PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz To jakieś delikatne określenie. Więc Lewica.
0
@kuz Brzmi inaczej ale dalej ujowo. Jak każde zdanie wypowiedziane przez tego cymbała
2
@TR3YWAY Ja tam zdecydowanie wolę +30 stopni w lato. Niż mrozy w zimę.
Nie każdy się poci jak świnia. A w ogródku w samych kąpielówkach można sobie pogrillowac i piwko wypić.
2
@Andi18 Do najlepszego brakuje mu szybkości. Gra świetnie, ale zdarzało się wiele razy że rywal mi uciekał i pomogło szczęście albo centymetrowy spalony.
9
@RC28 Real nie może wygrać potrójnej korony. Oni zamiast trypletu mogą mieć trypla.
1
@BezglutenowyPedri Dybala i Lautaro przy Messim? Bliżej im było aby w światowym futbolu nie zaistnieć niż do Leo.
Fatiego czy Halilovicia to nawet nie komentuje. Im bliżej bo spełnienia Bojana.
0
@lucca87 Cubarsi to akurat dopiero co odpoczywał.
1
@FcPortoFan1999 Perspektywicznego Romańczuka do środka pola chciał zobaczyć.
1
@LOPEZ16 I Putina musiałby zagrać ciemnoskóry jakiś.
0
@Azazel_Pazuzu No właśnie na leczenie głowy za późno. Stąd zdecydowali się na kolano.
2
@PJ777 Remisem?
0
@ViscaelBarca2007 Maresca jako trener jest nikim. Nie ma siły żeby się postawić. I później musi tłumaczyć się na konferencjach. A ta praca to dla niego szansa.
1
Żeby Chelsea zagrała w Lidze Mistrzów to trzeba dać 7 miejsc angielskim zespołom w CL.
I to już od tego sezonu, bo w przyszłym jak kupią kolejnych 15 piłkarzy i zmienia trenera to mogą się nie załapać.
0
@Gibbon_FCB 5 miejsc w CL. A oni się na żadne nie załapią:)
3
@ToWinaSedziego Dla mnie za mało na czerwo. Żółta dla jednego i drugiego.
4
@FcPortoFan1999 Polecam mecz United kontra Wolves. Pierwsi XG 0,07 A drudzy 0,02.
3
To jest NIEMOŻLIWE!!!
1
@Lucyffffer1922 1:0 po samobóju biorę w ciemno.
0
@blakkudium W kreacji jest tragiczny. Taki przecinak z dobrym ustawieniem. Ale w kadrze zawsze zmiennik i w wielkim klubie będzie podobnie.
1
@blakkudium Bayern to kupuje i zaraz.oddaje tych SO. Jak De Ligta.
Tylko kalafiora Umapecano nikt nie chce.
1
@lucca87 Bo to nie chodziło że mieli więcej sytuacji. Tylko że sytuacje były i przy odrobinie szczęścia można było wykorzystać więcej.
Czasem jest tak że rywal ma 10 sytuacji i nie strzela gola. A Ty.masz 3 i 3 gole.
0
@Rastafarnianin Bo to zakupy w Lidlu były :)
0
@krol211 Ja to mu sie trochę dziwie. Chciał odpocząć od piłki. A przyjął ofertę bycia dyrektorem klubów Red Bulla.
0
@ViscaelBarca2007 Pewnie swego bo przedłużył kontrakt. I jak oni go nie puszcza to nigdzie nie pójdzie.
Ale wolałbym go niż Kloppa.
0
@blakkudium A niech biorą. Zwykły kalafior.
0
@ViscaelBarca2007 Możemy sprzedać z jeszcze większym zyskiem Christensena.
I to pewnie będzie priorytet.
A Araujo ma klauzulę. Jak ktoś wpłaci to tyle.
0
@BORO_12 Nie dostaną minut. W tym sezonie gdy graliśmy na wszystkich frontach i mieliśmy pełno kontuzji nie dostali. Więc jak mieliby dostać w przyszłym sezonie?
0
@BORO_12 W rezerwach które są krok od spadnięcia z ligi nie ma czego szukać. Trzeba albo go, albo Lookmana wziąć.
1
@Faro A Rodri jakie mial liczby?
ZP nie jest tylko za liczby przyznawana.
0
@Pin0chet Oby klaskacz wrócił.