PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Nie bo to cymbał jest.
0
@BORO_12 No na podstawie takiej że Flick tak może chcieć. Każdy transfer wychodzący albo przychodzący powinien być konsultowany z trenerem.
0
@BORO_12 Flick patrzy na to jak obrońca sobie radzi z piłką. Zwłaszcza że gramy wysoko. I często nasi obrońcy są rozgrywającymi. W tym elemencie Araujo jest najsłabszy. A jest jeszcze Christensen.
1
@Bobo25 Ja również uważam że każda partia patrzy na swój interes.
Ale no ktoś "rzadzic" musi. Więc trzeba wybierać z gówna. I mogą nawet kraść dla siebie. Byle by jakieś postulaty dla ludzi spełnili które obiecuja.
1
@Eklerek Jak nie ma coś w składzie E500 albo jakiegoś benzoesanu to nie kupuje.
3
@NeroTFP1 To po co głosować i się ekscytowac wyborami, skoro każdy wybór jest zły? :)
0
@BORO_12 Na takiej że wie jakim profilem jest Araujo. Już wcześniej były plotki o Tahu. Możemy poczekać oczywiście. Ale no jak się okno skończy to będzie musztarda po obiedzie.
0
@ViscaelBarca2007 A jaki status w obecnej drużynie ma Araujo? :)
0
@BezglutenowyPedri To były ustalenia między klubami. Tu nikt nie ma nic do gadania że my takie głupie klauzulę zawieramy. Tak jak wykupienie Coutinho przez Bayern np.
Możesz wypożyczyć piłkarza z warunkiem że jak rozegra 15 spotkań to masz obowiązek kupna. I możesz go nie wystawić ani razu do gry.
0
@BORO_12 No na takiej że Cubarsi z Inigo mu bardziej pasują profilowo. Czują już grę która in chce grać. Widać że Niemiec też nie lubi kombinować na przykładzie Peni.
8
Niech składają. Sąd rozpatrzy akurat na koniec sezonu.
2
@MateS Średni. Na ten moment jest nikim.
0
@BORO_12 To zależy czego chce Flick. Skoro Niemiec widzi Araujo jako rezerwowego. To lepiej ściągnąć Taha j sprzedać Urugwajczyka. Finansowo wyjdziemy na +.
2
@MesQueUnClub_87 Ja tez bym tego chciał. Ale uważam że Penia kest krytykowany nad wyraz. I tak samo jest ze Szczęsnym tylko w drugą stronę.
0
@BORO_12 Rzadko zdarza się ze ktoś dostaje duża podwyżkę po takiej nieobecności. A co chce Araujo to nie wiadomo bo on sam niczego nie powiedział.
0
@FcPortoFan1999 Tak na treningach nurkowanie swego czasu trenowali nawet. I to bez sprzętu.
2
@Comentateiro A My oczywiście jako pazie USA czy pazie UE musimy robić co każą.
0
@DonCarletto Wybitny kierunek dla rozwoju kariery :)
0
@kamiVeB Flick tego nie widzi.
0
@bartas97 Jak się upiekło to nie mieliśmy.
0
Jak ktoś pisze ze w Realu zarządzanie jest takie genialne i sytuacja z Olmo nie mogła by się wydarzyć. To przypominam że wywalili ich kiedyś z Pucharu Króla bo zagrał nieuprawniony zawodnik.
0
@Mixtape Nas maja grillować? A to my wydalismy jakaś decyzje?
0
@esem91 No zaproszenie go gdzieś to już jest wyśmianie.
0
@Yoshi94 Często ustaowa się njenod tej strony napastnika co trzeba. Nje raz czy dwa napastnik go przestawił jak dzieciaka. Albo źle obliczył tor lotu piłki.
0
A te oświadczenie Las Palmas to Tebas pisał?
1
@Yoshi94 Jak już pisałem kazdy robi błędy. Cubarsi kęsy lepszy w wyprowadzeniu u ma lepsza wizję gry. Ale jest gorszy we wszystkich aspektach dotyczących typowych dla obrońcy. Ustawienie i krycie, gra głową, walka ciałem.
0
@Aragorn33 No to Ci pisze. Że gdyby tak było to Pedriego już by tu nie było.
0
@kanver_ Garcia to out do Girony. A Christensen kontuzja + nie jest zarejestrowany
0
@Szklaner No on ma ważna umowę jeszcze cały przyszły sezon. Więc kompromis. Nikt tyle czasu by na trybunach nie chciał siedzieć.
0
@MatBac1991 Każdy popełnia błędy. Z tym że Cubarsi juniorskie.