0

@Marian_Pazdzioch A co za przyjemność kopać się po nogach z kalafiorami na pastwiskach za drobne, gdy jest milionerem?

1

@michal26 No jasne że Inpost jako firma jest dobrem. Ze względu na przychody do PKB czy sama działalność.

Ale nie pisz głupot że dobrze jakby przedsiębiorcy mogli sobie zwalniać pracownika od tak. Żeby l4 nie było płatne itp. To dobre pomysły....

1

@gumaz Skakałem i na bungee i ze spadochronem. Polecam każdemu. Adrenalina nie do opisania.

A kieszenie losu? Śmiech na sali. Większe prawdopodobieństwo że zginiesz jadąc samochodem do pracy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A to ja nie wiem co pamiętasz. Ale Klopp nawet w pewnym momencie 6 był w lidze :)

1

@D10SLEO Był to w jego przypadku poprawne określenie na wszystko.

1

@Encore Ja nie hejtuje Gundo. Raczej te śmieszne opinie że pozwalamy mj odejść a to niezastąpiony pilkarz. A jak widać niestety już emeryt bez formy, oraz stylu grania nie pasującym do Flicka.

No i głupie wywiady.

3

@tribo Różnica taka że Asencio gra tylko ze względu na kontuzję....

@DonCarletto

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pep to tam może i raz być 5 w lidze I nic nie wygrać
Klopp też miał taki sezon, a zwolnić go nikt nie zwolnił.

4

A Gundogan mówił po meczu że koledzy powinni być bardziej źli i zawiedzeni?
Bo dobra zmianę dał i ogólnie mogą mu zaprzepaścić Wybitny sezon.

Szkoda ze odszedł bo by się przydał z tym człapaniem. Tak to za szybko wszystko. Strzelają te gole, a można być uspokoić i zagrać do tyłu.

0

@Encore No ale Realowi też każdy strzela. Taka Celta, Leganes czy Espanyol....

0

@mekston Już awansowali?

0

@Encore Przegrać 2:3 to wstyd?
Chyba dla cymbalow którzy są rozpieszczeni.

0

Ale o co chodzi? Wielu tu chciało wynik na styku....

0

@ranger3120 W Angli graja to może zrozumieją co Bellingham będzie gadał gdy mu się decyzja liniowego nie spodoba.

0

@Coutinho007 Kvara to piłkarz jednego sezonu póki co.
Chodz sam jego wybór przy Nico można bronić liczbami. To jednak patrząc na to że Nico by nie potrzebował aklimatyzacji.


To finansowo za Kvare w życiu bym nie dał tyle ile PSG. Bo aż tyle wart nie jest.

0

@ViscaelBarca2007 Środek pola to samo. Valverde przesunięty. I został Ceballos z Camavinga którzy no nie zachwycają.

11

Bellingham, Modric, Camavinga i Tchuameni zagrożeni absencja gdyby dzisiaj otrzymali żółta kartkę. Przy ich sytuacji kadrowej to może mieć znaczenie.

0

@ViscaelBarca2007 Ja tam jestem spokojny. Bo oczekiwań zero. Oby eynik na styku. Aby walka była do końca.

0

@July_6_BcN Sama to byś mogła wziąć ale co najwyżej L4. Tam by Ci wcisnęli żonę kolegi z partii itp :)

2

@Eklerek On mógłby ligę na powazna zmienić. Bo go już sam transfer zweryfikował.

1

@Marian_Pazdzioch Tobie to widzę trzeba by wersję dla kumatych inaczej wstawić.

0

@michal26 A mnie gówno obchodzi że jakiś cymbał z partii ma poparcie. Bo jak mówiłem nie jest to poparcie kandydata tylko partii. Bez znaczenia jaki kandydat. Jakby startowali ludzie z poza to mogli by poparcie zbudować. Właśnie przez debaty, spotkania itp.
Oczywiście mówię o ludziach kompetentnych czyli ekspertach w jakiejś dziedzinie.

2

Ale co Real ma pokolenie teraz. W środku pola nowy Kroos. Wspomagany przez 2 największe talenty świata, czyli 2 Francuzów. Odmlodzony genetycznie Modric. Na bokach obrony 2 genialnie utalentowanych Hiszpanów pukających do kadry. Na środku obrony to samo. Talenty La Fabryki które zaraz w kadrze będą trzonem reprezentacji.
A jeszcze chwilę temu żadnego Hiszpana w kadrze. Co Carletto zrobił w tak krótkim czasie dla Hiszpanskiego futbolu! Teraz nawet może jako hiszpański klub pojawią się na gali ZP jak wygra rodak....

0

@michal26 Ale to właśnie o to chodzi aby nie było monopolu. Mnjento meczy że ślepo każdy kandydat danej Partii , nawet jakby ta wystawiła taboret będzie miał poparcie. To jest dopiero dramat I świadectwo ludzkiej głupoty.
A żeby było śmiesznej to większość jest kandydatami bezpartyjnymi na czas wyborów.

2

@Values Zostawić aż wraca kontuzjowani. A potem wywalić bo i tak niepotrzebny.

1

@Who_you_mam Boli to że Rychu Peja nie może uczciwie zarobić.

0

@michal26 Wolny kraj. Może ich startować i 150. Jak zbiorą podpisy, bo komu to przeszkadza?

2

@FCB24 Absolutnie nie. Nigdy nie oceniam przydatności zawodnika po 5 meczach. Ostatnie 2 miał dobre Atletico i Leganes. Poprzednie dwa słabe Espanyol i Celta. I ocena łącznie poniżej 7 za ten sezon według sofa.

1

@FCB24 Szczerze? Szału nie ma. Nje ze względu na ostatnie mecze. Ale se względu że zagrał raptem kilka spotkań. Nie kumam ciągłości. Stąd i mniej szans na błędy, a te się zdarzały.

0

@Eklerek Wybitny jak Fabiański na Euro.

@Mitch_Atleta Chłop rodakom puchar dał. Jest bohaterem, a tu o.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?