3

Sprzedaż Araujo jak weszliśmy do zasady 1:1, ma sens tylko po przyjściu Taha. My mieliśmy straszne problemy na środku obrony. Jakby któryś z podstawowych nam wypadku to grać musial Dominguez...
No ciężko wygrywać puchary mając 2 stoperów.

Kluby z PL stać zapłacić 60mln jednorazowo. Araujo nie ma żadnej amortyzacji więc to czysty zysk. Natomiast Juve odpada bo oni kasy nie będą mieli.

0

@MesQueUnClub96 No my im oddajemy kogos kto będzie co najwyżej rezerwowym u Flicka :)
Któremu się kończy niedługo kontrakt. I nie odpowiedział na ofertę przedłużenia.

3

Podobno fajna u Nas atmosfera. Flick super kontakt z kibicami. Zespół zjednoczony.
A wszyscy wiedzą co Araujo powiedział w szatni.

1

@MesQueUnClub_87 Ja uważam że tylko Polacy tak twierdzą. Nic nie zepsuł. Nie dał nic ekstra.
Ale każde wyjście wyglądało lekko niebezpiecznie.

0

@szymon6847 Od Juve 3 piłki i pompkę.

0

@cules100pro Chłopaki z Juve to mają duży problem. Kasy wydali , kilku trenerów czy piłkarzy jeszcze nie spłaconych a w klubie już ich nie ma.
Do tego brak pucharów w tym sezonie. A brak awansu do CL byłby ich katastrofa.

0

@Aragorn33 No ale wrócił. Podobno teraz mamy sztab fachowców. To i Araujo doprowadza do porządku.

2

@Ghostface Jest spalony. Bo samym gadaniem niczego nie zmienisz.
A odbudować wizerunek jest trudniej niż go zburzyć.

2

@bartas97 Do 2018 roku był przepis że zawodnik nie może reprezentować 2 klubów w jednym sezonie CL.

Ty nie podałeś żadnych danych. Dlaczego nie zostali dopuszczeni. Jaka była argumentacja. Do kogo się zwrócili najpierw. :)

1

@Mitch_Atleta Nie ma na to żadnych dowodów to raz. A dwa Araujo nigdzie nie odszedł.

1

@bartas97 No to są dwa zupełnie odmienne przypadki. Inne rozgrywki to raz. A dwa że tu zwe9djocy byli już zarejestrowani w obecnym klubie i w nim grali.

1

@Aragorn33 Jestem ciekaw czy jakby teraz chciał sprzedać Pedriego to też byłbyś zadowolony. Bo wpisuje się też w ten przykład.

0

@kanver_ Tylko przedłużenie umowy. Za taką ilość pieniędzy następcy nie dostaniemy.

Jeżeli on nie chce to wtedy sprzedaż powyżej 60. I nie do Juve bo to sknerusy. Już się do walki wlaczyl niby Arsenal.

0

@Czajka90 Zawsze możesz dźwięk wyłączyć.

1

@Comentateiro No dokładnie. To są pieniądze które nam uciekają. Tako Inpost mając usługi za granicą rozlicza się normalnie w danym kraju.

0

@bart_azz Pena za to piłkę zazwyczaj kopał.

2

@Deeespacito To do roboty zapier...
A nie strumyki. A na internet stać? Na komputery, laptopy telewizory i smartfony stać?
Pokolenie nierobów.

1

Mecz na Eleven czyli jak zwykłe ligowe mecze Barcy. A ludzie pytają o jakieś strumyki....
To na czym Wy oglądacie te mecze zazwyczaj?

0

@Alvarinho Spóźni się na odprawę przed finałem np.

0

@KmN Przecież zalogowanie w aptece trwa minute. Albo apka Eleven, albo Canal +. Albo player i pakiet z Eleven.

7

I to jest właśnie klasa . Penia się spóźnia a Wojtek żeby być punktualnie wypalił 2 szlugi w samochodzie jadąc.

0

@tbas @Comentateiro Mamy potentata Polskiego jakim jest Inpost. Który przynosi ogromne zyski dla budżetu. A mimo tego nasz rząd nie wprowadzi nic aby jego rywale zagraniczni DPD I DHL mieli ciężej albo musieli się rozliczać w Polsce.

1

@Mroziu Ja tam mam w dupie gdzie jest rozgrywany. Czy w Hiszpanii, czy Arabii czy w USA. Zwyciestwo smakuje tak samo. Ogranie Realu ewentualne również. Tym bardziej dla kibica z Polski który kazdy mecz widzi w TV

1

Bardzo dobrze ze jest Gavi zamiast Torre. To nie czas na eksperymenty. Sprawdziło się to z Atletico. I dobry wybór patrząc na to jak intensywnie gra Athletic.

0

@Messibestplayerintheworld Talent cieszy oczywiście. Ale za tym muszą iść wymierne korzyści. Bo samo ogrywanie Jaśków nie daje nic ani drużynowo ani indywidualnie.

0

@DonCarletto Na 135 rat po 0%.
I właśnie po tych ruchach już jest limit w FFP. Bo trofeów będzie brak. A brak CL ich całkiem by zgubił.

A Araujo chcą wypożyczyć i opłacać połowę pensji :)

1

@sergio5 Ogólnie piłkarze tej nacji nie są za bystrzy.

0

Jeżeli mieli byśmy sprzedawać Araujo to na pewno nie do biednego Juventusu. Oni to by chcieli za darmo. Nie przedłuży umowy to w letnim oknie dla tego kto da więcej.

0

@Messibestplayerintheworld W sumie bez znaczenia jeżeli nie będzie tytułów.

0

@ViscaelBarca2007 No ale dalej to wszystko spekulacje. Mogą się zawodnicy czy klub tak zachowywac. Jak nie przedłuży kontraktu to oczywista jest chęć sprzedaży. Ale ta plotka o Juve I wypozyczeniu za frytki i opłacaniu połowy pensji to zart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?