La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

0

Pokój coraz bliżej
USA się dogaduje z Zelenskym

A co na to wszystko Rosja która jest kilkanaście km od tych wszystkich minerałów złożonych w ofierze dla wielkiego władcy Trumpa.
Rusek nie musi się na nic zgadzać przeć do przodu żółwiem tempem i zagarnąć minerały dla Siebie.

0

@Krzysztof1987 Dogaduje czyli dyktuje

0

@Krzysztof1987 3 lata się człapią i doczłapać nie mogą. A już na pewno nie uda im się ich zgarnąć gdy USA będzie miało mieć z tego korzyści. Wyślą więcej sprzętu i tyle w temacie.

0

@Krzysztof1987 to dużo czasu zajmie 18% w 3 lata zdobyli;)

0

@PatrykBarca no wysłać będą musieli jeśli chcą położyć swoje łapska na tym. Obecnie to bliżej im do zwijania się niż wysyłania sprzętu.
@Borneo oni nie muszą zdobywać całej Ukrainy a tylko wschodnia część bo tam się wszystko znajduje
Im bliżej Polski tym mniej wszystkiego i same czarnoziemy.
Tak patrząc na Mapę do musieliby do Kijowa wszystko zająć. Im się nigdzie nie spieszy. Jak Trump się obrazi i zablokuje finansowanie to powinno mu pójść szybciej.
Już kilka sporych punktów jest w posiadaniu Rosjan z tego co zdobyli

0

@Krzysztof1987 nie pójdzie mu szybciej bo walka się kompletnie zmieniła teraz poszli w drony I rakiety także Ukraińcy którzy nowy rekord zasięgu pobili waląc w rafinerie i skład amunicję.
Problem ruscy mają z kilkoma rzeczami mieli ogromną liczbę starych czołgów remontowali i na front to się kończy czołgów jest coraz mniej wręcz używają ich jako altylerii bo i tej brakuje. Oni nawet kurska nie potrafią odbić mamy luty termin odbicia to był październik.....
Stracili złoto....rubel leży demografia leży,zaczynają być braki technicznego sprzętu bardzo drogiego. Oni samoloty które monitora teren mają 4 sprawne i nie wszystkie latają 24 na dobę są drogie.Straty pilotów wyszkolenie to 5 lat .Spadek produkcji samolotów jest do kilku w czasie roku.Bardzo wiele samolotów zwyczajnie spada bo brakuje części ...ukraince mają 300 fabryk pod ziemią.Wprowadzili broń laserowa do użycia jak poryw. Pracują nad swoim himarsem w tej chwili dostali mirdage f16 i zaraz będą grippeny mieć.Broni pancernej też mają więcej niż przed wojną.Poniewaz pala ziemie które zdobywają robią się gigantyczne problemy z logistyka. Nie tylko bo dalszy zasięg niszczy fabryki Rosji i rafinerie coraz dalej.

0

@Borneo tak optymistycznej opinie nie słyszałem od kiedy szedł kontratak Ukrainy

0

@Krzysztof1987 tak naprawdę to zachód powinien zająć ich bronią i wykończyć finansowo Ukraina ma bron na rok i ruskie też na tyle maja broń .zboczyli co robi trump to jest zwykly sabotaż.Mozna to było ugrać....siedzę na bieżąco od początku także uzbrojenie co i jak

0

@Borneo Europa też za bardzo nie ma co rozdawać a sama od 3 lat nie wznowiła produkcji.
Wiele rzeczy było robione na pół gwizdka żeby nie drażnić Rosjan.
Tutaj nie chodzi tylko o broń i sprzęt.
Do walki potrzeba ludzi a szybciej braknie ich na Ukrainie niż w Rosji

0

@Krzysztof1987 Europa ma sporo sprzętu i to dużo lepszego niż Rosja mamy 3 najlepszych producentów czołgów Anglików Niemców i Szwedów.Mamy lotniskowce z f35 I jeden klasy gerald ford mamy samoloty w tym f35.Mamy 2 kraje z bronią atomową..To czego nie ma to amunicji potrzebujemy 5 lat aby Polskę uzbroić chodź część rzeczy będzie przychodzić do 2035r jak 3 łodzie podwodne orka.Ale cały pas wchd od Norwegii do Bułgarii zbroi się na potęgę. Nie zapominajmy o Australi Japonii Turcji i ukrainie te kraje nam pomogą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?