1

@paweldunajecfcb Poczekać na IPhone 21

2

@MateS Najlepiej wtedy kiedy się ma ochotę.

0

@daniel32778 A myślisz co robi faktycznie? Widziałeś jego jakaś wypowiedź żeby krytykował klub po zwolnieniu nawet?

2

@Marian_Pazdzioch A gdzie takiego zielonego na kasę? Palety rozładowywać i jednocześnie podłogi na mokro robić.

0

@mekston Tam Paweł Brożek na 9 by strzelał.

1

@norbi77 Dla mnie podobny. Ale to piłkarz pomiędzy Iniesta a Xavim. Zdecydowanie więcej operujący niżej jak Xavi. I zdecydowanie mniej wejść w pole karne w porównaniu do Andresa.

2

@norbi77 A i tak z nikim nie podzieliłaby się drzwiami.

0

@mekston Dalej mało kogo przekonał. A na pewno nie jest pierwszoplanowa postacią nawet Realu. A gdzie mowa o lidze.

0

@Gaz Salah po transferze by był odpowiedzialny za podawanie bidonu Leo Messiemu.

0

@Luciano99 Motta i z Juve i z Milanu druga Bologne zrobi :)

0

@mekston Dalej dla mnie słaby jest póki co. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

1

@maatiixx U mnie prawie zawsze jest alko. Natomiast polityki nie ma.

0

@mekston Warto zaznaczyć że gola stracioi grając po 11stu. A gdyby nie czerwo to byłoby 0:2 pewnie.

0

@Sysia11 Przecież to jego max. Chyba że do Elevatora Kaborno.

4

@TheCule Jak ktoś tu od razu widzi faszyzm to z nim coś nie tak :)

4

@Safrani Gdyby naszym problemem były glupie żarty polityków. To bylibyśmy pięknym krajem.

Problem jest taki że politycy żartują w sprawie własnych obietnic wyborczych.

0

Wystarczyło Nuneza posadzić żeby nie przeszkadzał i od razu widać efekty.

1

@Katalończyk 99 No powodzi się. Rozsyla CV po postalach plotkarskich.

1

@Messibestplayerintheworld Raphinia wiele razy uderzał z dystansu. Olmo również.

1

@matirix20 Ciekawe czy poradziłby sobie w chłodny deszczowy wieczór w Stoke.

0

@kuz To trzeba zakazać pracy 5 dni ciągiem żebyś z żoną mógł dzień spędzić.....

3

@Bykunn @kuz @Mixtape Równoważny dzień pracy zależy od pracodawcy. Ale tak głównie jest taki.
Z tym że w handlu w weekendy pracują głównie studenci dzienni którzy mogą pracować tylko w te dni. Więc gdzie problem?

5

Ale co United naładowane po wygraniu z City wyszło na "Wisienki" to ich.

0

Najważniejsze że ogralismy 7:0 Valladolid.

6

@kuz A jak ktoś w tygodniu nie mial czasy żeby kupić prezenty?
Co komu przeszkadza że ludzie po sklepach chodzą jak sam siedzi w domu na dupie.

1

@DiSBlaDE Chcecie wypić cały alkohol? Łachudry

0

@blakkudium Jakaś firma krzak. To tak jakby Lech Poznań grał w koszulkach Reserved.

0

@kuz Przegraliśmy tu 148 razy z rzędu. Ake damy radę.

1

@Faro Przecież to kazdy wiedział. Z popeirdolkami w PK zagra i tyle.

0

@Faro Granie jednocześnie Lewym i Ferranem to tak jakbyś w ataku pozycyjnym miał 2 mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?