3

@Kapitan hawk U niego to zdziwiłaby wiadomość że jest zdrowy.

1

Wszyscy tu piszą o Nico i że my nie umiemy sprzedawać. Albo że od Nas by odszedł za max 10-15. Przecież to oczywiste że nje za więcej bo jego obecna wycena to 18, bo dobrym sezonie w Porto. A ile byłby wart u Nas gdyby siedział na trybunach i masował łydki Gaviego?

Druga sprawa ze my nie musimy sprzedawać wyróżniających się piłkarzy jak Porto czy inne kalafiory.
Były oferty za Fatiego 100mln, 50 za Fermina, oferty za Araujo. I innych wyróżniających się piłkarzy. Sumy duże ale no nie o to w największych klubach chodzi.

1

@ObiwanKenobi Jakby siedział ten czas u Nas na trybunach to byłby wart max 10. Czyli tyle ile dostaliśmy.

W Porto się wybił i dostal szanse. Chodz to bardziej rozpacz City bo nikt inny się nim nie interesował.

A my byśmy potrafli sprzedać gdybyśmy chceli. Ale wyróżniających zawodników Barca w przeciwieństwie do Porto nie sprzedaje.

1

@jacobFCB Też taki cymbał.

0

Bezcenni dla Flicka? Po za Cubarsim to trochę jednak przesada. Bo Garcia zaczął grać dopiero po kontuzji Inigo. A Fermin też formę dopiero złapał.

1

@takisobiektos Zarzuty można mieć. Gorzej jak się ma wyrok.

3

@Luciano99 Z drugiej strony fajnie by było sprzedać za tyle De Jonga i Christensena.

0

@MesQueUnClub_87 Puig nigdy wielkim talentem nie był. Odrzuciło go z 5 trenerów. Do tego wszyscy selekcjonerzy kadr mlodziezowych Hiszpanii. Zadebiutował i zagrał ledwie kilka spotkań w U21...

1

@MOLESTA Mu się przyda. Ale czemu reszta się z nim męczyć?

0

@graco14 No może. Ale ten ich trener to nawet nie jest wystarczająco dlugo żeby wiedzieć co ma.

1

@Popitek12 Wiadomo ze Ospina bo on chociaż grał w Arsenalu , a Martinez tam tylko był.

0

@PIWOSZ89 Na skrzypcach chyba.

5

@kubix05 Ale co ta Villa nagle chce wszystkie kalafiory bez formy w jednym miejscu zebrać?

3

@Szklaner I nie potrzebował do tego 600mln jak Ten Haag warto dodać.

3

Wytyczne Flicka dla De Jonga. Szybsza gra piłka i mniej holowania. Rzadsze wejścia między stoperów. A chlop ponad pół roku potrzebował aby zrozumieć. Może Flick mu po niemiecku tłumaczył.
Ale forma poszła w górę i Holender w ostatnich 3 meczach z średnia 60min ,nie zaliczył żadnego kluczowego błędu. No muszę powiedzieć te plotki o przedłużeniu kontraktu mnie nie dziwią.

0

@Criss18Barca W lidze mu działa. Ale musi coś na Ligę Mistrzów wymyślić.

1

@blakkudium Oni są genialni. Nikt im nie powiedział że między sezonami jest tez taka przerwa z okienkiem, gdzie można wymienić pół zespołu ale jest czas na zgranie czy testowanie.

16

Chłop kilka lat w klubie. A my się mamy cieszyć że chlop 3 mecze z rzędu po 60min zagrał nie robiąc kluczowego błędu. Genialnie.

0

@Sulimo Gwarancję grania to tylko w Elevatorze Kaborno by miał.

0

@BorzyKrzys Lewica? Wybitne uniwersum.

0

@TheNekro94 Przede wszystkim to polityka powinna sprzyjać SWOJEMU państwu. A potem pobocznie to może i ruskim onucom. Najważniejsze zawsze powinno być dobro własnych obywateli.

U Nas większość ma w dupie ślad my mamy gaz. Jeżeli typowy Kowalski miałby płacić dużo mniejsze rachunki to nie przeszkadzało by mu ze to Ruski gaz. Tak samo jest z polityką klimatyczna. Gówno kogo obchodzi kto i co podpisywał. Jeżeli nikt z tym nic nie potrafi zrobić.

12

Przechodzę dzisiaj koło McDonalda z kilkoma znajomymi. Patrzymy podjeżdża gość białym Tico. Siwy dym taki, że można nożem ciąć. Wysiada gość w śmietankowej koszulce Figo. 190 wzrostu bo buty miał na koturnie. Spodnie od Jasia Fasoli pożyczone. Kumpela mówi patrzcie David Beckham po roku na Podlasiu. Chłop widać myślał że to komplement. I zapytał czy chcemy autografy. Po czym chciał za nie cheesburgera. Co za czasy....

0

@wojopancer Dziś na emeryturze po przygodzie z Piastem Gliwice. W Tealu czy Barcy wcześniej nienosoiagnak by takich wyników. Bo o ile strzelać jak maszyna mógłby się nauczyć. To jednak technicznie by odstawał od reszty i by po pogonili.

3

@Coutinho007 No Roque bardziej taki zadziorny. Bo Paco to taki nijaki był.

1

@jacobFCB Jakbym miał napisać co sądzę o tym parszywym przebrzydłym klubie to bym dostał bana na rok. A na notstniki na milion lat.

0

@TR3YWAY Dla dzieci które chodzą do szkoły to może późno.

0

@SinMistico Jak widać nikt poważny się nie połasił. Zawodnik za darmo. A odszedł z Benfici i wielu chętnych nie było.

4

W takich meczach liczy się tylko wynik i brak kontuzji.

0

@Encore To jak w Serie A. Tylko że tam zawodnicy slabsi nawet. Jak i potęgi.

1

@Eto'o9 R10 Ale gdy Inigo dostaje piłkę za plecy też jest po temacie. Bo nikogo nie dogoni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?