1

@Kapitan hawk Kupiłem bezpośrednio od Niemca. Pewnie według niektórych słaby ze mnie patriota. :)

3

@Kapitan hawk Ja widzę zło u wszystkich którzy robią źle. Uważam że w każdym kraju są cymbały i zwyrole. I każdego za popełnione przestępstwo bym karał tam samo bez względu na narodowosc. Natomiast gdy poziom takich zdarzeń ma się podnieść przez imigrantow, no to dziękuję za takie benefity i współczuję każdemu kto na siebie coś takiego ściąga.

0

@BorzyKrzys W Ameryce Południowej noszą. Ale w takiej Francji to też tego pełno.

1

@Derean Ter Stegen przy Szczęsnym to profesor dalej.

6

@Kapitan hawk Takich wiadomości to ja mogę znaleźć o każdej nacji. Ale jak przeliczysz liczbę morderstw/gwałtów na % populacji. To już wychodzi nieciekawie dla takich obywateli co przypłynęli pontonem.

1

@Kapitan9 Klubu kokosa?

0

@Herato i to jest gość. Chłop jak będzie 30 lat kończył. To Lewy już 10 lat na emeryturze będzie.

1

@agaFCB To mu okaż taki sam brak szacunku. I po temacie.

2

@Kapitan hawk Czyli bez batów i na boisku i po za nim.

0

@maroon Znaczy akurat Dembele byl tam w poprzednim sezonie. I szału nie było. Wiadomo Mbappe go blokował....

2

@Kapitan hawk Nie imigrant? Kolejny sukces i owoc pokazujący aklimatyzację tych ludzi za granicą. Brawo ;)

1

Mbappe taki dobry. A tu Real z nim w składzie wygląda gorzej niż rok temu. A PSG dużo lepiej niż rok temu :)

0

@Eklerek Ale co mnie obchodzi kto go trzymał i jak. Kontraktu z bronią do głowy przystawiona nie przedłużał chyba?
Możesz sobie te sycbe liczby przywoływać. Ale Messi w jego wieku to miał kilka Złotych piłek na koncie.

@mekston Może sobie i wbijać na 1 miejsce w CL. Liczby są niczym jeżeli ostatecznie nie dają tytułów. Nie jest to artysta jak Messi gdzie nim się świat zachwycał nawet bez żadnych liczb
A czym są gole w CL , jeżeli nie masz żadnego tytułu. A drużyna bez Ciebie dalej wygrywa to samo?

0

@Eklerek Ale samemu Mbappe to blizej do Haalanda. Gość strzelał gole ale nigdy kreatorem nie byl. Do tego grał tylko w śmiesznej Ligue 1

0

@Herato Chłop tak na prawdę to nic z nimi nie wygrał a wydał najwięcej w PL w ostatnich latach.

Myślę że nie tego oczekują kibice żeby Cię z pucharów jakieś Sportingi wyrzucały. A ograc potrafiłbyś tylko Porto.

0

@jakub1906 Śmiało ryzykuj.

0

@kinioo Średnio ciekawe. Ale no nie oni pierwsi w futbolu wpadli na tak głupi pomysł.

2

@DonCarletto Transmisja z tych batów by przyciągnęła dużo więcej ludzi niż sam mecz. :)

1

@Borneo Świetna sprawa. W dupie mam Mentzena. Ale fantastyczna sprawa widzieć jak wyborca PO cieszy się z takich rzeczy. Duma

2

@Kapitan hawk Zabrania. Ale to muzułmanin był. Polaka nie stać na samochody z autopilotem.

0

@Kapitan hawk Trzeźwy muzułmanin bo mu wiara zabrania pić.

3

@michal26 Dzień z Trzaskowskim. 5h make-up 2 godziny. Wystąpienie przez zaproszonymi statystami. Odpowiedź na znane wcześniej pytania. I 14 godzin snu.


Z Nawrockim to spowiedz u Jarka ,wizyta u logopedy. I jakaś blazenada na wystąpieniu.

0

@Criss18Barca Dane z Polski mnie nie interesują. Bo u Nas rośnie poziom zidiocenia społeczeństwa.
Jeżeli chodzi o suche liczby to dalej jest piłka nożna i długo długo nie

No i dane nie uwzględniają strimow albo przekazów nielegalnych. A tego 20lat temu nie było :)

@Gall

0

@Krzysztof1987 3 lata się człapią i doczłapać nie mogą. A już na pewno nie uda im się ich zgarnąć gdy USA będzie miało mieć z tego korzyści. Wyślą więcej sprzętu i tyle w temacie.

0

@kinioo Endrick to taki kalafior że nie trzeba na niego odpowiadać.

2

@Criss18Barca W porównaniu do innych dyscyplin to piłka nigdy nie zginie. Co innego jakieś skoki czy zuzel.

0

@ViscaelBarca2007 Dopóki ktoś odmówi uczestnictwa w urodzinach siostry.

0

@mekston Nie ma się czego bać. Jesteśmy w NATO I UE. A Putin nie może sobie poradzić z sama Ukrainą.

0

@Aragorn33 Ja też nie. Ale wyświetlenia i komentarze to dalej wyświetlenia i komentarze. Nawet hejt napędza mu program.

0

@mekston Jasne że rozumiem. Ale sama obecność wojsk jest niczym. Ważniejsze jest aby USA udzieliło nam wsparcia w razie czego. Bo samo 20tys to jest nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?