PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho Obecny prezydent klubu, po raz kolejny, część winy za odejście Messiego zrzucał na poprzedni zarząd z Josepem Bartomeu na czele. - Jeśli myśleliśmy, że da się to zrobić [podpisać nowy kontrakt z Messim - przyp. red], to dlatego, że znaliśmy tylko liczby z poprzedniego zarządu. Kiedy zobaczyliśmy rozmiar katastrofy finansowej, zrozumieliśmy, że nie da się tego zrobić - powiedział.Sam Messi chciał obniżyć swoją pensję o 50 proc., jednak i takiego kontraktu Barcelona nie byłaby w stanie pokryć. - Widzieliśmy, że to nie może się wydarzyć, pomimo tego, że piłkarz podjął wiele starań - zakończył Joan Laporta.
0
@Danny Gaucho Takie opowieści to dzieci Laproty łykają. Chłop nie dostał oferty to nad czym miał się zastanawiać. Skoro nie było możliwości go zatrzymania.
2
@Striker Ale z United nikt nie gra autobusem...
5
@GigiAmoroso Ja to się dziwie że City go puściło. A sami na bokach mają dramat.
0
@MOLESTA Ba nie ma napastnika, ale nie ma też pucharów. Chyba że kogos tarcza wspólnoty interesuje.
0
@Comentateiro Poobsadzali swoich kumpli i idiotki z zmyślonym wykształceniem na stołkach. Uwalili prawie wszystkie inwestycje.
A dla ludzi dalej genialna strategia klimatyczna. Benzyna po 5,19 No i masło staniało. Bardzo sprawna pomoc dla powodzian i szybkie pożyczki.
2
@MateS Na ślepo.
2
@LukaszFan Nikogo to nie obchodzi. Tylko czy rekonwalescencja idzie dobrze.
0
@Comentateiro Chłop już więcej zrobił niż masz rząd przez rok.
Wszyscy kłamią. Problem polega na tym czy prócz kłamania coś robią dla ludzi. Czy tylko kłamią.
0
@Lament Jak Olmo kontuzjowany to Gavi. Jak obaj zdrowi to też Gavi.
0
@Mitch_Atleta Di Maria
0
@Luciano99 Gdyby tak bylo to wyszło by to od Nas. I pisały hy o tym media katalonskie, hiszpańskie.
A temat zaczęły media wloskie.....I grzaly temat.
1
@NeroTFP1 A jak wypada ChatGPT podczas dyktanda?
2
@Comentateiro Iniesta I Busi również byli genialnie. Don Andres zdecydowanie byk lepszy wchodząc w pole karne. Ale widać było jak mu Xaviego brakowało. Bo musiał robić dużo więcej.
2
@MateuszQ @Comentateiro To Iniesta i Busi grali z Xavim , a nie odwrotnie.
Xavi jest najlepszym pomocnikiem w historii. Wystarczy zobaczyć jaki mieliśmy brak kontroli środka pola gdy grali tam bez niego. Blamaze z Roma czy LFC. To już jak generał odszedł w chwale.
0
@FcPortoFan1999 A jak mieli bu mieć. Szwab i Sterydziarz.
1
@tadzik447 Czyli nigdy.
0
@Popitek12 Elevator Kaborno mocno zabiegał.
0
Zaraz 30 lat. Forma coraz gorszą. A kasy by chciał nie wiadomo ile. Pogonić w pizdu.
1
@GeneralXavi A było tego liczenia...
0
@Criss18Barca Curling w wykonaniu kobiet jest całkiem spoko.
0
@Ojciec5tkidzieci Przed sezonem pisałeś ze świetny transfer. Mimo że chlop mówił iż nigdy w OM nie zagra :) @escarabajo
1
"W Raszynie nikt nie miał za lekko
Udało się mi i gówniarze z paletką
Udało się mi i gówniarze z paletką
Zobacz jak to mordo trafia
Więc nie mów mi proszę co mam robić
Powiesz mi, że to pornografia
Ja wtedy Ci powiem, że to Gombrowicz
Robię to, co chciałem Mama
Musiałem tylko przebić ściany głową
I choć wiele rzeczy da się złamać
Niech to nie będzie raz dane słowo"
0
@Coutinho007 Nie Benfica? :)
Albo Leverkusen mogące sobie zapewnić top8. Prowadzace 1:0 i grające na 10 rywali.
1
@KamQiX Jedyny mankament tak naprawdę to losowanie. Bo można wylosować jednak lepsze ekipy czy terminarz.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No hejt większy bo nie był Polakiem....
Ale technicznie to zjadał Lewego z 20kg nadwagi.
0
@barcelonaLM Wystarczy im 1:0 z Club Brugge i pewny awans
1
@escarabajo Wielka Serie A.
0
@yoli City wystarczy ograc 1:0 Club Brugge i graja dalej.
3
@Bernard777 A czemu na osłodę? Kogo interesuje City? Szkoda ze oba kluby w cymbał nie mogły dostać.