PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Tylko takim VARze że nawet do monitora nie podszedł.
1
A to Trump nie rozebrał i nie sprzedał tej Ukrainy? Bo czytałem tu z tydzień temu że już przyklepane i nowe granice z Putinem ustalają?
0
@Leooo Genialne jak pomysł Van Bastena o braku spalonych aby więcej goli było.
1
@escarabajo Ale co ma Felix do zaoferowania prócz jakiejś bezproduktywnej piętki?
1
@takisobiektos Dziwne ze sędzia nie podszedł do monitora i nie zdecydował sam. Bo to nie tak działa VAR...
Gdyby nie ta ręką to piłka pod nogi strzelca by nie spadła.
3
@KamQiX Najlepsze że czego by nie powiedział to ugrał dla siebie co chcial. I o to w polityce na końcu chodzi. Nie ważne jak, byle skutecznie.
2
@arasz1819 Figo to mógłby wrócić żeby tym razem go świńskim ryjem trafić.
0
@tbas No politycy są wyboerani przez ludzi. Skoro to ludzie sami to co Ci zależy kto będzie rządził? Skoro to bez znaczenia?
0
@tbas Czy źle? No mogłoby się żyć zdecydowanie lepiej. Tu nie ma żadnego ryzyka.
I nie mam na myśli tu zmiany władzy. Bo to nic nie da. Życie pokazało nie raz że czy prawa czy lewą stroną u władzy to nie zmienia się na lepsze nic.
1
Chłop 5 meczów w ciągu kilka lat rozegrał to i kontuzja.
1
@tbas Ale oni przed chwilą byli u władzy majac ta wiekszosc - i nie byl to zlepek 4 partii. U nas kazda strona gada głupoty czego by nie zrobiła będąc u władzy. A potem i nawet swoje własne pomysły odrzucają.
0
@tbas Ale to nie potrzeba alternatywy. Trzeba trzeźwego myślenia. Aby ta UE się nie cofała w rozwoju. A nikt poważny z UE nje wyjdzie. Bo radzili i prawaki i lewaki , a pomysłu takiego nikt nie wymyślił.
0
@Lionel_Messi10 Występował? Chłop będzie piłki pompował.
2
@tbas @Aragorn33 Znaczy to że firmy się wycofują z UE przez między innymi zielony ład też nie ma znaczenia. Idiotyczna polityka migracyjna?
Sam pakt miał zamysł dobry. Tylko w ostatnich latach to się wszystko zesrało. I bez znaczenia jak to widzi prawa czy lewą strona.
Są.potrzebne zmiany a gdyby nie takie Chiny czy USA to dalej by myśleli że dirbze robią.
0
@mekston Chodziło mi o to że potrzebujemy wizy. A tacy Czesi, Słowacy czy Litwini nie :)
0
@norbi77 A co nam da zwrócenie obrazów przez Niemcy? Przecież malarze dawno nie żyją.
5
@norbi77 Ponieważ wszyscy inni uzyskali już co chcieli.
Na tym polega polityka zagraniczna. Coś za coś.
My jesteśmy po prostu nieudacznikami. Nie mamy szans ja glowice jądrową, nie mamy elektrowni atomowej gdzie Rununi nawet mają. Jako jedni z nielicznych nie możemy od tak sobie jechać do USA np...
3
@Bobo25 Tego sobie i państwu życzę
0
@nightwishygt Ancelotti znalazł sposób aby mógł drzeć ryja na arbitrów. Genialne.
6
Wczoraj Flick nie wyciągnął wniosków. Zedycodowanie nie pomogl zmianami. Oraz pomysłem na grę w tym ostatnim kwadransie.
Wielkie ekipy cechuje też to że potrafią się dostosować pod/do rywala. Do fazy meczu itp. No bo co innego grać z rywalem który stoi na 30 metrze, a co innego z takim który wykorzystuje raz za razem przestrzeń za naszymi wolnymi środkowymi. Już nie mówiąc o braku żadnej reakcji gdy to się dzieje.
2
@Reviven Atletico napastników groźnych miało zawsze. Xavi nial patent i to bez znaczenia kto by u nich grał. Mieli dobre ekipy, jednak nie przez przypadek Atletico Simeone nigdy nie wygrało przed Hansim na Camp Nou czy Montjuc.
0
@macio_944 NO według XG to wykorzystaliśmy wszystko :)
1
NO PEDRI NO PARTY.
0
@MesQueUnClub96 Ty to akurat się znasz. Tak samo jak z łatwością ogralibysmy Liverpool.
0
@ViscaelBarca2007 Spokojnie. Zainteresowanych pełno. A on sam szanse dostanie.
0
@ViscaelBarca2007 A czemu martwi? Przecież za klauzulę może odejść.
0
@MesQueUnClub96 Ni przeczytałem u widocznie Ty nie zrozumiałeś.
Gdyby sytuacja była odwrotna Ti też hy tak było. Jest dużo osób które hypuja Lewego. A jak gra i marnuje setkę co się nie raz zdarzyło to jest jak jest...
0
@Kgorecki2500 Jak kogos w burgerach obchodzi jakość to i takie podwyżki go nie interesują.
4
@RoberDzik Lewy wejdzie grę zwolnić. Bo będziemy prowadzić i przyda się ktoś kto będzie piłkę na 14razy przyjmował.
1
@MesQueUnClub96 Czyli jak z Lewym.