie jadę odebrać kasę bo zanim dojadę będzie akurat. Jakież było moje zdziwienie jak przegrali 3:4....
0
@kuz Zagdza się. Więc granie wysoka intensywnością nie może być jednym pomysłem.
1
@tbas Absolutnie nie to że brakuje. Po prostu drugi zespół również podnosi intensywność. I od początku stara się narzucić wysoka.
Jest brak pomysłu aby zaatakować inaczej. Każdy już wie jak mu chcemy grać. I nawet Las Palmas ostatnio przez pierwsze 15 minut narzuciło nam pressing.
Brak jest alternatywy dla planu A
0
@Kgorecki2500 No ja mówię o 24. Bo w filmach zazwyczaj na ten dzien wypożyczane są stroje MIKOŁAJA! W galeriach siedzi Mikołaj.
Gwiazdor to w Choroszczy jest jak Zenon snickersa nie zje.
1
@kuz Torre był bardzo słaby w tym meczu. I duża jego cześć był poza gra. Gavi również slabo, ale ten chociaż wygrywał pojedynki fizyczne.
0
@Kgorecki2500 @BulaKG A widziałeś w telewizji jakaś reklamę z gwiazdorem? Albo w gazetce biedronki "list do gowazdora"?
Albo żeby Karolak gwiazdora grał w jakimś filmie?
Bo właśnie. Tylko Święty Mikołaj.
6
@kuz W ostatnim meczu pisałeś ze będzie dobrze i Torre pokaże klasę...
Tu nie problemem są personalia. Ale brak pomysłu i jeden schemat.
1
@Stinger_ Bo w uju ma Everton.
2
@Mitch_Atleta A kto jest jeszcze w tym przegranym teamie? To trzeba do ławki przyspawać.
0
@fart Tyle to nikt nie da. Dało by United, ale tam zwolnili wizjonera.
0
@NeroTFP1 Ja bez chemii to nie lubię jeść produktów. Zawsze jak patrzę na skald i nie ma nic na E albo cytrynianu potasu albo benzoesanu to nie biorę.
0
@Matheu12 Pena to sobie mógł grozić ze nie posprzą bidonów z szatni.
2
@takisobiektos Tam kto by nie przyszedł do tej Romy to tam jest zbiór kaszaniarzy i wypaleńcow.
0
@Marian_Pazdzioch Krzystof Ibisz czy Benjamin Button?
0
@Roobo No jasne że brakuje.
Ale o motywacje trzeba dbać ciągle. A pomysłów taktycznych to Flick nie będzie szukał z zawodnikami.
3
@Matheu12 Lepsza liga, lepsza kasa, nowe wyzwanie. Niezrozumiale to by było gdyby poszedł do ligi wielbłądziej.