PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb Poczekać na IPhone 21
2
@MateS Najlepiej wtedy kiedy się ma ochotę.
0
@daniel32778 A myślisz co robi faktycznie? Widziałeś jego jakaś wypowiedź żeby krytykował klub po zwolnieniu nawet?
2
@Marian_Pazdzioch A gdzie takiego zielonego na kasę? Palety rozładowywać i jednocześnie podłogi na mokro robić.
0
@mekston Tam Paweł Brożek na 9 by strzelał.
1
@norbi77 Dla mnie podobny. Ale to piłkarz pomiędzy Iniesta a Xavim. Zdecydowanie więcej operujący niżej jak Xavi. I zdecydowanie mniej wejść w pole karne w porównaniu do Andresa.
2
@norbi77 A i tak z nikim nie podzieliłaby się drzwiami.
0
@mekston Dalej mało kogo przekonał. A na pewno nie jest pierwszoplanowa postacią nawet Realu. A gdzie mowa o lidze.
0
@Gaz Salah po transferze by był odpowiedzialny za podawanie bidonu Leo Messiemu.
0
@Luciano99 Motta i z Juve i z Milanu druga Bologne zrobi :)
0
@mekston Dalej dla mnie słaby jest póki co. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
1
@maatiixx U mnie prawie zawsze jest alko. Natomiast polityki nie ma.
0
@mekston Warto zaznaczyć że gola stracioi grając po 11stu. A gdyby nie czerwo to byłoby 0:2 pewnie.
0
@Sysia11 Przecież to jego max. Chyba że do Elevatora Kaborno.
4
@TheCule Jak ktoś tu od razu widzi faszyzm to z nim coś nie tak :)
4
@Safrani Gdyby naszym problemem były glupie żarty polityków. To bylibyśmy pięknym krajem.
Problem jest taki że politycy żartują w sprawie własnych obietnic wyborczych.
0
Wystarczyło Nuneza posadzić żeby nie przeszkadzał i od razu widać efekty.
1
@Katalończyk 99 No powodzi się. Rozsyla CV po postalach plotkarskich.
1
@Messibestplayerintheworld Raphinia wiele razy uderzał z dystansu. Olmo również.
1
@matirix20 Ciekawe czy poradziłby sobie w chłodny deszczowy wieczór w Stoke.
0
@kuz To trzeba zakazać pracy 5 dni ciągiem żebyś z żoną mógł dzień spędzić.....
3
@Bykunn @kuz @Mixtape Równoważny dzień pracy zależy od pracodawcy. Ale tak głównie jest taki.
Z tym że w handlu w weekendy pracują głównie studenci dzienni którzy mogą pracować tylko w te dni. Więc gdzie problem?
5
Ale co United naładowane po wygraniu z City wyszło na "Wisienki" to ich.
0
Najważniejsze że ogralismy 7:0 Valladolid.
6
@kuz A jak ktoś w tygodniu nie mial czasy żeby kupić prezenty?
Co komu przeszkadza że ludzie po sklepach chodzą jak sam siedzi w domu na dupie.
1
@DiSBlaDE Chcecie wypić cały alkohol? Łachudry
0
@blakkudium Jakaś firma krzak. To tak jakby Lech Poznań grał w koszulkach Reserved.
0
@kuz Przegraliśmy tu 148 razy z rzędu. Ake damy radę.
1
@Faro Przecież to kazdy wiedział. Z popeirdolkami w PK zagra i tyle.
0
@Faro Granie jednocześnie Lewym i Ferranem to tak jakbyś w ataku pozycyjnym miał 2 mniej.