0

@Hosh A kto jest winny temu że ma nie być kibiców Wisły?

0

@mcsarna Leverkusen dzisiaj weryfikacja z słabym Bayernem.

0

@Safrani Jak można napisać że nie ma szans na Nico , gdzie Leao jest droższy i zarabia więcej?

1

@MichalZZZ Dla mnie może być zablokowany do końca sezonu. Jeżeli będziemy wygrywali.

0

@norbi77 Oglądałem. Jak stracili 2 gola to żadnej akcji.

3

@Czajka90 I jedyny który to zrobił I nie wygrał nigdy CL warto dodać.

1

@norbi77 Atletico w ataku pozycyjnym? Oni wyglądali jak kalafiory. Nie potrafi żadnej sytuacji stworzyć i podejść bliżej niż 30 metr....

0

@F3DO Tak samo bramka Alvareza. Gdzie Camavinga poszedł na raz jak dzieciak.

1

@tbas No dokładnie. Nie ma miejsca na długa piłkę i nie ma nic. Żadnej sytuacji nie potrafili stworzyć.

1

@Luciano99 Ja trzymam kciuki.

3

@TR3YWAY Balotelli się cieszył jak mu bez problemu się udało założyć koszulkę treningową

1

@tbas Bo u Nas tego najważniejszego nie było.

0

@turhiay Atletico ma środek pola słaby cały sezon a zobacz.

0

@Encore On czy tam trafi czy nie to potrafi znikać.

0

@macio_944 Tak oni pewnie są gotowi już kilka lat. Tylko nie wiem czy są w stanie kolejne kilka poczekać.

0

@bartekvisca W zamian za 5 tirów wideł go gnoju.

1

@urbipl Jak zaczysz zdanie od wierzcie lub nie. To już wiadomo że prawdziwa historia :)

0

@macio_944 Może są bardziej gotowi. Na warunkach na których jeszcze tak gotowi nie byli.

2

@tbas Ale kto chce? Dlaczego piszesz chcecie? Dlaczego jak ktoś krytykuje UE to jest ruskim agentem? Jak można być takim ignorantem?

Co trzeba zrobić skoro USA robi co robi? Czekać i lamentować. Wysmiewanie Trumpa nam pomoże?

0

@Comentateiro Bardziej mi chodzi o to że Franck mało robił sztuki. Nie skupiał się na sztczkach technicznych. Raczej jak dryblowal to balansem aby kogos minąć i tyle. Nie wykonywał zwodów itp.

5

@Eklerek Urwy wino i pianino.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ja nie mowie ze.on nie robi liczb wcale. Asyst ma dużo. Goli mniej. Bardziej mi chodzi że czasem się skupia na dryblingach gdzie nic tym nie zyskuje.

0

@Comentateiro No Yamal liczb robi mniej. Na razie najwięcej to drybluje. Ale nie zawsze są to dryblingi zyskujące przestrzeń. Czasme właśnie sztuka dla sztuki. Nawet w kierunku własnej bramki.

Franck był bardziej konkretny.

0

@Comentateiro Ja to jestem gotowy na: "znowu Nas oszukali" , " sędziowie w Europie się zepsuli" , "nie widziałem tam karnego" , "to nie była czerwona kartka" ,"żądamy wyjaśnień"

3

@tbas Chłopie. UE uwierzyła że jak przyjmie taka ilość imigrantow to wzbogaci ich to kulturowo :)


Jedni i drudzy to naiwniacy.

3

@tbas Może inaczej. Co zrobiliśmy żeby uniezależnić się od USA I ich humorów? Może było więcej zrobić? Czy dobrze jest i dobre chłopaki robią?

2

@Comentateiro Ribery mało robił sztuki dla sztuki. Zupełnie jakoś mi to nie pasuje.

0

@bartekvisca A dopiero jakim bezsensem jest wybór papieża.

0

@Danny Gaucho W świetle przepisów to każdy jest piratem drogowym.

1

@Tomato_Sun Mezo patrząc na dzisiejsze nowe pokolenie raperów to byłby absolutny top. I nie jest to komplement.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?