PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Taki dobry ten Kvara że Werner go zastąpi? ;)
6
Po ostatnim wpierdzielu byli silniejsi, to teraz będą niepokonani...
1
@Faro Bo Gavi wypadał w ostatnich meczach dobrze.
16
Arteta jeszcze 500mln na transfery i może tarcza wspólnoty wpadnie do gabloty.
0
@Faro To zależy jakie ma zadania pomocnik. Bo głównym jego zadaniem jest rozgrywanie i płynne przechodzenie z obrony do strefy ataku. Przyspieszanie gry , wyjście z pod pressingu itp. Asysty to dodatek.
Coś jak był moment że De Jong strzelał bramki wchodząc w pole karne z drugiej lini. Szkoda tylko że w rozegraniu byl wtedy bezużyteczny.
1
@norbi77 Dzieci mają taką wiedzę. A połowa ludzi głosujących nie umieć wytłumaczyć pojęcia: inflacja :)
4
Trzeba im jeszcze jeden wpierdziel taki spuścić to będą jeszcze silniejsi.
1
@norbi77 Ja też nigdy nie zmieniałem a to dlatego że kiedyś nie miałem wcale :)
A lat minęło sporo.
0
@MesQueUnClub96 No zajmie miejsce Alvareza w City. Ten był glownie rezerwowym ale umiał odciążyć czasem Haalanda.
10
@D10SLEO No tak jest świat skonstruowany ze póki nie masz wyroku to jestes niewinny. I to nie Ty musisz ta niewinność udowodnić. Tylko ktoś musi Tobie winę.
0
@D10SLEO @MesQueUnClub96
Kvara vs topowe ekipy. Przez 3 sezony w Serie A ani jednego gola z Interem, 1x Milan, 2x Juve , 0 z Roma. Na 158 spotkań :)
W Lidze mistrzów z Realem, Barca , Liverpoolem 0 w Kanadyjce. Gole tylko z tragicznym Ajaxem....
0
@MesQueUnClub96 No za nikogo na lewe skrzydło. Bo nikt tyle wart nie jest. Masz Nico za 50, Lookmana za około 40, który w tym sezonie ma lepsze statystyki i miał świetny poprzedni sezon.
0
@tbas To jest właśnie kluczowy argument. 1 świetny sezon I 2 przyzwoite w Serie A za 80mln? :)
0
@MesQueUnClub96 No tak mówię. Że za taką kasę jaka za niego chcą to nie jest wart.
0
@BORO_12 Po pierwsze to Nico kosztował by mniej. Sprawdzony jest w LL a nie Serie A. Jest Hiszpanem, więc aklimatyzacja zdecydowanie łatwiejsza. No i z sukcesem w kadrze oraz zna połowę naszych chłopaków.
0
@MesQueUnClub96 Co najmniej około 10. W tym mecze z nami gdzie wyglądał jak kalafior.
0
@Eklerek Ta ta. Za taką kasę to jednak spore ryzyko. Za gościa który miał 1 super sezon w klubie ,gdzie nie ma takiego ciśnienia na puchary jak w tych topowych.
2
@Esteban_ Gość 1 sezonu na ten moment. Tylko szejkow stać bo oni kasy liczyć nie muszą.
2
@MOLESTA Już go w papier szejki pakują
2
@Hellrider Jakbyśmy mieli oceniać polityków na podstawie gadania. To wszystkich z wszystkich krajów trzeba by zebrać i wysłać w kosmos.
0
City się miało wzmocnić w tym oknie. A oni wydają kasę na jakichś kelnerów z Ligue 1.....
1
@norbi77 Gwarancji nie ma nigdy. Tak samo jak gwarancja tego że Araujo sprawdzi się u Flicka albo nie złapie kolejnej kontuzji jak co sezon.
2
@takisobiektos Araujo też nie. Tyło 1,5 roku.
0
@Safrani Len? Chlop zawsze się przykładał do treningów. Do tego nigdy z nim nie było problemów boiskowych czy poza boiskowych.
0
@Encore Ale kto tak stwierdził? Na ren moment to Rash w wieku Greenwooda osiągnął więcej.
0
Greenwood z United dał sobie radę w LL. I miał długa przerwę przed tym. To czemu Rashford ,który jeszcze niedawno strzelał sporo goli i był nawet moment gdzie był najlepszym zawodnikiem za Ten Haaga miałby sobie nie poradzić. Aby być lepszym niż Fati z Ferranem to dużo nie trzeba.
0
@ViscaelBarca2007 No to musimy zrobić jak Atletico z nami. Wypożyczenie z opcją wykupu za duża kasę. I opłacanie 30% pensji.
0
@Niedzwiad Mamy tyle spotkań przed sobą że śmiało będzie grał i na lewej i w środku.
1
@Lionel_Messi10 Takie sobie. Nawet w United nie jest kluczowym piłkarzem.
0
@escarabajo BVB to z mocnych ekip kogokolwiek ograla?