PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@comtedurgell Biały. Ale półegipcjanin bo 2 razy ma All inclusive był w Egipcie.
0
@Arden Dla Angielskowgo klubu to tyle co frytki.
2
@DonCarletto Cashowi to Oscar będzie bidony podawał. Za wolny na PL.
26
@Luciano99 Dobra odpowiedź. Zamykam.
2
@tbas A jest jakaś partia w opozycji która nie krytykowała rzadacej w ostatnich latach?
1
@Comentateiro Zaraz by jakieś gąbki ze zlota chciał Holender.
A najnizsza krajowa to tylko jeden z problemów. Ale obecnej władzy to nie interesuje. Inwestycje również. Życie szarych obywateli też nie.
Najważniejsze to przejąć władze we wszystkich instytucjach państwowych i spółkach SP. I medialne zwiciestwa z alkotubkami np.
13
@insp1re Zależy jął młodych. Jak dotosly 20 letni chlop nie umie wymienić koła to ręce opadają. Zwłaszcza że dzisiajesza młodzież pełno czasu spędza w internecie. A takie instrukcję dla mniej bystrych sa na YouTube....
I zależy jak ktoś stary. Jak jest to emeryt który ma "ciezko" z poruszaniem to jestem w stanie zrozumieć. Ale są i emeryci którzy śmigają po necie bez problemu. Więc No...
3
@Comentateiro Jesteśmy przepotężni. Najnizsza krajowa taka że teraz to Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają pracować.
0
@Kinginiesta W składzie to oni rywalizacji nie mieli :)
0
@Faro Torre od Flicka nie dostaje praktycznie szans. Chyba że z ogórkami.
Więc nie wiem czego to przykład. Bo chlop nigdy nie zagrał w 2 meczach z rzędu chyba....
0
@Kinginiesta To żeby się rozwinąć musisz mieć konkurencję?
1
@maroon Wszyscy jedli hot dogi bo mysleli że będą nowym Kubicą.
1
@blakkudium Neville wie, że jakby byly zaspy na boisku to United miałoby jakieś szanse.
1
@Comentateiro Ale przynajmniej do niej lekarz sam zadzwonił.
0
@HypeR W Gironie jednak byl rezerwowym i nie błyszczał. Więc ni jak można postawić na kogos takiego?
No i Flick nie daje mu szans w istotnych meczach. Więc mu trzeba chyba ufać?
8
@Nightraider Torre to jednak błyszczy ale tylko z kalafiorami.
1
@draxidox Nam się nigdy pieniądze nie skończą. Jesteśmy potęgą i możemy rozdawać w nieskończoność. Wystarczy dodrukować pieniążków.
0
@Consigliere Jal dla nie tak samo ciekawy jak rzut czymś w dal....
A takie sporty nie dość że wyfruwały plebiscyt. To był jeszcze taki jeden co miał pretensje o Lewego...
0
@Kazragore Nie skumałem. Ale dobre.
0
@cules100pro :) No wiadomo że wszystko spoko. A koszulek nie ująłeś? Albo nie wyrobienia się z terminami budowy stadionu i uwzględnienia w budżecie przychodów z Camp Nou?
0
@Kazragore No drużynę. Ale po kartce jak go trzymali to wyrywał się sędziego przeprosić.
0
@cules100pro Znaczy same loze to tam wiesz. Ale my sprzedaliśmy prawa TV , Barca Studios. Straciliśmy na kontrakcie dotyczacym koszulek...
Tam jest tego pełno.
0
@Filipem Nie może to być Pan z Arabi. Bo nasz klub należy do Cules. I nikt go od tak nie może kupić ani przejąć.
0
@Derean Zobaczył knajpę w Barbastro to stracił apetyt.
1
@Filipem No ryzyko jest zawsze. Każdy klub coś takiego miał. Real dostawał oferty za Asensio na 150....:)
Atletico ponad 100mln za Saula czy Llorente. A ten pierwszy odszedł za darmo...
0
Laprota przejął klub w ruinie instytucjonalnej i finansowej po Barto.
Ale jak teraz sprzeda wszystko łącznie z tym czego nie ma. Do tego stadion na kredyt. To co zastanie następca?
3
@blakkudium 10% pensji Fatiego mogą płacić.
1
@mekston Opuscic nie. Powinni ich wywalić na zbity ryj. A potem przyjąć z powrotem i jeszcze raz w ryj.
0
Soto Grado w raporcie po kartce napisał że Vinicius chciał go przeprosić.
0
@Nightraider Ale to jest już przepis że zawodnik nie może grać 3 klubach w jednym roku.