1

@tbas @blakkudium Żeby to był LS to można by się zastanawiać, czy nie warto zainwestować. Ale tak to nie ma miejsca.

0

@Derean No to kwestia finansów. Nico to 60mln. A tu masz gościa za darmo, który robi liczby lepsze od Nico , jest w dobrym wieku i był wiodącą postacią w 2 silnych ligach. Jako gość do rotacji idealny.

0

@Szmulek No wiem że dwójka. Ale 2 lata dla emeryta. Do tego nie pewny Ter Stegen który też ma swoje lata. Ni ciężko widzieć przyszłość na tej pozycji.

0

@BorzyKrzys No zdecydowanie lepszy ten Joan Garcia którego obserwuja. 24 lata, lepszy profil i dużo miejsca na rozwój

0

@blakkudium Składać mu ofertę. Idealny aby obskoczyc u Nas oba skrzydła.

0

Szczęsny na kolejne 2 lata?
Z całym szacunkiem ale gość ma swoje lata. Nie daje żadnej perspektywy długoterminowej. Nie ma profilu potrzebnego w klubie. I co najważniejsze nie daje nic ekstra. Ilość jego spektakularnych interwencji ratującej od gola jest mniejsza od ilości błędów!

Fajnie ze kolejny Polak i robi "atmosfere" Ale to nie kadra Polski gdzie się gości dla atmosfery powołuje.

1

@PatrychoO Garcia przykrywa Martina czapką. Chłop dawał radę na 3 pozycjach.

3

Pewnie przykre uczucie kiedy sędzia robi co może. Stara się jak może w pocie czoła.
Ale nie daje to nic....

0

@Wojciech123 Nie no nawet jak dostanie kolejny raz Real w cymbał. To przez to Feio nie wyrzuca.

2

@norbi77 No tak to przy obecnej taktyce jest. Że jak nie ma skuteczności z przodu. To przegrywasz przez kaszane z tyłu.

0

@Barca_Big_Moment Akurat porównanie Busequetsa do De Jonga jest śmieszne. Holender mógłby mu bidon nosić.

Ale sam komentarz oczywiście blazenada.

1

@Starrk Ale ze nie puścił. To się nazywa wytrwalosc.

5

@norbi77 Przesądy to tylko przesądy. Tak jak też że musisz być tryplet w tym sezonie bo ogralismy Bayern itp....

0

@maroon No podczas kampanii zauważył że to się nie opłaca. Jak nawet Trzaskowski gadał ze są 2 płcie i oddał tęczowa flagę. Co nie znaczy że w okresie gdy wyborów nie ma. To robią rzeczy zupełnie bez sensu.

0

@FcPortoFan1999 Ja wiem ze oni do ostatniej kolejki będą walczyli o CL. Dlatego ważne byśmy my dzisiaj nie przegrali.

0

Dzisiaj Bilbao gra z będącym tuż nad kreska Alaves. Goście ostatnio w dobrej formie. Leganes wygra więc mają tylko 1 pkt przewagi nad nimi.
A Athletic po porażce z United włączyć o CL w przyszlym sezonie bez 3 najlepszych skrzydłowych braci Williams i Berenguera. Zobaczymy jak Ernesto sobie poradzi bo Betis będzie naciskał.

1

@Swistus172 Ten mecz pokaże. Bo na razie to dyrdymały dziennikarskie.

0

@Gall W obronie przy stałych fragmentach to nawet lepiej ;)

0

@kuz Ciężko im będzie z tym terminarzem skończyć w CL.

3

@jedrek7000 Ja tam nigdy nie jaram się ją tym etapie zawodnikami. Bo często nie potrafią przeskoczyć jednak z juniora do seniora. A dwa że statystyki na tym etapie mogą zależeć od różnicy fizycznej zawodników. Przykładem taki Mukoko z BVB.

0

@maroon No działa. Wymyśla nowe płcie i takie tam.

0

@norbi77 Mi absolutnie nie. Uważam że osiągnął maxa że swoimi umiejętnościami. Bez dryblingu i z taką głową.

0

@Seledynowy Dokładnie. Nie skoordynowany pressing. Dziura na kilkadziesiąt metrów w środku pola. I w obronie 1na1 gdy 2 minuty do końca.

0

@maroon Że gość udaje mądrego i dobrze wypada w debatach. A potem przez kilka lat go nie ma.

0

@Criss18Barca Oni są zmęczeni pucharami.

2

Simeone stawiał cały sezon na Alvareza I Griezmana. A Sorloth będąc rezerwowym, strzelił więcej goli w lidze niż jeden i drugi.....

1

@blakkudium I to uczciwa cena jest.

0

@Yoshi94 @Zieliniak W tym przypadku to śmieszyć powinna kara za gwałt. Po czym "resocjalizacja" taka że chlop wychodzi i gwałci kolejny raz...

0

@Azi No jak nie ma kogo to musi. Nie można samymi 17latkami grać.

0

@Transu96 Niby dużo grał. Ale często przed najważniejszymi meczami miał sraczke albo dyskomfort.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?