0

@MesQueUnClub96 Toalety są potrzebne. Widać tu postep i nie trzeba dzisiaj zakopywać takich rzeczy w rowie.

A ja tu nigdzie nie bronie cymbała Nawrocekigo. Uważam że od niego Trzaskowski jest lepszy. Właśnie przez opaleniznę, garnitur i ogólna prezencję. Plus znajomość języków.

0

@pt9 No jak kłamcy są skończeni. To tylko nie iść. Albo isc na wybory przewodniczącej koła gospodyń wiejskich.

1

@Roobo Stawiam Garcia, Araujo , Cubarsi , Inigo.

Lepsze zabezpiecznie tyłu. I lepsze warunki przy bronieniu stałych fragmentów.

1

@gumaz W Rumunii.

12

Prawda to jest taka że każdy powinien mieć w dupie ile mieszkań ma Nawrocki, Trzaskowski czy Tusk. To nie jest głosowanie na najlepszego dewelopera.
To czy któryś skłamał, to akurat też nie wiem czy powinno się brać pod uwagę. Bo każdy ma na koncie tyle że trzeba by sumować co 10.

Najważniejsze to jest aby prezydent był opalony i dobrze wyglądał w garniturze. Cała reszta bez znaczenia.

1

@GTBTP Rower jakby spłonął z hulajnoga to nic. Ale wódki szkoda.

1

@Veysel Możemy się wymienić za Lengleta :)

1

@Sysia11 Najwybitniejszym pomocnikiem w historii był XAVI. tu nie ma żadnej dyskusji. To on "wprowadzał" Inieste do składu. To od niego zaczynała się linia pomocy. Grał więcej sezonów w Barcelonie niż Gerrard w Liverpoolu.
I u każdego trenera grał. Do tego odszedł w chwale po tryplecie, chodz kontrakt mu proponowali.

0

@Irmscher10 A mogli się nauczyć regułek na pamięć jak kandydaci. Wtedy byłoby ciekawie.

1

@Nazio_87 Szklanka whisky mogła by rozwiązać problem.

0

@Cule1234 Ja tam wolałbym tego Pavarda bo to kaszaniarz jest.

0

@messi33 Doceniam chęć usamodzielnienia po szkole. To ważne aby ludzie byli samodzielni.

0

@Zoker Na pewno rotację mogły być lepsze. Przekombinowanie i za dużo na raz przed Osasuna. Czy za późne ściąganie gwiazd.

Ale piłkarze dzisiaj są tak monitorowani. Poziom regeneracj jest kontrolowany. I Flick wie co robi.

1

@messi33 A to będąc w szkole nie trzeba gdzieś mieszkać?

4

@Faro Mu się zawsze odbija. Wystarczy aby te nogą czy głowę 2 razy przyłożył, wcześniej znajdując się w odpowiednim miejscu i czasie.

0

@Faro A co Ty masz do darmowych transferów. Tu akurat każdy mógł negocjować z Trentem.
Sami braliśmy za darmo Christensena.

2

@Kgorecki2500 Większy pożytek jakbyś zapomniał jednak.

1

@Comentateiro No bo jak staruszka miała oddać mieszkanie starszemu od siebie? To bez sensu.

1

@Gaucho Aby umieć łapać na spalonego nie trzeba znać żadnej filozofii. To kwestia czytania gry, ustawianie i umiejętności reakcji w odpowiednim tempie.

0

@DonCarletto Czyli niezależnie od trenera już wiesz ze będzie grał tak samo jak w Liverpoolu. I miał identyczne zadania? To weźcie na ławkę taboret. W sumie tak samo elastyczny taktycznie jak Ancelotti.

2

Trenty i inne takie. A w Klasyku i tak będzie Valverde na PO wychodził.

0

@Zoker Na papierze to Real wygrał tryplet w tym sezonie. Mbappe odbiera ZP w przyszłym roku. My jesteśmy przez nich zdeklasowani w klasykach i liga przegrana w listopadzie była.

0

@DonCarletto Czyli gdzie ten Trent będzie grał? :) Centralnie w środku pola?

4

@maroon Z jednej strony tak.

A z drugiej jest to obnazenie wszystkich kandydatów i uświadomienie ,chociaż części ludzi zaślepionych jacy to są hipokryci i co zrobią dla stołka.

0

@Safrani Jednak od czasów Rzymu ludzie powinni być trochę bystrzejsi.

2

@Safrani Mnie to bawią ludze którzy chodzą na te wiece/spotkania któregokolwiek polityka i czują emocje. Jak ten drze łapę, opowiadania jakieś frazesy od czapy. :)

0

@escarabajo @Zoker Tyle że Isak Ti napastnik który potrafi i rozegrać i zejść do skrzydła. Dużo lepiej się czuje z piłką przy nodze.

On jest dużo lepsza opcja. Ale pewnie i droższa.

0

@escarabajo No ogólnie dramatyczna. Tam następców nie widać. W topowych klubach francuskich graja obcokrajowcy tam i stanowią o ich siłę. Młode talenty jak Zaire-Emery graja ogony. Nie wróżę tam sukcesów.

1

@MSN30 Dwonisz na infolinię Inpostu. Trwa to minute, i możesz włożyć jeszcze raz do większej skrytki.

0

@escarabajo Chodziło mi o ligę Arabii. Konkretnie Kante, odrzuta takiego jak Rabiot. Wiecznie rezerwowego Camavinge. No tam ciężko znaleźć 3 pomocników. A gdzie 3 składy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?