1

@MesQueUnClub96 Legendarne to co najwyżej jego przyjęcia piłki na 5 razy by były. Katalonczycy by wnukom opowiadali.

1

@ViscaelBarca2007 Powinien powtórzyć sklad z Newcastle

1

@MesQueUnClub96 Zamieszanie większe zrobił niż Tusk w 100dni.

7

Bellingham zawieszony na 2 mecze. Real sie będzie odwoływał.

I ja bym takie odwołanie uwzględnił zmieniając na 4 mecze zawieszenia.

4

@Mokofacza Bo Maryciaki mają swoją stronę tak ujową że siedzą tutaj.

0

@Encore Raz że muszą wyjść jak na Newcastle. A dwa że wynik pozwoli Realowi grać kontry.

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem nawet czy nie 8:2.

0

@Pnog37 A ile goli I asyst miał Rodri?

2

@FcPortoFan1999 Chcialbys żeby gwizdali pod nich w Portugalii i robili wały Porto?

0

@FcPortoFan1999 Uczciwie przegrywać i wygrywać.

0

@Comentateiro Użytkownik dostal bana na 10lat pewnie.

2

@Kitek1640 Mnie by tylko wkur...ła. Nie będę z babą piłki oglądał i jeszcze jej tłumaczył. Niech myje gary albo co tam innego robi.

0

@daniel32778 A za co nie lubić Pique? Przecież on głupot nie opowiadał. Wbijał zawsze szpile w Real to gwizdali.

0

@arasz1819 Pewnie zebrał. Ale po co się chwalił ze pierwszy? Czemu ma służyć zebranie miliona?
Kogo to ogólnie obchodzi finalnie? Bo keseli ktoś patrzy na to przy oddaniu głosu to jakiś imbecyl.

0

@Messibestplayerintheworld Jak on właśnie z Madrytu odchodził do Milanu.

Obstawiam PSG.

1

@tbas Inter walczy o Lidera. A Juve aby top4 nie uciekło.

0

@tadzik447 Bardziej do Trzaskowskiego pasuje. Ale podobno zwolennicy doceniają "Elastyczność"

0

@ViscaelBarca2007 Ale on strzela też w CL I to nie byle komu. To samo w kadrze.

1

@escarabajo Jak dla mnie to też. Mnie zawsze śmieszy jak Simeone ma w kadrze 4 napastników klasowych, a gra taki paździerz

0

Myślicie ze Zielu wywalczy miejsce w 11stce? Bo Zalewski to bez szans.

2

@escarabajo A w Atletico sobie nie pograł.

1

@ViscaelBarca2007 Przy tych ich transferach Hojlundow , Zirkzeech i innych takich kalafiorach. Gyokeres wydaje się genialnym transferem.

0

@ViscaelBarca2007 Żadna przesada. Dunczyk jest po prostu słabym piłkarzem. Może i ktoś opuścił więcej spotkań. Ale były to długotrwałe kontuzje. A Dunczyk co chwile ma jakoś dyskomfort , sraczke albo coś innego.
Do tego nie grał w większości ważnych dla Nas spotkań.

0

@Azrik No Nico czy David to jest taki gość. Zwłaszcza że takiego jak coś sprzedasz. Trzydziesto-paro latka ciężko sprzedać :)

I tu nie chodzi o samo granie. Ale też o ryzyko finansowe czy sam koszt transferu i amortyzacji.

0

@Azrik Drużynę buduje się i na sukces za sezon I długoterminowo. Podstawowy błąd myślenia człowieka na tu i teraz. Właśnie tak Barto zrobił z klubu ruinę. Dając kontrakty rosnące i przesadzone myśląc tylko o tu i teraz.

W naszej sytuacji obecnej. Nie możemy sobie pozwolić na nietrafiona inwestycje.

3

@Comentateiro Teraz musisz obejrzeć wszystkie spotkania PL z tego sezonu. Bo Tomek Ćwiąkała twierdzi że padło to tam z 6tys razy.

0

Kto wie dlaczego kurs na zwycięstwo Jagi z Motorem rośnie?

@FcPortoFan1999 się dam złapać chyba

1

@Herato W graniu w piłkę, czy w nurkowaniu? Bo to zależy.

0

@Herato Blisko? 8pkt to blisko? W La Liga już mistrzostwo było przyklepane przy takiej sytuacji :)

Jak mówię wrażenia nie robi. W Europie przegrał kluczowy mecz z Atalanta. A w tym sezonie CL trochę odpowie.

0

@Gall @Cule2013 Gdyby wrócił teraz to bu stanął w bramce bo jest dużo lepszy od Peni i Wojtka.

Ale ma wrócić w Maju. Więc nie zdąży złapać rytmu meczowego nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?