0

@sergio5 Biedny Payet. Zlozyl bym doniesienie na policji. Że przed pocałunkiem niczego nie świadomy zostałem zmuszony do całowania kogos kto pił mocz albo wodę z toalety.

0

@Adran360 Ale on o poważna piłkę pytal.

0

@Criss18Barca Zostaną z 50letnim Modriciem który nie biega dużo. Ale kontrakt chce. @VegetaPolska

0

@Azi Jest jeden przedstawiciel klubów które przegrały swój mecz.

1

Real zupełnie nie ma środka pomocy. Dlatego oni muszą grać bezpośrednio piłkę do napastnika i liczyć że in coś sam wykombinuje. Albo na jakieś wrzutki czy dobitki Bellinghama.
Odszedł Kroos który trzymał im cała pomoc. A dziadek Modric chodz grał mniej to chce przedłużyć kontrakt :)
Do tego Ceballos kontuzjowany, chodz na nim to niczego nie zbudujesz.
Camavinga to jest najlepszy w faulowaniu i bieganiu jak poparzony, tylko w piłkę mu średnio idzie.
Touchmeni to co chwile jakiś wylew.
I jedyny dobry Valverde rzucany po pozycjach ,którego mocna strona nie jest konstruowanie akcji.

6

@FCB24 Flick chyba pokazał na ten moment że trzeba mu ufać?
Wie co robi. I więc jakie zadania będą mieli obaj gracze.
Lewy w powietrzu jest lepszy. A nie będzie ich głównego zawodnika który wygrywa pojedynki - Schlotercośtam

1

@JimMorrisonFCB No to będzie przebudowa LFC...

3

@Faro Kiedyś na Arsenal się mówiło "mała Barcelona" . Grali tam fantastycznie piłkarze jak choćby Henry czy Bergkamp.

0

@MessiForeverTheBest Nawet przerwa na ten czas jest benefitem.

0

@MesQueUnClub96 To tylko opinia :)
Jaki kraj takie problemy.

0

@insp1re Liverpool grał rewanz u siebie :) co by to zmieniło?

0

@Safrani A mam gdzieś czy legalnie czy nielegalnie. Są Ważniejsze sprawy w państwie niż zapraszanie imigrantow do Sejmu. I wyjaśnianie czy ktos był tam legalnie czy nie.

1

@arasz1819 Ja też nie. Ale widzę że ma to kluczowe znaczenie dla Polski. Bo poruszenie niezłe.

6

@Safrani Za 4 razem kupiła paszport. :)

3

@arasz1819 Wielki sukces kampanijny Szymona. Brawo.

1

@fart Spotkał go wolny sąd państwa Polskiego.

0

@Popitek12 Cristiano nie uderzał tak piłki. On jakieś spadające liście robił. Declan uderzył jak Messi z LFC.

0

@Comentateiro Wystaczy nacisnąć Kiwiora parę razy. Oni nawet u siebie mieli kilk akcji stykowych, gdzie szybkość Realu mogła stworzyć sytuacje.

1

@Vurt @fart Byłoby to piękne że względu na przeszłość Emeryego w PSG.

0

@konrad1661 Zizu mógłby wrócić. Jego fart już się wyczerpał. Samo klaskanie nic nie da.

A Xabi perspektywiczny. Ake nikt nie wie jak on sobie poradzić z szatnia z takim ego.

28

Kiwior: Real Madryt? To jakieś pierdółki a nie Real Madryt. Bardziej spociłem się wchodząc na 15 min z Southampton.

1

@takisobiektos Oni nawet z 2 miejsca nie mogą spaść. Tam nie ma komu ich gonić.

1

@VegetaPolska Oni mogą sobie jeździć na dupie. Jeżeli Arsenal zagra swoje to nie da to nic.

4

Chciałbym z tego miejsca przeprosić Arsenal. Zaznaczając że wycofam przeprosiny jeżeli się sfrajerzą w rewanżu.

0

@Comentateiro Nie ma Musiali i nie ma zabawy.

12

Tradycyjnie Real zamiast trypletu będzie miał naplet.

1

Ja to nie mam żadnych oczekiwań dzisiaj wobec Arsenalu.
Już nie chodzi o kontuzje. Ale ostatniego razu, kiedy oni by wyeliminowali ekipę będąca faworytem w dwumeczu to najstarsi górale nie pamiętają.

0

@kuz Betis z nami akurat nic nie pokazał. Mieli 2 strzały gdzie oba oddał stoper.....
I strzelili z tego gola po roznym

1

@Eklerek @takisobiektos Sciagnie paru Holendrów i akurat będą się bili o 7 miejsce.

0

@ProMILs @BORO_12 Z przydupasa Deco na dyrektora sportowego to jednak duży awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?