0

Zadne straty. Guereirro zdecydowanie porównywalny. A Umapecano w ważnych meczach odcina prąd.

0

@4drian0 No bo final CL jest co roku. A MŚ co 4 lata. Więc łatwiej zapamiętać jedno spotkanie niż 4...

0

@Czajka90 Ale kto miałby gwizdac? :)

0

@Encore A gdzie ja napisałem że było coś zle?
Na pewno przesadził. Bo nie moiw się pieprzyc ich" nawet gdy ktoś Cię podpuszcza.
Wiara w zwycięstwo i pewnośc siebie jest ok. Ale na koniec nadmierna pewność siebie daje Ci lekcje. I przy następnym wywiadzie już mas zz tyłu głowy że raz się wygłupiłeś.

6

Dajcie spokój z tym Raphinia. Chłop podgrzał atmosferę przed meczem. Na boisku dostał łomot. I po sprawie.
Jestem pewny że na kolejnym wywiadzie będzie bogatszy o takie doświadczenie.

0

@Transu96 Albo i za 4 lata.

Kvare po pierwsyxm sezonie w poważnej piłce nazywali Kvaradoną:)

0

@Eklerek Wycieczka to nie mecz. Zagra Araujo i Garcia

0

@Kgorecki2500 Takie kwoty potrafią ucieszyć?

0

@Miszcz Textu FCB Zupełnie nie wart takiej kasy.

2

@Criss18Barca Nie no daj spokój. My się cieszymy ze nasz skrzydłowy jest 2 w kolejce do wejścia w jakiejś trochę lepszej lidze niż Polska. Albo że strzela w Turcji czy Meksyku.....


Mamy gorsze pokolenie. Brakuje Glika na obronie, Piszczka i przede wszystkim skrzydłowych jak Błaszczykowski.

0

@Kapitan_SW Majecki to absolutnie nie zasługuje. Co chwile coc zawali. Fr aw tej samej lidze co Bułka i jest klasę gorszy. Więc tutaj nie ma polemiki.

Powinien być Bułka i Grabara.
Ale Kamil naoopowiadal kocopołow w mediach, z których się wycofał. Ale no....

1

@Gomess Na skrzypcach chyba. Bo niezarejestrowany jest.

0

@Kinginiesta Szkoda na prawa do tej kopaniny.

0

Pobierz- Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.

1

@norbi77 @Bobo25 Jakby z takich kontr jakie miała Malta padały gole to mecze by się 15:10 kończyły.

1

@Kondziubarca Że albo wchodzi albo Janusza z USA nie będzie w Kanale Sportowym po meczu?

0

@mekston To nie były czasy wielkiej Probierzówki.

No i kto gra w Angli a kto u Nas.

5

Lewy wchodzi żeby Borka nie denerwować.

0

Świderski tym dubletem znalazl się w notesie scouta Elevatora Kaborno.

0

Narzekacie na Polskę a my mamy identyczny bilans jak wielcy Anglicy.
A oni grali z Albanią i teraz z Łotwą też oba u siebie......:)

6

Finlandię 1.0 to się na miękko bez zakąski robi.

0

@NeroTFP1 A np Anglicy już tylko 2:0.

0

@Criss18Barca Kreatywny Piątek z Buksą :D

0

@escarabajo O piłkarzy czy o klubie piszesz? :)

1

@arasz1819 Ja nie staje po żadnej stronie. Po prostu dziwi mnie ze ktoś pisee w stylu że Ameryka patrzy na siebie. To tak jakbyśmy my mieli się teraz martwić o konflikt w Zimbabwe.

Mamy problem przy naszej granicy i trzeba działać. A nie liczyć że Ameryka czy inne kraje Nas wyręcza. Mogą pomóc ale trzeba zrobić coś samemu.

0

@barcelonaLM A co na to Europa?

2

@bartekvisca Każdemu powinno najpierw chodzić o bezpieczeństwo własne. A dopiero potem innych

1

@fart Mogli 14ste podejście Allegriego zrobić :)

2

Jakieś aptekarskie te karne że aż wstyd.
Ten teraz to Depay jakby zasłabł.

2

@Comentateiro Wloska piłka to ma regres od lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?