PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Asysty nigdy nie będą warte tyle co gole.
0
Janek Badnarek wyjaśni United? Nawet się boją podejść.
0
@ShawnC Można go nie lubić. Bo to piłkarz na którym nie można nic budować. Już nawet nie o kontuzje chodzi. Ale gość może zrobić super mecz. By potem 5 kopać się po czole.
Nie wspominając o jego braku inteligencji boiskowej.
0
@Arkon Może nie napisałeś im tego. Wtedy by pewnie go wywalili za tego plusa.
0
@FCB24 Gdzie Torre do Gulera? Przecież Torre to oprócz Nas się Elevator Kaborno interesował.
0
@ShawnC Te asysty Dembele to daj spokój. Co z tego że on tam walił na ślepo te wrzutki? A gola nie potrafił. strzelić. Raphinia już ma więcej goli niż Dembele przez 10 sezonów by tu strzelił.
A duble-duble to Dembele w BVB chyba zrobił 100 lat temu...
0
@FCB24 Był naszym najlepszym graczem w dwumeczu z PSG. I gdyby nie czerwiec to on by zapewnił ten awans. Do tego jak nie mógł mieć dobrych spotkań jak zrobił 50pkt w Kanadyjce w 2 sezony.
Jak ktoś nie umie oglądać spotkań i patrzy tylko na drybling to może słabo....
0
@MesQueUnClub_87 W jakiej ekipie grał Griezzman. On miał tyle setek od Leo...
Do tego grał nawet na szpicy. A marnował na potęgę i go się nie dało oglądać. Był świetny ale w powrotach do defensywy.
1
@FCB24 Nie były. Gość od kiedy tu trafił robił w obu sezonach duble-duble. Pokaz mi nasz ostatni taki transfer?
0
@FcPortoFan1999 Ale prezydent nie jest od robienia czegoś.
On ma wyglądać, gadać co mu napiszą. I świecić gębą gdzie trzeba.
3
A pamiętacie jak Raphinia był do sprzedania, a Dembele jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie?
Było tu parę takich odklejencow.
2
@norbi77 Oczywiście że tak.
Szczęsny też dla mnie nie jest topowym bramkarzem. Wiele razy był kwestionowany w Juve. Pozbyli się go a ofert praktycznie nie miał.
7
@norbi77 Tak to jest. Szczęsny chwalony nad wyraz. Pena krytykowany nad wyraz.
0
@escarabajo Bez sensu bo on traci wtedy większość swoich atutów. Xmzyli zejście do środka i swobodę dryblingu.
A Raphinia dryblerem nie jest więc mu to "wszystko jedno" bo rozciąga grę super. Jest bardzo szybki i świetnie wychodzi za linie obrony.
0
@BORO_12 Gość jest po ciezkim sezonie. Pierwszym topowym, który zakończył się jeszcze turniejem reprezentacyjnym bardzo udanym w jego wykonaniu.
Ten sezon ma słaby i nie ma co się oszukiwać. Ale dalej jest to świetny gracz którego "uwolnić" może transfer. I małe ryzyko patrząc na jego wiek i cenę. Bo to gracz który nie będzie potrzebował aklimatyzacji za względu na znajomość ligi i języka.
Lookman świetny gracz. Ale nie zna języka. Z słabszej ligi oraz większość graczy Atalanty znacznie obniżą loty po transferze....
@ViscaelBarca2007
0
@BORO_12 No odciążenie Yamala. I stwarzanie zagrożeniami my gramy dużo wyżej niż Athletic I mamy zdecydowanie więcej zawodników pod polem karnym rywala przy ograniu zawodnika na skrzydle. A liczby same przyjdą.
1
@Derean @ViscaelBarca2007 Widzisz. Właśnie o to chodzi. Liczby przyjdą. Ale Nico mógłby odciążyć Yamala i dać nam przewagę.
0
@TheNekro94 No KO rządzi tylko rok. Spokojnie jeszcze sporo "sukcesow" zalicza.
0
W ostatnim El Classico znowu zabrakło u Nas Gundogana.
0
@Hindus No ale wygrać tam może co najwyżej puchar lodów.
18
Że Juve chce Araujo to rozumiem.
Ale ze Araujo rozważa Juve to nie zrozumiem. Słabsza liga. Zespół który nie wiadomo czy zagra nawet w CL. Skład żeby się bić o 5 miejsce z Bologna....
1
@Ptasior Tam ławka to dramatyczna.
0
@maroon Oczywscie w formie sztabek. Jest pełno sztabek o różnych gramaturach. Zloto jest wszędzie warte tyle samo. Sztabka mieści się w kieszeni. Nie potrzebujesz prądu czy internetu aby ją obrócić. Nie jest też opodatkowane ani VAT ani podatkiem dochodowym po 6 miesiącach.
I kupując np 100g , bez problemu wymienisz sztabkę na 2 po 50g i jedna sprzedaż.
@TheNekro94
0
@Szklaner Owszem znaleźli. Ale zloto to surowiec który ciężko się wydobywa. I nie jest to surowiec odnawialny. No i złoża się skończą.
0
@TheNekro94 I będzie rosła ,to że coś ma wahania nie zmaczy że na tym stracisz. Bo tak jak mówiłem surowiec się kończy. I jak kupisz teraz to na tym zarobisz. Chyba że ktoś nie ma czasu i potrzebuje na już kasy.
0
@TheNekro94 Mylisz się i to bardzo. Każdy chce zebys tak myślał. Zloto nawet jak miało wahania to minimalne. A złoża złota na naszej planecie się kończą. I im dalej tym będzie to surowiec dużo droższy.
0
@FcPortoFan1999 Co zabawne on nigdy w Realu nie obronił żadnego trofeum.
0
@Coutinho007 Za tyle pieniążków to nie jest wart uwagi
1
Ancelotti znowu w mediach kwestionowany.
Ake czemu się dziwić. Chłop jest trenerskim betonem, każdy zna sklad aki wystawi. Rotację u niego nie istnieją. "Talenty" się nie rozwijają.
No i jedna taktyka do upadłego.
On w każdym EL Classico gra tak samo. Oddaje piłkę i liczę na podania za linie obrony. Raz na jakiś czas wyjdzie. Ale jak nie idzie to potem dziwi się ze nie potrafią gość w ataku pozycyjnym...
Tutaj już sam wiedział że nie wyjdzie. Przy 5:1 chlop się bał blamazu i posłał w bój środkowego obrońcę Asensio.
1
@xvcWinterSoldier Zależy ile pieniędzy. Z pewnych inwestycji to tylko zloto i nieruchomości.