0

@Kwiatek67 Nagroda za mecz z 4ligowcen?

To ogólnie wyjdźmy taka 11stka jak na tych kelnerów, wszyscy zasłużyli.

0

@FCB24 No przeszłość jakaś odległa to nie jest, to raz. A dwa że obaj trenuja pod okiem Flicka ktory obu nie znał. Fermin dopiero co był gwiazda IO. Skoro przychodzi Flick i daje więcej szans Ferminowi to widocznie ten wygrywa rywalizację. A bramki z 4 ligowcem są bramkami, ale no ciężko na tym zbudować coś.

0

Jakieś plotki o odejściu Araujo ,które podaję tylko Wloski szmatławiec. A już pełni komentarzy krytykujących Araujo.
Prawda jest taka zennowego kontraktu nie podpisał. Ale nikt nie wie jaka propozycje i czy otrzymał od władz. A druga sprawa że chlop jest przywiazany do Barcy. Widać to było gdy w wolnym czasie chodził na mecze Barcy B.

3

@szymonekk To zależy jakie dostaną wytyczne od Realu Madryt.

0

@FcPortoFan1999 PSG robi sobie Portugalska kolonie

0

@dv7wisnia w przepisach po bezpośredniej czerwonej 2 mecze to jest z urzędu. Czyli nie ma po co się komisją zbierać. Ale w przypadku agresji zamierzonej, do tego zachowania agresywnego wobec sędziego czy rywali po kartce jest dodatkowa kara.

0

@FCB24 Zobacz statystyki Fermina z zeszlego sezonu i zobacz Torre z Girony :) A no tak nie grał tak jakby nie grał w Betisie....

8

Donald Tusk: Gdybym to ja był teraz prezydentem Barcelony. To stadion by już stał. Długu by nie było.
A budżet wynagrodzen wynosił by dzisiaj połowę tego co wynosi.

0

@MesQueUnClub96 Od pierwszego włożenia

2

@xvcWinterSoldier Pingwiny z Grenlandi się łatwo nie poddadzą?

1

@Comentateiro No zgadza sie. Ale jednak to dzięki wzrostowi najniższej krajowej mozemynjuoic więcej? Bo ostatnio krytykowałeś że wzrastała za szybko. To może jednak tych kostek masła za dużo możemy kupić?

0

@GeneralXavi Wolę to czego więcej i jest więcej warte. Papier to tylko papier.

0

@Mitch_Atleta No ciężko gościa po emeryturze nagle nauczyć grać nogami i wychodzić na 40 metr kiedy nigdy tego nie robił.

0

@Mitch_Atleta Wskoczył Tibo bo on w Realu ma pozycję jak mało kto. Szczęsny dla wielu w Barcy to jest nikt. Gość który wrócił z emerytury zabezpieczyć sklad. I tyle. Flick widzi treningi, do tego bardziej mu odpowiada Penia z względu na wyjścia z bramki i styl w którym Wojtek nigdy nie grał. Do tego bariera językowa w porozumieniu z obrońcami.

0

@Mitch_Atleta A czemu mialby bronić Szczęsny? Gość zagrał 1 mecz w PK. I to chyba normalne że w Superpucharze broni 1.

1

@Faro No hylo goris od Messiego. I zarabiali mniej od Messiego. Ale Busi , Alba czy Suarez dlai nam wiele wiele więcej niż obecni na szczycie drabinki Lewy z De Jongiem.

1

@Comentateiro Widzisz jaki mamy dobrobyt bo rządach PISU. A Ty narzekasz co chwilę.

0

@KrwawiaceoczyVEB Już po meczu. Inter mało traci, a Milan w ataku to katastrofa.

0

A co z Zielińskim, że konkurent schodzi a on nawet nie jest pierwszym z ławki do wejścia?

0

Ale w La Lidze jak Endrick wejdzie to Ćwiąkalski lub Swiecicki będą juaieki wspomnieć o Endricku ,ze jak będzie miał okazję to uderzy. Bo kiedyś szli z kontra chlop nie umiał jednocześnie prowadzić piłki I podnieść głowy. Uderzył i wpadło....

4

@pt9 @norbi77 @Bykunn Też jestem zdania że powinno być coś takiego jak przedmiot w szkole gdzie uczyli by takich codziennych rzeczy. Można się śmiać ale jak słyszę że ktoś się boi wymienić żarówkę...albo nie umie odpowietrzyć grzejnika. No mi ręce opadają. Wiadomo ze można wszystko zlecić komuś czy "fachowcowi" . Ale no czekać 30minut na gościa któremu zejdzie na robocie 5minut....

1

@LinekMichal No ogólnie ja sam kół np przy wymianie zimowych na letnie też nie zmieniam. Bardziej z lenistwa/wygody. Ale jak np złapie gumę gdzieś w polu. To 5minut i po sprawie, zamiast czekać na serwis.....

1

@pt9 Dembele wyjaśnić? Chlop grał na prawym skrzydle, gdzie u Nas grał Messi. Który skrzydłowymi nie był ale większość akcji tam rozpoczynał.

@LOPEZ16 Też mnie bolal Cou. Wydawał się idealny na lewą stronę. Fajne zejście do środka, super strzał. No i dobrze się poruszał z piłką przy nodze.

0

@Popitek12 Onana bo chlop sprawdził się jako nieliczny w lidze top5.

0

@tbas Oni nie muszą wchodzić w żadna koalicję. Wystarczy że będą głosowali za tym co im się podoba. A co nie to się będą wstrzymywali.
Nie trzeba do tego żadnej koalicji na papierze.

4

@Comentateiro Nie jestem żadnym konfederata. Ale swoich ludzi już wssezize powsadzali. Każda władza tak robi. Skoro nie zauważyłeś zmian we władzach to cóż. Albo wyboru jakichś odklejencow na ministrów.

4

@comtedurgell Biały. Ale półegipcjanin bo 2 razy ma All inclusive był w Egipcie.

0

@Arden Dla Angielskowgo klubu to tyle co frytki.

2

@DonCarletto Cashowi to Oscar będzie bidony podawał. Za wolny na PL.

26

@Luciano99 Dobra odpowiedź. Zamykam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?