0

@FCB_dimiC To wiem. Tylko śmieszny przykład akurat na Atletico kiedy ma lepszy bilans niż Flick :) Ale to trzeba zrozumieć.

0

@FCB_dimiC Zabawne bo Xavi wygrał wszystko z Atletico. I 2 razy im wrzucił 4 gole.

0

@Mitch_Atleta A w pierwszym meczu też go schował w kieszeń.

0

@Mitch_Atleta Jedna rolka papieru toaletowego na żołnierza przez tydzień.

Papierowa łyżka do nalewania grochówki.

0

@Pedri16Future Bez przesady. Valdes tytułów miał pełno. I wygrał więcej niż Wojtek tutaj da radę. A nikt go wśród najlepszych nie stawia.

2

@Borneo A np kwota wolna od podatku której zwolennikiem było kilka partii? Nierealne? Oszukanie wyborców?

2

@Popitek12 Tomasz Karolak

5

@Borneo Program KO z 100 konkretami był realny :)

1

@ViscaelBarca2007 Tu nawet Raphinia po duble-duble był sprzedawany :)

7

A jeszcze rok temu.

Inigo - transfer bez sensu, wiecznie kontuzjowany i ogólnie kalafior.

Gundogan - Niezastąpiony, najlepszy zawodnik, szwagry dały ciała bo bez niego nasza pomoc nie istnieje.

Lewy - Dziadek z sanatorium ,z nim wnataku już nic nie wygramy.

Pedri - Szkalnka, sprzedać póki coś wart.

Ferran - Przekręt Laporty, Pep nas wycyckal i nikt go nie kupi. Nie nadaje się.

Gavi - Kontuzja? Koniec kariery.

Balde - Nic z niego nie będzie.

3

@Sulimo wywalasz i bierzesz następnego. Sam napisałeś ze miałeś 3. I tak samo się nazywały.

0

@FcPortoFan1999 No to się znajdzie czas jak dobrze się zorganizują

1

@FcPortoFan1999 Tam obóz. Dziwki wino i painino.

1

@FcPortoFan1999 No priorytety. Pensję są zaraz za wakacjami, papierem do xero.

0

@Eklerek Białasy to prędzej przegrały by z Elevatorem Kaborno. Ale obym się mylił.

0

@Eklerek Dostaną teraz sromotny wpierdziel to się im odwidzi.

1

@wojopancer Czymś takim denerwującym by był. Komar albo coś takiego.

2

@Pawlak1992 A to żeś Amerykę odkrył

1

@ViscaelBarca2007 O ile Frimpong to dla nich dobra opcja. O tyle Baeny zupełnie tam nie widzę. Chłop nie umie grać w kontakcie....

0

@Katalonik97 Każda strata w tym momencie kiedy gra się toczy bezpośrednio i puchary to strata. To jedyny typowy DM w klubie obecnie. A brak alternatywy jest zawsze korzyścią dla przeciwnika.

0

@partymaker Gówno prawda
Sezon wcześniej bez Gundo 2 puchary. Przyszedł Niemiec i tyle ke widzieli

0

@Bocheno1 @NeroTFP1 @partymaker Śmieszne to brzmi jak przed sezonem pisali tutaj ludzie, że bez Gundo nasza pomoc nie istnieje....

0

@Criss18Barca Zaczną się artykuły o grzybobraniu. Tak samo ciekawe jak skoki.

0

@kanver_ Koledze widzę coś spadło na głowę.
Po prostu siemszy dalej ten lament gdy odchodził. Bo w obecnym systemie chlop by nie dał rady. I w pressingu i w fazach przejściowych.

0

@Starrk No w City genialny po powrocie. Świetny w pressingu, mocny w odbiorze. Tyle że na treningach.

0

@DonAndres*8 Pewnie jeszcze by sprinty robił za graczami Atleti.

9

Wczoraj genialne zwycięstwo. Ale znów zabrakło Gundogana. Nie było komu zwolnić i poczekać. Zagrać do tyłu. Wszystko tak za szybko.

0

@cules100pro Ernesto z tym swoim mentalem? Już widzę jak pilkarze z takim temperamentem i kibice zasypiają :)

0

@norbi77 One w 99% to babochłopy....

8

Ten gol Ferrana prócz dobicia rywala sprawia że mamy lepszy bilans z Atletico w lidze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?