PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC To wiem. Tylko śmieszny przykład akurat na Atletico kiedy ma lepszy bilans niż Flick :) Ale to trzeba zrozumieć.
0
@FCB_dimiC Zabawne bo Xavi wygrał wszystko z Atletico. I 2 razy im wrzucił 4 gole.
0
@Mitch_Atleta A w pierwszym meczu też go schował w kieszeń.
0
@Mitch_Atleta Jedna rolka papieru toaletowego na żołnierza przez tydzień.
Papierowa łyżka do nalewania grochówki.
0
@Pedri16Future Bez przesady. Valdes tytułów miał pełno. I wygrał więcej niż Wojtek tutaj da radę. A nikt go wśród najlepszych nie stawia.
2
@Borneo A np kwota wolna od podatku której zwolennikiem było kilka partii? Nierealne? Oszukanie wyborców?
2
@Popitek12 Tomasz Karolak
5
@Borneo Program KO z 100 konkretami był realny :)
1
@ViscaelBarca2007 Tu nawet Raphinia po duble-duble był sprzedawany :)
7
A jeszcze rok temu.
Inigo - transfer bez sensu, wiecznie kontuzjowany i ogólnie kalafior.
Gundogan - Niezastąpiony, najlepszy zawodnik, szwagry dały ciała bo bez niego nasza pomoc nie istnieje.
Lewy - Dziadek z sanatorium ,z nim wnataku już nic nie wygramy.
Pedri - Szkalnka, sprzedać póki coś wart.
Ferran - Przekręt Laporty, Pep nas wycyckal i nikt go nie kupi. Nie nadaje się.
Gavi - Kontuzja? Koniec kariery.
Balde - Nic z niego nie będzie.
3
@Sulimo wywalasz i bierzesz następnego. Sam napisałeś ze miałeś 3. I tak samo się nazywały.
0
@FcPortoFan1999 No to się znajdzie czas jak dobrze się zorganizują
1
@FcPortoFan1999 Tam obóz. Dziwki wino i painino.
1
@FcPortoFan1999 No priorytety. Pensję są zaraz za wakacjami, papierem do xero.
0
@Eklerek Białasy to prędzej przegrały by z Elevatorem Kaborno. Ale obym się mylił.
0
@Eklerek Dostaną teraz sromotny wpierdziel to się im odwidzi.
1
@wojopancer Czymś takim denerwującym by był. Komar albo coś takiego.
2
@Pawlak1992 A to żeś Amerykę odkrył
1
@ViscaelBarca2007 O ile Frimpong to dla nich dobra opcja. O tyle Baeny zupełnie tam nie widzę. Chłop nie umie grać w kontakcie....
0
@Katalonik97 Każda strata w tym momencie kiedy gra się toczy bezpośrednio i puchary to strata. To jedyny typowy DM w klubie obecnie. A brak alternatywy jest zawsze korzyścią dla przeciwnika.
0
@partymaker Gówno prawda
Sezon wcześniej bez Gundo 2 puchary. Przyszedł Niemiec i tyle ke widzieli
0
@Bocheno1 @NeroTFP1 @partymaker Śmieszne to brzmi jak przed sezonem pisali tutaj ludzie, że bez Gundo nasza pomoc nie istnieje....
0
@Criss18Barca Zaczną się artykuły o grzybobraniu. Tak samo ciekawe jak skoki.
0
@kanver_ Koledze widzę coś spadło na głowę.
Po prostu siemszy dalej ten lament gdy odchodził. Bo w obecnym systemie chlop by nie dał rady. I w pressingu i w fazach przejściowych.
0
@Starrk No w City genialny po powrocie. Świetny w pressingu, mocny w odbiorze. Tyle że na treningach.
0
@DonAndres*8 Pewnie jeszcze by sprinty robił za graczami Atleti.
9
Wczoraj genialne zwycięstwo. Ale znów zabrakło Gundogana. Nie było komu zwolnić i poczekać. Zagrać do tyłu. Wszystko tak za szybko.
0
@cules100pro Ernesto z tym swoim mentalem? Już widzę jak pilkarze z takim temperamentem i kibice zasypiają :)
0
@norbi77 One w 99% to babochłopy....
8
Ten gol Ferrana prócz dobicia rywala sprawia że mamy lepszy bilans z Atletico w lidze :)