0

@escarabajo Oni co turniej maja 3 jedenastki. A potem się okazuje że w pomocy goście z Arabii, i jakieś odrzuty z klubów.

1

@arasz1819 Tu bardziej chodzi o to żeby sąsiedzi myśleli że tańczycie.

2

Kane dalej ma klątwę z pucharami. Bo w Bundeslidze dostal talerz.

1

@escarabajo Te wilczki to jednak 2 klasy niżej od byłych MŚ.

0

@tbas No chodzi o to że tam mogą anulować za każdym razem jak się im kandydat nie spodoba.

0

@tbas Wiadomo przypadek 14 razy z rzędu może tam być :)

1

@kuz Tibo to jest Bramkarz klasę lepszy i od Matsa i od Wojtka.

2

@Douglas Gotowy będzie torby nosić.
A tak na serio to chlop w ważnych meczach nie istnieje.

1

Chelsea dzisiaj ważny krok ku CL. W następnej kolejce Newcastle na wyjedzie. I zwycięzca tego pojedynku będzie praktycznie w CL.

0

@michal26 Za Araujo nie weźmiemy więcej niż 60 bo taka ma klauzulę. Ale dla klubów z PL to tyle co frytki.

Dunczyk spokojnie może pójść za 40. To i tak dobra cena bo przychodził Za darmo I nie ma amortyzacji. Wiec czysty zysk. Więc biorąc Taha , masz 40 mln na wzmocnienia innych pozycji.

0

@kuz Za odstępne z klauzuli? A niech idzie.

0

@Arden @michal26 Dunczyk jest za to dużo słabszy fizycznie. Chłop ma warunki ale w takich sytuacjach stykowych gdzie obaj piłkarze idą ja całość. To on ma zawsze dyskomfort.

1

@Rewolucja123 Ten taki lobik na bezradnym Ikerem?

0

@RosjaninBut Jeszcze wolniejszy jest Inigo. I właśnie o to chodzi. Ścigać i asekurować boki zawsze może SO. Ale boczny nie nadąży za akcja ruszając z pod swojej bramki

0

@RosjaninBut Eric i Inigo jako boczni to akurat powinni umieć trzymać linie spalonego, ustawiać się i asekurować.
Problem może być z stworzeniem przewagi czy dawaniem opcji skrzydłowemu.
Więc musimy grać wysoko bo inaczej ustawiony Inter ciężko będzie zaskoczyć.

0

@tbas Pavard to kalafior. Nje będzie Lautaro więc nie są w pełnym składzie.

0

@Faro No i Dmufries niczego tam nie pokazał.

0

@Encore No jak po co? Aby mieć 15 miejsce.
Zapytaj prawdziwego kibica United.

0

@Faro Ostatnio grał tam Martin.

0

@MesQueUnClub_87 Bo tam Flickowi przy naszym stylu potrzebny jest pilkarz lewonożny. Pewne automatyzmy jak zejście na lepsza nogę itp. Dlatego zawsze lepszym rozwiązaniem będzie Inigo.

1

@La Pulgaa A to Inigo nie przypilnuje Dumfriesa? Chlop lewo nożny a tak łatwiej mu i nam będzie rozgrywać piłkę od tyłu.

5

Zacięta i pasjonujaca jest ta walka United z Tottemhalem o 15 miejsce. Nikt nie odpuszcza.
Będzie ogień do ostatniej kolejki

1

@bagor34 Ale tu właśnie chodzi o to żeby nie trzeba było wydawać dużo kasy. Jak masz utalentowanych zawodników w szkółce którzy kochają ten klub, to nje potrzebujesz ściągać najemników z Brazylii jak Viniciusy i takie tam.

Yamal ma 17 lat. I zobacz jak zastąpiłeś Neymara który odszedł za 220.

2

@tbas Ja takiego ustawienia chciałem.

2

@mekston @Criss18Barca @FCB_dimiC Mnie ta sytuacja zdziwiła bo w LL wiele razy gdy linowy nie podniósł chorogiweki to i tak wkraczał półautomatyczny spalony. A tutaj to było dziwne.

1

@Azazel_Pazuzu Poprawnie i tyle. Ciężko wyciągnąć wnioski po 1 meczu. Zwłaszcza gdy przeciwnik się głównie bronił i nie miał piłki.

1

@FcPortoFan1999 No nie musi. PSG gra inaczej a są w grze i wszystkie trofea. Inter również przed chwilą hyl w grze o wszystko a styl zupełnie inny.

1

Fort dzisiaj pokazał dlaczego praktycznie nie grał i ciężko mu było odciążyć Kounde.
Chłopak ma technikę i finezje.
Ale wygląda jak gość tydzień temu ściągnięty z podwórka.
Błędy w czytaniu gry czy ustawieniu straszne.

0

@norbi77 Ale Pau miał kilka razy piłkę przy nodze i ciężko mu było dobrze przyjąć czy się obrócić.
Koledzy nie pomagali. Ale sam również niczego nie zaproponował.

1

@parpe Ter Stegen za to zupełnie bez formy. Więc tu nie ma świetnego wyboru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?