PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 Biedny Payet. Zlozyl bym doniesienie na policji. Że przed pocałunkiem niczego nie świadomy zostałem zmuszony do całowania kogos kto pił mocz albo wodę z toalety.
0
@Adran360 Ale on o poważna piłkę pytal.
0
@Criss18Barca Zostaną z 50letnim Modriciem który nie biega dużo. Ale kontrakt chce. @VegetaPolska
0
@Azi Jest jeden przedstawiciel klubów które przegrały swój mecz.
1
Real zupełnie nie ma środka pomocy. Dlatego oni muszą grać bezpośrednio piłkę do napastnika i liczyć że in coś sam wykombinuje. Albo na jakieś wrzutki czy dobitki Bellinghama.
Odszedł Kroos który trzymał im cała pomoc. A dziadek Modric chodz grał mniej to chce przedłużyć kontrakt :)
Do tego Ceballos kontuzjowany, chodz na nim to niczego nie zbudujesz.
Camavinga to jest najlepszy w faulowaniu i bieganiu jak poparzony, tylko w piłkę mu średnio idzie.
Touchmeni to co chwile jakiś wylew.
I jedyny dobry Valverde rzucany po pozycjach ,którego mocna strona nie jest konstruowanie akcji.
6
@FCB24 Flick chyba pokazał na ten moment że trzeba mu ufać?
Wie co robi. I więc jakie zadania będą mieli obaj gracze.
Lewy w powietrzu jest lepszy. A nie będzie ich głównego zawodnika który wygrywa pojedynki - Schlotercośtam
1
@JimMorrisonFCB No to będzie przebudowa LFC...
3
@Faro Kiedyś na Arsenal się mówiło "mała Barcelona" . Grali tam fantastycznie piłkarze jak choćby Henry czy Bergkamp.
0
@MessiForeverTheBest Nawet przerwa na ten czas jest benefitem.
0
@MesQueUnClub96 To tylko opinia :)
Jaki kraj takie problemy.
0
@insp1re Liverpool grał rewanz u siebie :) co by to zmieniło?
0
@Safrani A mam gdzieś czy legalnie czy nielegalnie. Są Ważniejsze sprawy w państwie niż zapraszanie imigrantow do Sejmu. I wyjaśnianie czy ktos był tam legalnie czy nie.
1
@arasz1819 Ja też nie. Ale widzę że ma to kluczowe znaczenie dla Polski. Bo poruszenie niezłe.
6
@Safrani Za 4 razem kupiła paszport. :)
3
@arasz1819 Wielki sukces kampanijny Szymona. Brawo.
1
@fart Spotkał go wolny sąd państwa Polskiego.
0
@Popitek12 Cristiano nie uderzał tak piłki. On jakieś spadające liście robił. Declan uderzył jak Messi z LFC.
0
@Comentateiro Wystaczy nacisnąć Kiwiora parę razy. Oni nawet u siebie mieli kilk akcji stykowych, gdzie szybkość Realu mogła stworzyć sytuacje.
1
@Vurt @fart Byłoby to piękne że względu na przeszłość Emeryego w PSG.
0
@konrad1661 Zizu mógłby wrócić. Jego fart już się wyczerpał. Samo klaskanie nic nie da.
A Xabi perspektywiczny. Ake nikt nie wie jak on sobie poradzić z szatnia z takim ego.
28
Kiwior: Real Madryt? To jakieś pierdółki a nie Real Madryt. Bardziej spociłem się wchodząc na 15 min z Southampton.
1
@takisobiektos Oni nawet z 2 miejsca nie mogą spaść. Tam nie ma komu ich gonić.
1
@VegetaPolska Oni mogą sobie jeździć na dupie. Jeżeli Arsenal zagra swoje to nie da to nic.
4
Chciałbym z tego miejsca przeprosić Arsenal. Zaznaczając że wycofam przeprosiny jeżeli się sfrajerzą w rewanżu.
0
@Comentateiro Nie ma Musiali i nie ma zabawy.
12
Tradycyjnie Real zamiast trypletu będzie miał naplet.
1
Ja to nie mam żadnych oczekiwań dzisiaj wobec Arsenalu.
Już nie chodzi o kontuzje. Ale ostatniego razu, kiedy oni by wyeliminowali ekipę będąca faworytem w dwumeczu to najstarsi górale nie pamiętają.
0
@kuz Betis z nami akurat nic nie pokazał. Mieli 2 strzały gdzie oba oddał stoper.....
I strzelili z tego gola po roznym
1
@Eklerek @takisobiektos Sciagnie paru Holendrów i akurat będą się bili o 7 miejsce.
0
@ProMILs @BORO_12 Z przydupasa Deco na dyrektora sportowego to jednak duży awans.