PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Ciekawe ile prawa do tego gówna.
16
@Faro A skoro Darek to Dariusz. To dlaczego Marek to nie Mariusz?
0
@gaucho104 Xavi dostal niechcianego w Europie Cancelo i leśnego dziadka Gundogana. A Flick dostal Olmo. Więc gdzie różnice? @tbas
Nie mówiąc o tym że Xavi miał szpital a Flick pełny zespół.
3
@kuz Ale on już blokował nam rejestrację zawodników.....
3
@Rust_Cohle Sancho też już był kalafiorem ,a tu nagle odszedł z United i się okazało że potrafi dalej grać w piłkę.
Nowe wyzwanie daje motywację. Za frytki to czemu nie? Trzeba tylko z United zrobić frajerów jak z Nas Atletico przy wypożyczeniach.
0
@Kengo Karne z dupy są w ich DNA
16
@DonCarletto No bo mówił że by przyjechał na gale ZP , więc o co chodzi? Gdzie skłamał? :)
0
@GigiAmoroso Jak co myśleć? Chłop zrobił na ten moment z Juve nowa Bologne :) Zobacz którzy oni w lidze są.
1
@Aragorn33 Konserwatorzy zaraz powołanie do woja dostaną i się skończy afera .
0
@rafik300010 Chyba mało wiesz o kibicach. Bo na CL to często jeżdżą pikniki i turyści. A w lidze masz kibiców miejscowych najbardsiej zrzytych z klubem. I dla klubów PL liga zawsze będzie ważniejsza.
0
@Rewolucja123 Presezon to wiadomo.
A jeżeli chodzi o kontuzje. To lepiej mieć w tak młodym wieku niż później. Lepiej się tkanki, mięśnie regenerują i bez problemy do sprawności wróci.
byle forma zwyżkowała.
0
@tbas No to też. Ale wcześniej było go pełno wszędzie. W pojedynkach oraz w wejściach do ostatniej tercji. A teraz nic.
4
Ja to bym chciał abu do formy wrócił Gavi.
Chłop jak wchodzi ostatnio to zupełnie znika.
1
@tbas To oczywiste. Do tego trochę błędów z rotacjami. Bo w dwóch wyjazdowych meczach Flick wymienił kilku na raz i była wtopa.
0
@Rewolucja123 On może mieć i 20 wygranych z rzędu. A i tak mistrza nie zdobędą.
0
@bartekvisca Chodzi o to że może sobie sędziować albo nie. Bo nie byłby związany kontraktem. I nagle mógłby polecieć sobie sędziować mecz w lidze indyjskiej.
3
Początek sezonu średni ale punktowo dobrze. Udało się wyrwać punkty z Valencia ,Rayo mimo że gra nie powalała. Potem byl "miodowy miesiąc" i gra była duże lepsza, była skuteczność u zwieńczone to było wygranymi z Realem czy Bayernem. A teraz ani pięknej gry od wielu spotkań ani wyników. Chodz po dobrym okresie mamy super pozycję w CL i dalej jesteśmy jeszcze w czubie tabeli.
Natomiast jeżeli sytuacja się nie poprawi to zaraz nie zostanie z tego nic. Brak umiejętności remontady jest straszny, wymówki że wypadł Yamal śmieszne.
Fizyczna forma coraz slabsza. A pomysł na grę wydaje się jeden nie zależnie od tego jak gra rywal...
0
@normasubiektywna A ilu swoich miał w Bayernie? Przejął klub po Kovacu i nie przyszedł ani 1 nowy pilkarz. Mimo to udało się zdobyć tytuły....
10
@Lewy952468xx Rozum Ci ucieka i go nie dogonisz.
1
@maroon Dlatego lepiej 2 razy wygrać po 1:0 niż raz 7:0 i przegrać.
0
@Rewolucja123 Przestań opowiadać ze top3 LL to powrót do topu. Przypomnij kiedy my byliśmy poza top3....
0
@Kondziubarca Strach pomyśleć jak będziemy punktować w 2 sezonie Flicka...
0
@Messi96_96 Ja tam uważam że on zdecydowanie lepiej gra na obronie.
0
@ViscaelBarca2007 Bez Araujo? Szkoda.
0
A jeszcze 10min temu United byl memem. City z przełamaniem. Amorim źle wybrał klub. Pep wracał na tron....
0
@Luciano99 No i jeden mecz lepsza ocenę grajac 809 minut niż drugi grając 82 :)
5
Ten Endrick taki niby talent. A tu Roque maw lidze 4x więcej goli oraz dużo lepsza ocenę. :)
0
@partymaker Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
1
@Encore Nie no. Tam potrzebna przebudowa. Skład nagle wygląda jak zbieranina przeciętniaków w porównaniu do ostatnich lat.
A i liga dużo mniej ciekawa.
No i w PSG nie możesz nic wygrać. Możesz tylko przegrać. :)
0
@Encore Od kogo mógłby dostać ofertę? Jak nikt nie potrzebuje trenera.
Po drugie ten sezon to tylko na przetarcie.