PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Oni co turniej maja 3 jedenastki. A potem się okazuje że w pomocy goście z Arabii, i jakieś odrzuty z klubów.
1
@arasz1819 Tu bardziej chodzi o to żeby sąsiedzi myśleli że tańczycie.
2
Kane dalej ma klątwę z pucharami. Bo w Bundeslidze dostal talerz.
1
@escarabajo Te wilczki to jednak 2 klasy niżej od byłych MŚ.
0
@tbas No chodzi o to że tam mogą anulować za każdym razem jak się im kandydat nie spodoba.
0
@tbas Wiadomo przypadek 14 razy z rzędu może tam być :)
1
@kuz Tibo to jest Bramkarz klasę lepszy i od Matsa i od Wojtka.
2
@Douglas Gotowy będzie torby nosić.
A tak na serio to chlop w ważnych meczach nie istnieje.
1
Chelsea dzisiaj ważny krok ku CL. W następnej kolejce Newcastle na wyjedzie. I zwycięzca tego pojedynku będzie praktycznie w CL.
0
@michal26 Za Araujo nie weźmiemy więcej niż 60 bo taka ma klauzulę. Ale dla klubów z PL to tyle co frytki.
Dunczyk spokojnie może pójść za 40. To i tak dobra cena bo przychodził Za darmo I nie ma amortyzacji. Wiec czysty zysk. Więc biorąc Taha , masz 40 mln na wzmocnienia innych pozycji.
0
@kuz Za odstępne z klauzuli? A niech idzie.
0
@Arden @michal26 Dunczyk jest za to dużo słabszy fizycznie. Chłop ma warunki ale w takich sytuacjach stykowych gdzie obaj piłkarze idą ja całość. To on ma zawsze dyskomfort.
1
@Rewolucja123 Ten taki lobik na bezradnym Ikerem?
0
@RosjaninBut Jeszcze wolniejszy jest Inigo. I właśnie o to chodzi. Ścigać i asekurować boki zawsze może SO. Ale boczny nie nadąży za akcja ruszając z pod swojej bramki
0
@RosjaninBut Eric i Inigo jako boczni to akurat powinni umieć trzymać linie spalonego, ustawiać się i asekurować.
Problem może być z stworzeniem przewagi czy dawaniem opcji skrzydłowemu.
Więc musimy grać wysoko bo inaczej ustawiony Inter ciężko będzie zaskoczyć.
0
@tbas Pavard to kalafior. Nje będzie Lautaro więc nie są w pełnym składzie.
0
@Faro No i Dmufries niczego tam nie pokazał.
0
@Encore No jak po co? Aby mieć 15 miejsce.
Zapytaj prawdziwego kibica United.
0
@Faro Ostatnio grał tam Martin.
0
@MesQueUnClub_87 Bo tam Flickowi przy naszym stylu potrzebny jest pilkarz lewonożny. Pewne automatyzmy jak zejście na lepsza nogę itp. Dlatego zawsze lepszym rozwiązaniem będzie Inigo.
1
@La Pulgaa A to Inigo nie przypilnuje Dumfriesa? Chlop lewo nożny a tak łatwiej mu i nam będzie rozgrywać piłkę od tyłu.
5
Zacięta i pasjonujaca jest ta walka United z Tottemhalem o 15 miejsce. Nikt nie odpuszcza.
Będzie ogień do ostatniej kolejki
1
@bagor34 Ale tu właśnie chodzi o to żeby nie trzeba było wydawać dużo kasy. Jak masz utalentowanych zawodników w szkółce którzy kochają ten klub, to nje potrzebujesz ściągać najemników z Brazylii jak Viniciusy i takie tam.
Yamal ma 17 lat. I zobacz jak zastąpiłeś Neymara który odszedł za 220.
2
@tbas Ja takiego ustawienia chciałem.
2
@mekston @Criss18Barca @FCB_dimiC Mnie ta sytuacja zdziwiła bo w LL wiele razy gdy linowy nie podniósł chorogiweki to i tak wkraczał półautomatyczny spalony. A tutaj to było dziwne.
1
@Azazel_Pazuzu Poprawnie i tyle. Ciężko wyciągnąć wnioski po 1 meczu. Zwłaszcza gdy przeciwnik się głównie bronił i nie miał piłki.
1
@FcPortoFan1999 No nie musi. PSG gra inaczej a są w grze i wszystkie trofea. Inter również przed chwilą hyl w grze o wszystko a styl zupełnie inny.
1
Fort dzisiaj pokazał dlaczego praktycznie nie grał i ciężko mu było odciążyć Kounde.
Chłopak ma technikę i finezje.
Ale wygląda jak gość tydzień temu ściągnięty z podwórka.
Błędy w czytaniu gry czy ustawieniu straszne.
0
@norbi77 Ale Pau miał kilka razy piłkę przy nodze i ciężko mu było dobrze przyjąć czy się obrócić.
Koledzy nie pomagali. Ale sam również niczego nie zaproponował.
1
@parpe Ter Stegen za to zupełnie bez formy. Więc tu nie ma świetnego wyboru.