1

@Kapitan hawk Ciekawe ile prawa do tego gówna.

16

@Faro A skoro Darek to Dariusz. To dlaczego Marek to nie Mariusz?

0

@gaucho104 Xavi dostal niechcianego w Europie Cancelo i leśnego dziadka Gundogana. A Flick dostal Olmo. Więc gdzie różnice? @tbas

Nie mówiąc o tym że Xavi miał szpital a Flick pełny zespół.

3

@kuz Ale on już blokował nam rejestrację zawodników.....

3

@Rust_Cohle Sancho też już był kalafiorem ,a tu nagle odszedł z United i się okazało że potrafi dalej grać w piłkę.


Nowe wyzwanie daje motywację. Za frytki to czemu nie? Trzeba tylko z United zrobić frajerów jak z Nas Atletico przy wypożyczeniach.

0

@Kengo Karne z dupy są w ich DNA

16

@DonCarletto No bo mówił że by przyjechał na gale ZP , więc o co chodzi? Gdzie skłamał? :)

0

@GigiAmoroso Jak co myśleć? Chłop zrobił na ten moment z Juve nowa Bologne :) Zobacz którzy oni w lidze są.

1

@Aragorn33 Konserwatorzy zaraz powołanie do woja dostaną i się skończy afera .

0

@rafik300010 Chyba mało wiesz o kibicach. Bo na CL to często jeżdżą pikniki i turyści. A w lidze masz kibiców miejscowych najbardsiej zrzytych z klubem. I dla klubów PL liga zawsze będzie ważniejsza.

0

@Rewolucja123 Presezon to wiadomo.
A jeżeli chodzi o kontuzje. To lepiej mieć w tak młodym wieku niż później. Lepiej się tkanki, mięśnie regenerują i bez problemy do sprawności wróci.

byle forma zwyżkowała.

0

@tbas No to też. Ale wcześniej było go pełno wszędzie. W pojedynkach oraz w wejściach do ostatniej tercji. A teraz nic.

4

Ja to bym chciał abu do formy wrócił Gavi.
Chłop jak wchodzi ostatnio to zupełnie znika.

1

@tbas To oczywiste. Do tego trochę błędów z rotacjami. Bo w dwóch wyjazdowych meczach Flick wymienił kilku na raz i była wtopa.

0

@Rewolucja123 On może mieć i 20 wygranych z rzędu. A i tak mistrza nie zdobędą.

0

@bartekvisca Chodzi o to że może sobie sędziować albo nie. Bo nie byłby związany kontraktem. I nagle mógłby polecieć sobie sędziować mecz w lidze indyjskiej.

3

Początek sezonu średni ale punktowo dobrze. Udało się wyrwać punkty z Valencia ,Rayo mimo że gra nie powalała. Potem byl "miodowy miesiąc" i gra była duże lepsza, była skuteczność u zwieńczone to było wygranymi z Realem czy Bayernem. A teraz ani pięknej gry od wielu spotkań ani wyników. Chodz po dobrym okresie mamy super pozycję w CL i dalej jesteśmy jeszcze w czubie tabeli.

Natomiast jeżeli sytuacja się nie poprawi to zaraz nie zostanie z tego nic. Brak umiejętności remontady jest straszny, wymówki że wypadł Yamal śmieszne.
Fizyczna forma coraz slabsza. A pomysł na grę wydaje się jeden nie zależnie od tego jak gra rywal...

0

@normasubiektywna A ilu swoich miał w Bayernie? Przejął klub po Kovacu i nie przyszedł ani 1 nowy pilkarz. Mimo to udało się zdobyć tytuły....

10

@Lewy952468xx Rozum Ci ucieka i go nie dogonisz.

1

@maroon Dlatego lepiej 2 razy wygrać po 1:0 niż raz 7:0 i przegrać.

0

@Rewolucja123 Przestań opowiadać ze top3 LL to powrót do topu. Przypomnij kiedy my byliśmy poza top3....

0

@Kondziubarca Strach pomyśleć jak będziemy punktować w 2 sezonie Flicka...

0

@Messi96_96 Ja tam uważam że on zdecydowanie lepiej gra na obronie.

0

@ViscaelBarca2007 Bez Araujo? Szkoda.

0

A jeszcze 10min temu United byl memem. City z przełamaniem. Amorim źle wybrał klub. Pep wracał na tron....

0

@Luciano99 No i jeden mecz lepsza ocenę grajac 809 minut niż drugi grając 82 :)

5

Ten Endrick taki niby talent. A tu Roque maw lidze 4x więcej goli oraz dużo lepsza ocenę. :)

0

@partymaker Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

1

@Encore Nie no. Tam potrzebna przebudowa. Skład nagle wygląda jak zbieranina przeciętniaków w porównaniu do ostatnich lat.

A i liga dużo mniej ciekawa.

No i w PSG nie możesz nic wygrać. Możesz tylko przegrać. :)

0

@Encore Od kogo mógłby dostać ofertę? Jak nikt nie potrzebuje trenera.

Po drugie ten sezon to tylko na przetarcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?