0

@A4ron To był błąd w Matrixie. Już takich nie robią.

0

@Zoker U Messiego była Copa. Do tego statystyki lepsze niż Salah. Również w CL.

Bez porównania.
Tak samo jak Haaland nie dostal ZP gdzie City wygrało mistrza. Puchar ligi i miał lepsze staty w CL. Do tego w samej lidze 40 goli.

0

@Zoker Salah nie ma szans na Złota Piłkę. Sam ma genialny sezon w PL. Ale to za mało. Żadnej bramki czy asysty w fazie pucharowej CL. Bardzo słabe występy w kluczowej fazie sezonu. Gdzie zebrali też manto od Newcastle w Pucharze.
Nikt Zlotej Piłki nie otrzymał za strzelanie goli kalafiorom w pierwszej połowie sezonu.

9

@blakkudium Tragiczny. Ale im pasuje.

0

@Destroyer_of_Worlds Ibra grał w United. Ale Dembele?

4

McTominay, Sancho, Rashford , De Gea....
Wszyscy za słabi na wielkie United :)


No i Antony.

0

@arasz1819 Slot dostal praktycznie gotową ekipę. Nawet ustawienia nie zmienił. Kawał roboty wykonał, ale w żadnym poprzednim sezonie tyle pkt nie dało by mu mistrza :)

0

@Messibestplayerintheworld Ale xzy wróci od razu do składu? Ja wątpię.

0

@Rifek Inter gra też często szybka bezpośrednia piłkę. Na Martineza czy Thurama. A Araujo jest najlepszy w takim "sciganiu".

1

@kamiVeB Brakuje mu luzu jak chłopakom z Afryki.

1

@GTBTP Każdy powinien znać język polski. Tak samo się go uczyć jeżeli chce tu pracować.

Ale.to też zależy od knajpy. Kelner zazwyczaj jest przeceniany. Bo mało kto chce słuchać jego "doradztwa" . A obsługa ogranicza się do pokazania palcem pozycji która chcesz z menu. I tu nie potrzeba posiadania języka w gębie nawet.

8

Po tym jak wszedł Araujo i zneutralizował Mbappe. Oraz jak Inigo zmienił Martina na lewej stronie i był spokój. To mam nadzieję ,że takim składem w obronie wyjdziemy na Inter i Real.

1

Pudzianowi rewanż z Najmanem chyba został....

0

Szkoda ze bez Mbappe Real dzisiaj. On w wielkich meczach w tym sezonie nie istnieje. Ich pressing nie istnieje wtedy. W środku pola jest dziura jeszcze wieksza niż zazwyczaj.

0

@TR3YWAY A.Christensen kontuzji albo dyskomfortu nie złapał?

2

Prawnicy przekonali Real do grania w finale. Bo oprócz braku trofeum i zastąpienia ich inna ekipa. Mieli by zakaz gry w PK w przyszłym roku.

6

Najlepsza remontada Realu jaka widziałem. Od 0:3 do 0:0.

1

@APTAPT Tutaj każdy by dostal. Bo tam przepis był jasny. Tak samo jak Legia za Beresia.

0

@The Game 10 Dla mnie identyczne zachowanie. Bojkot gali bo nie wygrał gość od nich. Poszło na cały świat. I cały świat się z nich śmiał. Klub za stolicy Hiszpanii bojkotuje galę ZP gdzie wygrywa rodak po X latach przerwy :)

0

@Geble Oznacza to że każdy leję na Real Madryt i wiedza że wyjdą tak czy siak.

2

Oni są dobrzy w bojkotowaniu. Pamiętacie galę Zlotej Piłki?

0

@Odcinkowy Oj były jak ta z gałą Zlotej Piłki :)

1

Walkower? Przed Interem? Przecież gdyby ktoś taki scenariusz zaproponował kilka dni temu to brałbym w ciemno. Kogo obchodzi obłudny, zakompleksiony Real Madryt.

1

Drastyczne kroki będą podjęte przez Real. Prócz braku udziału w konferencji i treningu. Nie będzie Pereza w loży honorowej, a kibice mają nie kupować hot-dogów.

0

Może pomyśleli że walkower to będzie niższy wymiar kary.

0

@mmaciass 40h, a nie 48 :)

0

@Eklerek No technikiem nie jest. Ale jest młodszy od Lewego. Ma lepszy timing, szybkość oraz bardzo dobre wykończenie. Więc jął widać po Lewym to wystarczy.

0

@Gaucho Sprzedać póki coś wart. Pan Dyskomfort.

0

@MesQueUnClub_87 W nowym sezonie zdecyduje pewnie presezon. I to jak będą wyglądali na treningach. Nikt nie powinien mieć miejsca za zasługi. Albo dlatego że pół roku temu dobrze bronił.

0

@Kinginiesta Xavi nakrywał czapka obu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?